درخواست کلارک: باید چه کار کنم اگر من شرکت متوقف می شود مطابق 401(k) کمک?

حتی در میان رکورد زیان کار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از مردم خوش شانس هنوز هم

توسط FARDAALEFBA در 27 فروردین 1399

حتی در میان رکورد زیان کار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از مردم خوش شانس هنوز هم دسترسی به 401(k) برنامه از طریق کارفرمای خود.

اما برای برخی از کسب و کار همه چیز را تغییر داده اند — حداقل به طور موقت — در راه رفتن آنها در مورد ارائه برنامه های بازنشستگی. در حالی که برخی از شرکت ها با توسل به کاهش حقوق و دستمزد در تلاش برای صرفه جویی در شغل دیگران در حال تغییر راه آنها اداره 401(k) سهم برای کارکنان.

با توجه به گزارش های اخیر از وال استریت ژورنال شرکت هایی مانند Amtrak, La-Z-Boy و تشک شرکت در حال حاضر به تصویب تغییرات است که کاهش یا از بین بردن کارفرما مسابقات به کارکنان خود 401(k) سهم.

Marriott International, یکی از بزرگترین, هتل و مهمان نوازی شرکت در جهانی همچنین اعلام کرد که تسلیم مسابقات بدهکار در مارس حداقل تا ماه سپتامبر با توجه به این مقاله است.

درخواست کلارک: باید چه کار کنم اگر من شرکت متوقف می شود مطابق 401(k) کمک?

با احتمال این های در حال ظهور کسب و کار تمرین هدف قرار دادن خانه برای برخی از خوانندگان ما و شنوندگان در طول COVID-19 شیوع تیم کلارک به دنبال مشاوره از متخصص پول کلارک هوارد.

چرا شرکت های انجام این کار ؟

کلارک می گوید: این بسیار ساده است. این نیست که کارفرمایان می خواهید برای رفتن به عقب در کلمه خود را. این شرکت در حال رفتن به حالت زنده ماندن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"آنها در حال انجام این کار از آنجا که به عنوان کسب و کار خشک شده است تا برای بسیاری از صنایع و شرکت ها در حال برگزاری بر روی هر پنی از پول نقد است که آنها می توانند" کلارک توضیح داد.

این تلاش برای حفظ نقدینگی می تواند کمک به صرفه جویی در شغل در کوتاه مدت. و در برخی موارد برگزاری بر روی پول است که داده ایم را به خود اختصاص داده 401(k) سهم مسابقات می تواند تفاوت در نگه داشتن کسب و کار باز در مقابل توقیف در طول این زمان اقتصادی نامشخص.

چه باید بکنید اگر این اتفاق برای شما ؟

اگر اشتغال خود را امن است

کلارک نمی خواهند شما را به وحشت و تغییرات شدید خود را به استراتژی بازنشستگی اگر شما هنوز هم با اعتماد به نفس در دراز مدت خود را وضعیت اشتغال.

"اگر کار شما این است که شما احساس می کنید خسته کننده است, امن, لطفا منظور خود را از 401(k). نگه داشتن این سهم در آینده است."

کلارک معتقد است که حتی اگر مطابقت خواهد رفت به طور موقت شما هنوز هم پیش آمده است در دراز مدت با توجه به فرصت خرید در بازارهای مالی است.

"با کاهش در بازار سهام رخ داده است — و به احتمال زیاد ما می تواند کمی بیشتر کاهش — اثر برای شما اگر شما همچنان به کمک به شما 401(k) هر دوره پرداخت به عنوان قیمت سهم کاهش خواهد شد و در نهایت آن را به شما مقدار زیادی پول بیشتر بعد."

به عبارت دیگر سهام بیشتر شما جمع آوری در قیمت پایین تر بیشتر شانس شما ببینید به طور کلی افزایش بازنشستگی خود را نمونه کارها ارزش در دراز مدت.

تبلیغات

اگر اشتغال خود را امن نیست

اگر شما مطمئن نیستید از وضعیت شغلی خود و لازم نیست که یک صندوق اضطراری ساخته شده است, شما ممکن است بهترین خدمت به تغییر مسیر بودجه که شما را در غیر این صورت سرمایه گذاری به 401(k) برای ساخت یک لانه تخم مرغ به جای.

داشتن دسترسی به این پول بدون نیاز به پرداخت هر گونه مجازات می تواند به اثبات می تواند مفید باشد اگر شما استخدام تغییر وضعیت.

در طول این زمان از بحران جهانی کلارک اذعان کرده است که اقدامات غیر معمولی ممکن است نیاز به انجام شود. که شامل برخی از حرکت است که شاید در مقابل خود را به طور منظم و مشاوره مالی.

کلارک پیشنهاد کرده است که شما در نظر بگیرید با اضافه کردن اعتبار در قالب یک 0% APR کارت اعتباری به عنوان یک راه برای گسترش دسترسی به منابع مالی به آب و مالی این طوفان است.

اما اگر این وضعیت حتی بیشتر مبرم او به تازگی تحت پوشش دولت فدرال جدید اصلاح سیاست های دسترسی به منابع مالی از طریق سختی خروج ارائه 401(k) حساب.

"این فوق العاده غیر معمول است. اگر شما به طور کامل شنود گذاشته و نیاز به پول برای زندگی در شما می توانید برداشت تا به $100,000 خود را از 401(k). شما بدون پرداخت 10 درصد جریمه که به طور معمول خواهد بود در این مورد. و مالیات که شما مدیون است که گسترش بیش از سه سال... فقط این را انجام دهید اگر شما رو به پول است."

کلارک گفت که در حالی که مطمئن نیستید که چگونه دولت خواهد شد و رسیدگی به این اجرایی آنها همچنین ارائه توانایی برای قرار دادن پول خود را پس انداز بازنشستگی یک بار همه چیز به ثبات:

"اجازه بدهید به شما بگویم احمقانه ترین چیز: اگر شما پول خود را و پس از آن زندگی خود را تثبیت مالی دولت است که به شما توانایی برای redeposit پول را به حساب نمی شود و مشمول مالیات."

به تکرار تنها این اقدامات شدید خود را با حساب بازنشستگی اگر وضعیت مالی شما تبدیل شده است چنان وخیم است که وجود دارد هیچ گزینه قابل دوام.

مطالب بیشتر از Clark.com:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب