آرسنال رئیس باکاری سانیا می گوید بازیکنان به کنترل احساسات خود را بهتر در پی برایتون را شکست

آرسنال سر مربی باکاری سانیا معتقد است بازیکنان نیاز به کنترل بهتر احساسات خود را. توپچی ها از دست داده اند و خ

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

آرسنال سر مربی باکاری سانیا معتقد است بازیکنان نیاز به کنترل بهتر احساسات خود را.

توپچی ها از دست داده اند و خود در لیگ برتر بازی دوباره پس از راه اندازی مجدد لغزش به شکست منچستر سیتی قبل از اذعان آخرین بریده بریده نفس کشیدن به هدف از دست دادن 2-1 در برایتون در روز شنبه.

Arteta دیدم بازیکنان خود را واکنش نشان می دهند با عصبانیت پس از دروازه بان برند لنو به نظر می رسد دچار یک مصدومیت جدی زانو فرود ناشیانه زیر توجه از برایتون بازی برنده نیل Maupay.

آرسنال هافبک Matteo Guendouzi است به احتمال زیاد به زحمت با فدراسیون فوتبال پس از قرار دادن دست خود را در اطراف گلو از Maupay در وقت سوت با Seagulls مرد نخوری مخالفان بعد از بازی.

"آرسنال بازیکنان نیاز به یادگیری فروتنی شاید گاهی اوقات. آنها صحبت های زیادی شده است نیمه اول, نیمه دوم زمانی که آنها 1-0 ، آنها آنچه را که آنها سزاوار" Maupay گفت: BT Sport.

در حالی که Arteta مخالفت با Maupay ارزیابی او اعتراف می کند که نشان دادن خویشتن داری ممکن است لازم باشد.

"هنگامی که ما نشان می دهد سرخوردگی ما باید برای نشان دادن آن را در راه حق," او گفت:.

"من را دیده اند تصاویر (از Guendouzi) و یا چه اتفاقی افتاده است اما ما خواهد شد بحث در مورد آن در صورتی که مورد است. احساسی ما باید برای کنترل شرایط بسیار بهتر است."

آرسنال رفتم جلو در سواحل جنوبی از طریق جریمه فردی اعتصاب از نیکولاس په په اما آنها با تلاش برای حفظ منجر شد و بار دیگر در بر داشت که مایل است.

"من فکر می کنم هر بازی به طور کامل متفاوت" Arteta پاسخ داد: وقتی پرسیده شد که اگر قادر به ماندن بگیرید پیش روان بود موضوع برای بازیکنان است.

"زمانی که من صحبت کردن در مورد رقابت وجود دارد جزئیات زمانی که شما بروید و بازی مدیریت عاقلانه که در آن ما باید برای بهبود زیادی است.

"اما ما یک تیم جوان من نمی خواهم به استفاده از آن به عنوان بهانه ای به دلیل آن است که هنوز هم یک بازی فوتبال است و مهم نیست که در چه سن شما در رقابت هستند اما در این سطح شما می توانید آن را انجام دهد."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن