آرسنال محکوم AFTV مجری که ساخته شده نژادپرستانه اظهار نظر در مورد تاتنهام بازیکن

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آرسنال را محکوم کرده اند اقدامات یکی از مجریان از حامیان کانال AFTV پس از او ساخته شده یک نژادپرست لکه دار کردن در مورد تاتنهام بازیکن Son Heung-min.

کلود Callegeri شنیده می شد گفت: "دی وی دی می گذرد" را به عنوان مادر جایگزین در طول اسپرز' 2-1 دربی شمال لندن برنده شدن در بعد از ظهر یکشنبه و در آمد به صورت گسترده بیان شود. دی وی دی شناخته شده نژادپرستانه لکه دار کردن در برابر مردم آسیا.

Callegeri شده و حذف شده از کانال "نامحدود" و عذر خواهی کرد اما تنها پس از او و کانال مالک رابی لایل اقدام به توجیه سخن گفتن.

توپچی ها باید فاصله خود را از AFTV که بیش از یک میلیون مشترک و محکوم کرد "غیر قابل قبول رفتار نژادپرستانه".

"ما آگاه هستند از یک ویدئو در رسانه های اجتماعی که در آن آرسنال حامی با استفاده از یک نژادپرست لکه دار نسبت به تاتنهام را Son Heung-حداقل در طول روز یکشنبه مسابقه" آنها در بیانیه ای گفت.

"ما تحمل صفر رویکرد به هر شکل از تبعیض و ما با صراحت کامل در محکوم کردن این غیر قابل قبول رفتار نژادپرستانه.

"سوابق ما نشان می دهد که فرد درگیر است آرسنال فصل-بلیط دارنده و نگه ندارد هر شکل بلیط عضویت.

"پلت فرم در سوال هیچ رسمی انجمن با آرسنال است."

لایل و Callegeri ظاهر شده بود در روز سه شنبه برای رسیدگی به این مسئله نشان می دهد منظور او این بود که اسپرز خواهد انتشار یک جشن های دی وی دی خود را در دربی برنده شود.

لایل بعد از انجام یک u-نوبه خود ایستاده بود و پایین صریح Callegeri از کانال.

او در توئیتر خود نوشت: "من می خواهم صمیمانه عذر خواهی برای اظهارات موهن شنیده AFTV livestream در روز یکشنبه و برای پاسخ تصویری که ما را امروز که در آن ما موفق به عذر خواهی و تعهد برای نظر" لایل گفت در توییتر.

"به عنوان یک کانال است که میلیون ها بیننده در سراسر جهان, من به طور کامل تشخیص قدرت است که دیدگاه های ساخته شده توسط خودم و یا افرادی که بر روی پلت فرم ما داشته باشد و این مهم است که ما اجازه نمی دهد تا نظرات این طبیعت ساخته شده در هر فرم.

"مانند آن است که تنها مناسب که کلود حذف شده است از این کانال به طور نامحدود.

"به هیچ وجه من یا AFTV چشم پوشی نژاد پرستی از هر نوع و مهم این است که ما اقدام مناسب را در خط با نظر ساخته شده است."

Callegeri نیز عذر خواهی کرد برای اقدامات خود را در یک ویدیو در توییتر.

"متاسفانه آنچه در اینجا اتفاق افتاده است که چند روز پیش در بازی مقابل اسپرز من ساخته شده به نظر من تنها چیزی که بود و زمان بود همه اشتباه زمانی که من ساخته شده نظر.

"این باعث بسیاری از جرم و به تمام طرفداران اسپرز و من می خواهم برای عذرخواهی به طرفداران اسپرز و پسر که به خاطر جرم ناشی از آن است.

"چه می توانم انجام دهم ؟ این باعث بسیاری از جرم و من می خواهم به عذر خواهی به خاطر من مادر تحسین به عنوان یک بازیکن است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب