اشلی Giles هشدار انگلستان بازیکنان به خطر اندازد غرب هند سری

اشلی Giles هشدار داد بازیکنان انگلیس برای نشان دادن حس مشترک با بارها و رستوران ها بازگشایی برای اطمینان از آی

توسط FARDAALEFBA در 3 تیر 1399

اشلی Giles هشدار داد بازیکنان انگلیس برای نشان دادن حس مشترک با بارها و رستوران ها بازگشایی برای اطمینان از آینده آزمون تابستان است.

روز سه شنبه نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که آرایه ای از کسب و کار مانند, میخانه ها, رستوران ها, آرایشگری, سینما و ورزشگاه خواهد بود و مجاز به بازگشایی در روز 4 ژوئیه چهار روز قبل از انگلستان با توجه به شروع اول از سه زیستی امن آزمون مسابقات در برابر غرب هند در Ageas کاسه.

در حالی که بازیکن قادر خواهد بود به ترک حباب در طول این زمان ممکن است مجاز به بازگشت به خانه های خود را قبل از دوم و سوم آزمون که دیدن آنها را تا محل اقامت در امارات اولدترافورد قبل از 16 جولای راست راه را از طریق به 28 جولای. یک هفته فاصله به دنبال اوج این سری که در آن تمام بازیکنان اجازه خواهد داشت برای بازگشت به خانه قبل از دیدار دوباره شروع به آموزش برای سری تست در برابر پاکستان است. Giles, مدیر, مردان, کریکت نیز تایید بانک مرکزی اروپا به دنبال ایجاد یک "پل" به خارج اجازه می دهد تا بازیکن را به می آیند و با خیال راحت از حباب به خصوص انگلستان کاپیتان جو ریشه خواهد شد که خود را در کنار هنگامی که او به هنگام تولد به فرزند دوم خود را.

به این ترتیب فرصت وجود دارد برای بازیکنان به استفاده از کاهش در دو متر فاصله حکومت. جایلز اما خواستار احتیاط برای اطمینان از این سری است که میلیون ها هزینه برای قرار دادن به عنوان بانک مرکزی اروپا نگاه به تعقیب ضرر و زیان بالقوه است که می تواند به عنوان بالا به عنوان £380million اگر هیچ کریکت بازی های برگزار شده است در معرض خطر قابل اجتناب تست مثبت. در حال حاضر وجود دارد هیچ نیت به اجرای محدودیت های بازیکنان اما گسترش این بیماری است که هنوز تحت کنترل بریتانیا در مرگ و میر بیش از 54,000 در زمان نوشتن.

"ما نمی صحبت در مورد ممنوعیت آنها گفت:" جایلز. "اما من فکر می کنم ما بخواهید آنها را به طور معقول و آنها را در طول کل این فرایند از سه ماه گذشته است. آنها نیاز به ادامه آن است. اگر شما دوباره به محیط و شما نبوده است پیوستن به این دستورالعمل پس از آن شما قرار داده هر کس دیگری و سری در خطر است. به طوری که همه ما بپرسید. اما ما یک گروه از بازیکنان که از این راه به هر حال.

"این خواهد بود که به همه ما به پلیس آن است. بازیکنان بسیار آگاه از جدی بودن وضعیت و به همین دلیل ما آنها را با قرار دادن در. در برخی از نقطه ما می تواند از پروتکل های درون حباب که بسیار بسیار متفاوت از پروتکل های در جمعیت عمومی است. آن است که فقط در مورد از بین بردن تا آنجا خطر به عنوان ما می توانیم."

سهشنبه مشخص شده یک گام به جلو برای این سری تست با غرب هند مارک پایان دادن به دو هفته قرنطینه با بازی یک مسابقه گرم کردن در اولدترافورد با یک تیم به رهبری کاپیتان Jason دارنده گرفتن یک led توسط Kraigg Brathwaite.

در همین حال یک گروه از 30 تیم کریکت انگلستان برگزار شده در Ageas کاسه جایی که آنها باقی خواهد ماند تا اتمام این آزمون برای اولین بار با آخرین روز برنامه ریزی شده برای 12 جولای. بازیکنان و کارکنان مورد آزمایش قرار گرفتند به محض ورود و منزوی خواهد شد و به مدت 24 ساعت در محل هتل صرف بیشتر وقت خود را در اتاق.

اهمیت این مجموعه و به سلامت از لایحه تمیز بود تصریح کرد توسط اخبار پاکستان که در مجموع 10 بازیکن باید آزمایش مثبت برای coronavirus جلوتر از تور خود را از انگلستان بعد از این تابستان بیشتر از سه آزمون و سه Twenty20s. سفر تیم ملی هستند و با توجه به آزمایشات بیشتر در روز پنج شنبه اما هیات کریکت پاکستان اجرایی وسیم خان است quelled هر گونه بحث در حال حاضر از لغو این مجموعه با تایید کسانی که آزمایش منفی "را ترک به عنوان در هر برنامه" در 28 ژوئن.

یک روز سری برابر استرالیا نیز هنوز بر روی کارت. هر دو تخته برگزار شد یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته که در سمت چپ Giles "بی سر و صدا با اعتماد به نفس" از ساخت خوب در پنج سری بازی در ماه سپتامبر.

وجود دارد که به صورت تفریحی کریکت پس از نخست وزیر تایید محدودیت در باشگاه بازی را در محل باقی می ماند فراتر از 4 جولای.

"مشکل با کریکت, به عنوان هر کس می داند که توپ طبیعی است ناقل بیماری به طور بالقوه در هر میزان" گفت: جانسون. "ما شده است و در اطراف آن چند بار با ما علمی دوستان است. در این لحظه ما هنوز در حال کار بر روی راه هایی برای ایجاد کریکت بیشتر Covid-secure اما ما نمی توانیم تغییر و هدایت است."

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا شد ژولیده جانسون بیانیه باور مردمی کریکت باز خواهد گشت به عنوان بخشی از سهشنبه اعلام, به خصوص به عنوان کریکت یک ورزش تماس و اقدامات در جای ممنوع کردن استفاده از بزاق بر روی توپ بیشتر اندازه گیری ایمنی. آنها رسیده به بخش دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش برای روشن شدن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن