آرنولد شوارتزنگر می گوید هر کسی که ساخت ماسک صورت ‘یک مسئله سیاسی است مطلق ادم احمق و ابله’

آرنولد شوارتزنگر بر اهمیت پوشیدن چهره و پوشش در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در روز پنج شنبه فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom آن را اجباری برای ساکنان به پوشیدن ماسک صورت زمانی که در فضاهای عمومی در مراقبت های بهداشتی تنظیمات مانند بیمارستان ها و داروخانه ها و جایی که آن را ممکن است برای ماندن دو متر جدا از دیگران.

“علم نشان می دهد که پوشش صورت و ماسک کار” Newsom گفت: در بیانیه ای در مورد نظم جدید است. “آنها حیاتی برای نگه داشتن کسانی که در اطراف شما امن نگه داشتن کسب و کار باز کردن و راه اندازی مجدد اقتصاد ما.

“ما در حال دیدن بیش از حد بسیاری از مردم با چهره کشف قرار دادن در معرض خطر پیشرفت واقعی ما در مبارزه با این بیماری است.”

شوارتزنگر — بود که فرماندار کالیفرنیا از سال 2003 تا 2010 — علنا به حمایت از حرکت و متهم هر کسی که با پوشیدن ماسک صورت یک “مسئله سیاسی” بودن یک “احمق”.

“این است که 100 درصد درست حرکت می کند و” ترمیناتور بازیگر نوشت: در یک صدای جیر جیر زیر Newsom اعلام.

“این به ما کمک خواهد کرد ضرب و شتم این ویروس وحشتناک. علم است به اتفاق آراء — اگر همه ما پوشیدن ماسک, ما آهسته و می تواند بازگشایی با خیال راحت.”

شوارتزنگر ادامه داد: “این یک مسئله سیاسی است. هر کسی که آن را یک مسئله سیاسی است مطلق ادم احمق و ابله که نمی توانید به عنوان خوانده شده.”

72 ساله شده است به طور مداوم صوتی در مورد ایمنی تلاش های مورد نیاز برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر.

در ماه مارس شوارتزنگر در توئیتر خود نوشت: “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. گوش دادن به کارشناسان چشم پوشی کودن ها. ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”


این اقدام ستاره نیز اهدا $1m به خط مقدم پاسخ دهندگان کمپین با هدف مبارزه با “کمبود ماسک ، روپوش و دستکش و دیگر بحرانی منابع” برای محافظت از متخصصان پزشکی”.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ماسک صورت ضروری در کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

“پارچه پوشش صورت ممکن است به جلوگیری از این فرد با پوشیدن ماسک از پخش قطرات تنفسی هنگام صحبت کردن عطسه یا سرفه” CDC دستورالعمل دولت است. “اگر هر کس می پوشد یک پارچه صورت پوشش هنگامی که در مکان های عمومی مانند رفتن به فروشگاه مواد غذایی خطر قرار گرفتن در معرض می تواند کاهش می یابد برای جامعه است.”

متحده از جمله میشیگان, New York, مین, دلاور و مریلند در حال حاضر در سطح ایالت ماسک سفارشات در محل.

با وجود CDC توصیه های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب حاضر به پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت در ظاهر عمومی.

در اوایل این هفته رئیس جمهور ایالات متحده ادعا کرد که برخی از آمریکایی ها با پوشیدن ماسک فقط برای نشان دادن مخالفت خود را از او و نه برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید