استون ویلا باید نشان دهد "بیشتر شخصیت' در جنگ سقوط می گوید مربی Dean Smith

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 14 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دین اسمیت به نام آستون ویلا به بیان خود را به عنوان آنها مبارزه برای جلوگیری از لیگ برتر سقوط.

که گذشت به قهرمانی جدید لیورپول روز یکشنبه در 18 محل و یک نقطه از ایمنی.

اسمیت طرف هستند winless پس از پرواز بالا دوباره شروع آخرین ماه با شش بازی در سمت چپ برای جلوگیری از بازگشت فوری به قهرمانی.

ویلا را به ثمر رساند که بیشترین گل را از پایین چهار اگر چه طلسم جک گریلیش نیست مشبک از ژانویه و اسمیت می خواهد برای دیدن بیشتر ،

"ما در مجموع اعتقاد و عزم" او گفت:. "قدرت روانی و اعتقاد است که وجود دارد من می خواهم آنها را برای نشان دادن شخصیت بیشتر بر روی توپ.

"آنها به نمایندگی از خود و خانواده و بقیه خود را به هم تیمی هایم و آنچه که ما در حال از دست رفته در حال حاضر این است که طرفداران.

"[بازیکنان] احساس مانند آنها در یک محل بهتر از زمانی که استراحت آغاز شده است.

"ما محدود سه بالا-هشت تیم به تعداد کمی از شانس خیلی دفاعی ما در یک جای خوب اما ما نیاز به کیفیت بهتر در آخر سوم است.

"بیابان نیست بیش از حد دلسرد چرا که آنها می دانند که آنها به خوبی بازی ما قطعا در دفاع بهتر ما فقط باید برای قرار دادن شانس ما دور است."

لیورپول از دست داد 4-0 در منچستر سیتی در روز پنج شنبه اولین بازی خود را بعد از اینکه یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا. آنها موفق به کسب هر بالا پرواز بازی در آنفیلد در این فصل و اسمیت انتظار ندارد هر گونه اجازه دهید تا از لیورپول با وجود در نهایت برنده خود را عنوان برای اولین بار در 30 سال.

"من فکر می کنم ما خواهد شد نگاه کنید شبیه به آنچه که ما را دیده اند, هفته در, هفته," او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. "آنها خواهد بود کمی درد از مورد ضرب و شتم 4-0 اما ما می دانیم که نگرش خود را در حال رفتن به آن وجود دارد.

"من آن را دیدم به [Jurgen Klopp] آیا آنها تا به حال به عنوان بسیاری به عنوان شانس منچستر سیتی و نگرش خود را نقطه بود.

"ما یک شانس ما ساخته شده لیورپول کار واقعا سخت [اواخر 2-1 شکست در ویلا پارک در تیم آخرین جلسه] و ما سه دقیقه به دور از پیروزی خودمان است."

مت Targett است پس از چیدن یک مصدومیت همسترینگ در 1-0 شکست در برابر گرگ ها با Ezri Konsa مبارزه با یک پا مشکل است.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن