اتحادیه اروپا باز کرده است عمده تحقیقات مربوط به اپل بیش از نگرانی های که از آن استفاده می کند سیستم عامل خود را نا عادلانه.

کمیسیون اتحادیه اروپا به دنبال تحقیقات ضد تراست در برابر این شرکت بیش از خود App Store اپل و پرداخت محصولات که منتقدان می گویند باید خفه رقابت است.

این کمیسیون گفت: آن بررسی اپل پرداخت بیش از اتهامات این غول تکنولوژی برخوردار کنترل خود را بر پرداخت پلت فرم برای توسعه دهندگان را مجبور به استفاده از آن را بیش از دیگران است.

آن گفت: تحقیقات مقدماتی را مطرح کرده و نگرانی که “اپل شرایط و دیگر اقدامات مربوط به ادغام اپل پرداخت” ممکن است “تحریف رقابت و کاهش انتخاب و نوآوری”.

علاوه بر کمیسیون اتحادیه اروپا اعلام کرد آن را باز کرده یک دوم رسیدگی به نگرانی های که شرکت فروشگاه برنامه محدود توسعه دهندگان از اطلاع رسانی به آی فون و آی پد کاربران از جایگزین خرید امکانات به جای هل دادن “استفاده اجباری از اپل اختصاصی خود در برنامه خرید سیستم”.

اپل گفت: این استقبال این فرصت را به نشان می دهد که آن را به مشتریان “دسترسی به بهترین برنامه و یا خدمات انتخاب خود را در یک محیط امن و مطمئن”.

در بیانیه ای در فروشگاه App پروب کمیسیون اتحادیه اروپا و معاون اجرایی رئیس جمهور Margrethe بازرگانی گفت: “به نظر می رسد که اپل به دست آمده ‘دروازه بان’ نقش وقتی که می آید به توزیع نرم افزار و محتوا برای کاربران اپل دستگاه های محبوب.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که قوانین اپل نیست تحریف رقابت در بازار که در آن اپل در رقابت با دیگر توسعه دهندگان نرم افزار به عنوان مثال با آن جریان موسیقی سرویس موسیقی اپل یا سیب را با کتاب.

“بنابراین من تصمیم به گرفتن یک نگاهی از نزدیک در فروشگاه App اپل قوانین و انطباق آنها با اتحادیه اروپا قوانین رقابت.”

فروشگاه App بررسی شرح زیر است شکایت از برخی رقبا از جمله Spotify که سال گذشته ادعا کرد که اپل قوانین محدود کننده و ضد رقابت با این استدلال اپل 30 درصد مالیات بر خرید از طریق سیستم پرداخت خود به app store آن را ضد رقابتی به دلیل آن است که خود را در جریان خدمات موسیقی اپل.

اپل رد آن اتهامات در آن زمان و متهم Spotify در به دنبال حفظ منافع بودن در فروشگاه برنامه خود را بدون “ساخت هر سهم است که بازار” استدلال اکثر کاربران Spotify در iOS اپل پلت فرم با استفاده از نسخه رایگان از نرم افزار و بنابراین کمک به این جریان درآمد.

در پاسخ به کمیسیون اتحادیه اروپا اعلام Spotify گفت: “اپل ضد رقابتی رفتار است عمدا محروم رقبا ایجاد یک unlevel زمین بازی و محروم مصرف کنندگان از معنی دار انتخاب برای بیش از حد طولانی است.

“ما خوش آمدید کمیسیون اروپا تصمیم به طور رسمی بررسی اپل و امیدوارم که آنها عمل می کنند با فوریت برای اطمینان از رقابت عادلانه در پلت فرم iOS برای تمام شرکت کنندگان در اقتصاد دیجیتالی.”

در کمیسیون اتحادیه اروپا را به اپل پرداخت تحقیقات کارشناسی ارشد بازرگانی گفت: “به نظر می رسد که اپل مجموعه این شرایط چگونه اپل پرداخت شود تجار’ برنامه های کاربردی و وب سایت ها.

“همچنین ذخایر ‘ضربه بزنید و رفتن’ قابلیت از اپل به اپل پرداخت.

“این مهم است که اپل اقدامات را انکار کنندگان مزایای پرداخت جدید فن آوری از جمله انتخاب بهتر و کیفیت و نوآوری و قیمت های رقابتی.

“بنابراین من تصمیم به گرفتن یک نگاهی از نزدیک در اپل شیوه های مربوط به اپل پرداخت و تاثیر آنها بر رقابت است.”

در بیانیه ای در پاسخ به, اطلاعیه ها, اپل در گفت و گو با ایجاد “پیشگامانه جدید محصولات و خدمات” در برخی از رقابتی ترین بازار در جهان است اما این شرکت “پیروی از قانون در همه چیز ما” و “در آغوش رقابت در هر مرحله”.

فن آوری های غول پیکر افزود: “ما به توسعه برنامه فروشگاه با دو هدف در ذهن: که آن را امن و قابل اعتماد در محل برای مشتریان به کشف و دانلود نرم افزار و فرصت کسب و کار برای کارآفرینان و توسعه دهندگان.

“ما عمیقا افتخار از تعداد بی شماری از توسعه دهندگان ایم که ابداع و با موفقیت از طریق پلت فرم ما.

“و همانطور که ما با هم رشد کرده ایم در ادامه به ارائه نوآورانه خدمات جدید مانند اپل پرداخت – که ارائه بهترین تجربه مشتری در حالی که نشست صنعت پیشرو استانداردهای لازم برای حفظ حریم خصوصی و امنیت.

“این ناامید کننده کمیسیون اروپا پیشرفت بی اساس شکایت از یک تعداد انگشت شماری از شرکت های که به سادگی می خواهید یک سواری رایگان و نمی خواهید به بازی با همان قوانین به عنوان هر کس دیگری.

“ما نمی فکر می کنم درست است – ما می خواهیم برای حفظ یک سطح میدان بازی که در آن هر کسی با عزم راسخ و یک ایده عالی می تواند موفق شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im