آرسنال مقابل لستر زندگی می کنند: نتیجه و واکنش از لیگ برتر ثابت امشب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 18 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فقط زمانی که آن را احساس مانند آرسنال مقابل سه ممکن است هنوز یک بالای چهار لستر سیتی دو کلید مردان تضمین آنچه که ممکن است یکی از فوق العاده ترین لحظات مهم لیگ قهرمانان تعقیب است. این ضربان دار 1-1 واقعا پایین آمده به اعداد نیست حداقل این واقعیت ادی Nketiah را با کارت قرمز کاهش می یابد و باکاری سانیا را به 10 مرد در یک مرحله بسیار مهم از این بازی است.

تا به آن لحظه Kasper Schmeichel شده بود تنها دلیل لستر شد و هنوز هم در این بازی بیرون کشیدن یک سری از درخشان متوقف می شود. جیمی Vardy - که ممکن است خوش شانس برای ماندن در زمین hmself - پس از آن نگه داشته و آنها را در چهار صفحه با یک پایان خوب و یکی از مهم هدف است.

ممکن است در عین حال مهم ترین لحظه لستر در فصل.

آن را می تواند به اثبات هزینه لحظه ای در زرادخانه های خود رو به رشد راه اندازی مجدد.

آنها می تواند واقعا شروع کنف جدید امید چهار صفحه در لحظات قبل از Nketiah را کارت قرمز به دلیل Arteta جدید رو به جلو خط. این اولین بار بود که او تصمیم گرفت به بازی همه از اتلتیک بیلبائو, Alex Lacazette و برقی Bukayo Saka در حمله و آن نگاه تحول – حتی اگر آن را تغییر نتیجه در این فصل با توجه به اینکه لیگ قهرمانان.

پرز فشرده توسط Saka (گتی)

آنها تا به حال شده است که خوب حرکت از مقابل سه آوردن که عالی باز هدف از بیلبائو. فرانسه مهاجم رفتن برای Nketiah نبود فقط نمادین اما قابل توجه است. این جوان بلافاصله به جلو رفت و در rashly در جیمز جاستین و فرستاده شد.

که تبدیل این فرد مطابقت دارد.

از آن خواهد شد بسیار خسته کننده برای Arteta به دلیل چقدر خوب سیستم نگاه قبل از کارت قرمز چقدر وعده آن ارائه شده است.

بیشتر از همه, البته, وجود دارد, هیجان خالص ارائه شده است که در مقابل خط.

وجود دارد اول از همه سرعت. آن را هیجان انگیز. هر سه به طوری سریع است که آنها سخت به نگه دارید تا با. جانی ایوانز سقوط برای هدف نیست تنها از یک بازیکن لستر فقط به راه در تلاش است. این بازی نخواهد بود آخرین بار هم نیست.

وجود دارد و سپس این بازی در سرعت مبادلات. این واقعا چیزی است که ما تماشای فوتبال برای. آن را اغلب نفیس و معمولا ترکیبی و یا سوئیچ بین دریبل های سریع و گسترده با یک لمس حرکت می کند.

این حمله اندکی پس از هدف این بود که یک مثال خوب از آن است. بیلبائو lusciously گذاشته و توپ رو به Saka برای Lacazette به نیروی دیگری ذخیره زیبا از Schmeichel.

مرد دانمارکی بود واقعا تنها دلیلی که آرسنال نمی خارج از دید, سوزان به افق طریق است که فوق العاده سریع جلو ، او همچنین تنها بازیکن لستر برای مطابقت با عملکرد آرسنال مقابل سه.

او یک دلیل عمده آنها ادعا یک نقطه.

Vardy جشن equalising برای Leicester (گتی)

وجود دارد حداقل چهار عالی موجب صرفه جویی در, از هر, از جلو و همچنین به عنوان یکی از هکتور Bellerin غریزی و مبتکر اعتصاب نزدیکی به خط.

این چیزی است که دیگری بود که تشویق برای آرسنال ،

امیلیانو مارتینز تا به حال به ارائه چند خوب است توقف خود را به خصوص از Kelechi Iheanacho در پایان به خوبی کار می کرد گوشه در باز کردن ساعت.

فراتر از آن است که هر چند لستر نمی باید بیش از حد بسیاری از روشن شانس قبل از قرمز است. اما نه به خاطر اخیر خود را رها کردن. آنها در واقع نگاه تیز و تلفن همراه است.

آرسنال نیز نگاه کرد و محکم است.

این چیزی بود که ممکن بود به خصوص تشویق برای Arteta.

این نبود که فقط جلو بلافاصله سه کلیک. آن بود که آن را به نظر می رسید به یکی از کسانی که انتخاب و تصمیم گیری است که فورا تمام تیم جا حتی بیشتر; ساخته شده است که این 3-4-3 شکل گیری را حتی بیشتر حس برای بیشتر از بازیکنان – چیزی که خوب تاکتیکی مدیریت همه چیز در مورد.

Bellerin, Kieran Tierney, David Luiz و دنی کبللس نگاه به خصوص راحت در این سیستم است.

اگر سریع به جلو همیشه عشق بازی با هافبک ها که می تواند موضوع یک پاس آن باید شاد برای یک بازیکن مثل کبللس قادر به انتخاب یک رمز عبور برای سه جمله دونده. آنها مانند ساده ترین از سکته مغزی قلم مو.

بیلبائو جشن با Saka (گتی)

که برای باز کردن هدف کبللس برداشت از Saka که فقط رسید گذشته ایوانز با ساده ترین بیت از حیله گری. جناح گرفته اند ممکن است آن را در خود به نمره اما به جای آن بازی یکی از کسانی که جلال دعوت منحرف توپ برای بیلبائو به پایان برساند.

آرسنال سه نفر با هم جشن به عنوان مدافع چپ شد تا به دنبال از زمین است. که ممکن است تبدیل به یک تصویر آشنا – اما نه آنقدر در انتهای دیگر.

به نظر نمی رسد غیر منصفانه است که بگویم که اگر David Luiz شده بود مسئول سقوط که ایوانز بود که او می شده اند pilloried. این برزیل بود که به جای به طوری که استواری سه مرد backline فقط کامل – و شاید تنها – سیستم دفاعی برای او. آن را نیز بهترین استفاده را از حمله به نیروی Bellerin و Tierney. سمت چپ-پشت همسان Bellerin تلاش با یک زیبایی-گرفتار دوربرد اعتصاب آوردن به خصوص آکروباتیک نجات از Schmeichel.

قرمز تغییر است اما نبود تنها دلیل برای چرخش.

لستر شده بود هل دادن قبل از آن با بهره گیری بیشتر از خاک است. آن را در حال حاضر نگاه مانند آنها می خواهم کشف خود را verve. Vardy قطعا کشف خود را لمس کنید. پس از یک طلسم فقط سه گل در 15 بازی این بود که در حال حاضر سه در دو. نباید آن را نادیده گرفته و او نیز در بر داشت شکودران مصطفی را از سر راه بوت. آرسنال می تواند مشروع greivance بیش از آن.

هدف ریاضی تضمین لستر اقامت در چهار صفحه برای این مسابقه هفته, مهم نیست که چه چیز دیگری اتفاق می افتد. این که آیا آن را به اندازه کافی برای بقیه فصل باقی مانده است دیده می شود. آرسنال سه جبهه جدید به نظر می رسد مانند آن را ممکن است به اندازه کافی برای لیگ قهرمانان اروپا در آینده است.

خواهد شد که هیچ یاری برای Arteta و Nketiah در حال حاضر. آن است که آرامش برای برندان راجرز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن