Arsenal: Premier League 2019-20 بازبینی – توپچی تلاش برای بازسازی از آوار تحت Mikel Arteta

حتی با آرسنال رو به کاهش استانداردهای 2019/20 فصل باید برای تکریم آن هرج و مرج. ویژگی های خود را implosion – ی

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

حتی با آرسنال رو به کاهش استانداردهای 2019/20 فصل باید برای تکریم آن هرج و مرج. ویژگی های خود را implosion – یعنی یک بی منطق دفاع خالی از رهبری وخیم دور فرم و عمیق تقسیم بین بازیکنان و هواداران – در حال حاضر عمیقا ریشه دوانده به باشگاه تاریخ اخیر. اما در آن اوایل ماه تحت Unai Emery هر نقص و فشار شکستگی و استدلال به نظر می رسید به قرار زیر ذره بین تا زمانی که هر یک از آنها فوران شعله های آتش.

گرانیت جاکا ادای سوگند به rafts از صندلی های خالی; Mesut Ozil نقص عضو یک دستکش پس از جایگزین; بهترین-فراموش هفته بیستم لیگ برتر ایران, کمپین یک کاراگاه مدیر و ستایش اما در نهایت درمانده سرپرست. اگر این نهفته باقی مانده از آرسن ونگر خروج از آن شده است بیشتر فلج کننده تر از هر کسی ممکن است تصور است. این است, بعد از همه, یک باشگاه که تنها به دقت از دست رفته را در چهار فصل گذشته که در آن زمان در حال حاضر به عنوان یک کل ریشه.

آرسنال

2019-20

لیگ موقعیت: 9

فرم: WDWWW

سه بعدی وسایل: مرد شهر (a), برایتون (a), ساوتهمپتون (یک)

جام: جام حذفی یک چهارم نهایی در شفیلد یونایتد

بازیکن فصل تا کنون: اتلتیک بیلبائو

برای باکاری سانیا وظیفه بازسازی زرادخانه خود را از آوار شد و در حال حاضر شوم. این باشگاه است که در این مرحله چسبیده در یک مکان در اروپا در فصل آینده است. بسیار امکان مجزا از اتلتیک بیلبائو خروج این تابستان که 17 اهداف این فصل ارائه شده خالص ایمنی از سقوط آزاد یک میله رعد و برق برای بی ثباتی است. پس از آن وجود دارد بی نهایت معادلات مستحکم دفاع شامل David Luiz و شکودران مصطفی و یا تقطیر Mesut Ozil را مثل نور سوسو سایه از فرم به هر چیزی شبیه ملموس قوام.

آن است که توسط هر اندازه unenviable چالش است. به خصوص با توجه به این که حتی با انتقال پنجره در آینده وجود خواهد داشت کمی آزادی برای هر مبلغ سرمایه گذاری قابل توجهی پس از این که اکثریت تیم ملی پذیرفته شده و 12.5 درصد کاهش پرداخت.

اما پس از آن اگر این همه برای تلفن های موبایل کمی بیش از حد شوم شده اند وجود دارد چند ستاره متولد خارج از هرج و مرج است. Bukayo Saka ایجاد کرده است خود را به عنوان یکی از هیجان انگیز ترین نوجوان بازیکنان در جهان فوتبال است. گابریل Martinelli که نفس 80-حیاط اجرا و پایان مقابل چلسی احساس مانند یک حوضه لحظه در حال حاضر دارای 10 گل در فصل اول خود را در خارج از برزیل. در آن چند هفته قبل از فوتبال را تعلیق Arteta تا به حال حتی شروع به نوازش کردن کمی از آشکار اما گریزان استعداد از نیکولاس په په.

اتلتیک بیلبائو امکان خروج هنوز بيشترین برای باکاری سانیا (PA)

روحیه تیم ملی هم شده است کاملا تبدیل – ضروری و اساس بنیادی تعمیرات اساسی Arteta است که به دنبال پیاده سازی است. و با این نتایج باید به دنبال پیروزی در آخرین پنج لیگ برتر بازی ها, حتی اگر کسانی که مربوط توسط یک ویرانگر آخرین لحظه شکست Olympiacos.

بنابراین اجرا شکستن باعث Arteta خود تست مثبت برای coronavirus – داده خواهد شد که به سر مربی تیم زمان کافی برای تأمل در صدارت کوتاه او. یک مکث به تجزیه و تحلیل پیشرفت ها و بررسی نقاط ضعف در یک طرف است که در حال حاضر شروع به ظهور دوباره از خاکستر خود.

با چنین مانع اهداف بلندپروازانه عواقب مالی اگر باشگاه موفق به امن یک نقطه اروپا برای فصل آینده را کمی وجود دارد اتاق را برای هر غلط شروع می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب