آرسنال مقابل نوریچ نتیجه: پنج چیز به ما آموخته به عنوان اتلتیک بیلبائو غرق ببخشید قناری


نورویچ steamrolled قربانی در نیمه اول

پس از تمام David Luiz ناشی از هرج و مرج Matteo Guendouzi سوختن تمثال از نیل Maupay و مسعود اوزیل را علاوه بر فرد از دست رفته را لیست آرسنال پذیرفته نوریچ به شکل گوسفند قربانی با استقبال glee. دانیل Farke طرف وارد امارات تخت و تخلیه خونین و مورد ضرب و شتم پس از سه شکست متوالی پرستاری گذشته خود را محو امید زنده ماندن است.

در عوض به جای شجاع تاریخ و زمان آخرین پایه یک Hail Mary پرتاب تاس کسانی که امیدوار بودند steamrolled در chastening 45 دقیقه که در آن عدم وجود حامیان تنها تقویت حس این که یک زمین آموزش ورزش. در حقیقت آرسنال باید در حال حاضر شده است به مراتب جلوتر از زمان Tim Krul bungled تلاش در فراخوانی خود میهن یوهان کرایف سفت نوبه خود راست به راه اتلتیک بیلبائو به توپچی ها منجر شود.

دوم اگر چه بیشتر به نمایش گذاشته هنری از موسسه خیریه. آن را با شروع فوق العاده lofted توپ از لوئیز در پایه دفاع که از بین برود نوریچ را هافبک. از آنجا کیه Tierney همراه با بیلبائو که زیبا و دلفریب, خارج-از-پا تقلیل یافت Xhaka. این هافبک رانده پایان بی رحمانه بود و آرسنال و نوریچ – تا به حال آنچه را که آنها سزاوار.

زنده Xhaka می دهد زرادخانه ثبات

گرانیت جاکا نمرات آرسنال گل دوم (2020 استخر)

وجود دارد چند معوج لبخند از تعجب زمانی که Xhaka به طور خلاصه donned کاپیتان بازوبند هفته گذشته در غیاب بیلبائو. برای یک بازیکن که sweary خروج در برابر کریستال پالاس نوشت خود آرسنال اگهی خود قیامت شده است یکی از مهم ترین, اگر نگرفته, جنبه های Arteta سلطنت. هر بازی پس از راه اندازی مجدد و هافبک صدای شنیده می شود انعکاس در سراسر زمین است. شکی نیست که کیفیت است که در اصل به حال او را انتخاب کاپیتان با اتاق پانسمان هنوز هم برجسته است. اما آن را فقط به رهبری او فراهم می کند و آن را ثابت تیک تاک مترونوم عبور می کند. او ضربان قلب در پایه هافبک ارائه تعادل به آرسنال 3-4-3 شکل گیری و تغییر و تحول خود را از ostracised ضروری به عهد به هر دو خود و مدیر.

نورویچ سقوط ناپاک از خوب حاشیه

نوریچ را پیشتاز به جلو بود و چند دور بین مشخصه های عدم قطعیت و عدم نهایی توپ. Teemu Pukki, yanked در نیمی از زمان است که سایه خود سابق خود را. امیلیانو buendia را از دست هنگامی که رژه با یک چشم-آبیاری, برچسب قیمت, بود, درهم و برهم و بی فایده در اختیار و همچنین مواجه جمع اوری در فاصله. آن را به می گویند که نوریچ شد کاملا بی ضرر است ،

مدافع بن گادفری را دوربرد شات در حالی که نمره بود و هنوز هم در 0-0 clattered کردن خارج از پست با امیلیانو مارتینز به خوبی مورد ضرب و شتم در حالی که یک ضربه آزاد از Kenny مکلین مجبور دروازه بان به درخشان را نجات دهد. در کوتاه پشت سر هم فشار پس از شکست, نوجوان مهاجم آدم ایده که در ارائه یک حس فوریت در قناری’ حمله نیز نزدیک است.

در نهایت, اگر چه آن لحظات به مراتب بیش از حد نادر به کوه هر نوع fightback. یکی دیگر از وحشتناک, قطعه ای از دفاع که دیدم جوزپ Drmic بازی یک بی دقتی در پاس به بیلبائو اجازه مهاجم به کیسه دوم خود را بعد از ظهر قرار داده و آرسنال از چشم فقط زمانی که هر گونه شک و تردید بودند شروع به پدیدار شود.

اتلتیک بیلبائو به ثمر رساند و دو بار در تار و مار (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

اولین رویاهای برای Cedric به عنوان زرادخانه اروپا امیدوار هستند پرسیده

سدریک سوارس یک شبح در آرسنال تیم ملی وام امضای که هرگز این قرارداد چهار ساله به نامرئی مدافع. امضای پرتغالی کامل-عقب و روابط خود را به نماینده کیا Joorachbian بودند ملاقات با رقیق تمسخر برای مدتی طولانی. اما در نهایت ساخت اولین بازی خود را پس از ناتوانی از آسیب Soares گل فوق العاده فر اعتصاب از لبه جعبه به اضافه کردن زرادخانه چهارم. و ناگهان همه آن آسان انتقادات شده اند allayed با خوش بینی یک بار دیگر. سه برد پی در پی باید زرادخانه ششم لیگ برتر – البته داشتن یک بازی بیشتر نسبت به بسیاری از رقبای خود را – و یک نیمه نهایی جام حذفی رزرو در برابر منچستر سیتی. وجود دارد به نحوی واقعی امیدوارم که از یک نقطه در فصل آینده لیگ اروپا. یک واقعیت است که پس از بازگشت به عقب شکست در برابر شهر و برایتون پس از راه اندازی مجدد به نظر می رسید یک شاهکار از تخیل وحشی.

Mesut Ozil است که هنوز هم یک رانده تحت Mikel Arteta (گتی)

‘وضعیت تغییر نکرده است’: Guendouzi و اوزیل غایب دوباره

اگر وجود دارد هر گونه شباهت بین Arteta و Unai Emery – اگر طرفداران آرسنال می تواند برای جلوگیری از مرتعش در فکر آن است که به راحتی یافت می شود در درمان Mesut Ozil. چه شروع می شود به عنوان “دلایل تاکتیکی” به سرعت در حال فرود به گزارش از مصدومیت در هیچ راهی در ارتباط به وضعیت خمیده در می ایستد در سنت مری – و فقط می خواهم که آرسنال در حال بازگشت به مربع یک تلاش به فشار یک تخته سنگ تا تپه و کمپرسی £350,000-یک-هفته ارزش دستمزد در طرف دیگر. این bluntest پرداختن به این بازیساز وضعیت تا کنون توسط Arteta. می توان آن را در تمام امور پنهان و تناسب اندام, تشکیل, آسیب, اما خط پایین این است که در لحظه ای که وجود دارد به سادگی هیچ فضایی برای اوزیل در Arteta ،

که برای ماده, Guendouzi به نظر می رسد به ملاقات همان سرنوشت بیش از حد – کنار تا کنون از خود فوران برابر برایتون. او از سمت چپ از matchday پیراهن و اگر Arteta است که سرسختانه واقعی برای ارزش خود را به عنوان ما را دیده ام تا کنون کمی وجود دارد که نشانه ای از تغییر در هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>