آنتونی جاشوا در مقابل تایسون خشم مبارزه از یک عمر اما می آید در هزینه

یکnthony جاشوا سنگین وزن وحدت عنوان مسابقه با تایسون خشم می تواند خونین ترین مبارزه در تاریخ بریتانیا, بوکس. و این است که قبل از این دو نفر حتی به حلقه.

این هفته یک لبخند خشم مشترک یک فیلم کوتاه در صفحه توییتر برای تایید است که یک قرارداد رسمی بین این دو نفر بود و در نهایت رسیده است. “من فقط خاموش گوشی با دانیل Kinahan و او به من اطلاع داد که بزرگترین مبارزه در بوکس تاریخچه توافق شده است,” او گفت:. این ویدئو همراه بود با عنوان: “عظیم با تشکر از دانیال KINNERHAN برای ساخت این اتفاق می افتد.”

به برخی از این معنی هیچ چیز نیست. به دیگران آن زنگ زد زنگ زنگ.

Kinahan بوکس جدیدترین قدرت کارگزار. پسر محکوم فروشنده مواد مخدر کریستی Kinahan او تاسیس بوکس گروه مدیریت MTK جهانی در سال 2012 و در حال حاضر زندگی و کار در دبی. او همچنین یک نفر از علاقه قابل توجهی به Gardaí دولت نیروی انتظامی جمهوری ایرلند است. تنها در ماه گذشته آقای عدالت تونی شکار پذیرفته شواهد در دوبلین ویژه دادگاه جنایی که Kinahan جرایم سازمان یافته گروه های درگیر در سازماندهی مواد مخدر و سلاح گرم خرید و فروش در “مقیاس بین المللی” است که آن را استفاده کرده است “اعدام به سبک” قتل برای حفاظت از منافع خود. در سال 2018 یک افسر پلیس گفت: یک دادگاه در ماربلا که Kinahan دستور قتل یک باند رقیب در کاستا دل سل در سال 2015. او را ممنوع از ورود به ایالات متحده و نام خود را ظاهرا به نظر می رسد در هدف قرار دادن لیست ها در تاکسی آژانس مبارزه با مواد مخدر و اف بی آی است.

Kinahan هیچ محکومیت های کیفری.

اخبار از خود نقش قابل توجهی در یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی از زمان های اخیر بود که ملاقات با یک پیشبینی منزجر واکنش در کشور مادری خود. خوب Gael سیاستمدار نیل ریچموند منتشر داغدار بیانیه ای که محکوم Kinahan به عنوان “بد” در حالی که ایرلندی دیلی استار اعلام کرد که آنها را پوشش نمی دهد ، “این یک توهین به قربانیان” تلخیص اعلام کرد در مقابل این کتاب است. “کسانی که حمایت Kinahan حرکت در بوکس حرفه ای باید ایستاده شرمنده – او یک سرطان در این ورزش است.” توسط پنجشنبه, حتی Taoiseach لئو Varadkar تا به حال اظهار نظر گفتن زراعت ومالداری ولایت بادغیس که Kinahan است که “یک تاریخ شطرنجی در این دولت و در جای دیگر”.

خشم اعتبار Kinahan برای رفع مبارزه با یوشع (گتی)

اما در کهنه و هرج و مرج جهانی بوکس سیاست Kinahan محبوب است ، او باعث می شود معاملات با همه: ادی Hearn, فرانک وارن باب Arum, صدفی Finkel. و در iFL TV بزرگترین کانال بوکس در یوتیوب که فقط اتفاق می افتد به اسپانسر شده از طرف MTK, مبارزان مربیان و مروج صف به پرداخت ادای احترام به خود ” مستقل هدایت. در کوتاه: هیچ کس یک کلمه بد در مورد او می گویند.

در نظر بگیرید که برای یک لحظه. در ورزش حرفه ای بزرگترین snakepit, Kinahan است ستایش همه. یا او یک مرد بی نظیر از طبیعت خوب است یا چیز دیگری در جریان است.

همه در بوکس خوشحال است به اندازه کافی به شما بگویم چه مدت آنها شده است دوستان از Kinahan. آنها کمتر خوشحال به بحث در مورد گذشته خود را. هنگامی که تماس نظر, فرانک وارن Queensberry تبلیغات اذعان کرد که “ما در حال حاضر آگاه از اظهارات مطرح شده در دادگاه علیه دانیل Kinahan.” آنها اضافه کردن: “مثل همه مروج کار ما با طیف گسترده ای از مشاوران و مدیران که دانیل یکی است. هر گونه ارتباط با او هستند بوکس مرتبط و همواره دوستانه و حرفه ای است.”

ادی Hearn را Matchroom بوکس در عین حال گفت: مستقل: “تایسون خشم ترویج شده توسط باب Arum از رتبه بالا و فرانک وارن از Queensberry تبلیغات. ما دستور داده شده است که توسط آنها و تایسون خشم به مذاکره در این مبارزه به طور مستقیم با خشم مشاور دانیل Kinahan.”

Kinahan نقش در این مبارزه به شمار سوالات دیگر.

Arum وکیل سابق که یک بار کار می کرد برای رئیس جمهور جان اف کندی دولت به تازگی توصیف Kinahan به عنوان “در ما اثر مشاور در مورد خاورمیانه”. این نه تنها به دلیل Kinahan دبی محل. در اوایل سال جاری Kinahan منصوب شد ‘مشاور ویژه’ به صورت KHK ورزشی “سریعترین رشد ورزش پروژه های رسانه ای در شورای همکاری خلیج فارس” است که متعلق به خالد بن حمد آل خلیفه یک بحرین شاهزاده. این شرکت که به شدت سرمایه گذاری در فوتبال اروپا, مسابقات کریکت و کشتی اعلام این خبر در یک براق مطبوعاتی که توصیف Kinahan به عنوان “بین المللی بوکس قدرت کارگزار.”

بحرین در حال حاضر مدعی پیشرو به مرحله مبارزه خواهد بود که یکی از پرسود ترین در تاریخ بوکس. کوچک نفت خیز کشور مواجه رقابت از عربستان سعودی است که پیش از این میزبانی جاشوا موفق مسابقه برگشت با اندی رویز. جونیور در هر کجا که مبارزه به پایان می رسد آن است که کشورهای خاورميانه است که دارای مزیت در مذاکرات است. “این می تواند همه چیز را در آمریکا و انگلستان” Arum اضافه شده در همان مصاحبه است. “خاورمیانه در حال آمدن است تا با یک بسیار زیادی برای آن مبارزه کنند.”

تعداد بی ربط است. واقعیت این است که این امر می تواند هیچ چیز شرم آور برای هر دو کشور به مرحله مبارزه است. بحرین رکورد حقوق بشر توصیف شده توسط دیده بان حقوق بشر به عنوان “وخیم”. دولت انجام سه اعدام در سال 2019. نیروهای امنیتی شکنجه بازداشت شدگان است. همان NGO اشاره می کند که عربستان سعودی با آن روبرو “بی سابقه” انتقادات بین المللی در سال 2019 برای آن در سابقه حقوق بشر از جمله “عدم ارائه کامل پاسخگویی برای قتل عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi توسط عربستان عوامل در اکتبر 2018.”

جاشوا را شکست داد رویز در ریاض, عربستان سعودی (گتی)

هر دو در بحرین و عربستان سعودی باید اشتهای سیری ناپذیر برای مرحله بندی بین المللی ورزشی حوادث. یک کلمه وجود دارد برای این: sportswashing. در بسیار به همان شیوه که Kinahan تلاش برای ماست مالی کردن شهرت خود را از طریق کار خود را در بوکس متحده با تکان دهنده حقوق بشر در سوابق به دنبال فروش خود را به عنوان لیبرال غربی-جنوبی و باز برای کسب و کار. “این در مورد تلاش برای فرو کردن یک تصویر خاص در افکار عمومی غرب,” Adam Coogle دیده بان حقوق بشر می گوید مستقل. “کل بازی این است که سعی کنید و ایجاد سرمایه گذاری خارجی به نظر می رسد امن تر است.”

و این است که بدون حتی ذکر طرفداران.

برخی از مراقبت نخواهد کرد ، است که خود را حق. آنها قادر خواهد بود به نوبه خود چشم به تفرقه شخصیت ها و پس زمینه از دو قهرمان دخالت Kinahan و احتمالی محل مبارزه به خاطر آنها شده اند در انتظار برای این مبارزه از سال 2016. بعد از همه: Kinahan بحرین و عربستان سعودی بسیار بسیار دور. آنها در اینجا برای بوکس است. هیچ چیز بیشتر.

اما مقدار زیادی از دیگران را مانند که. برای آنها آن را سخت تر و سخت تر برای نگه داشتن بینی خود را. چون بوکس متفاوت است به فوتبال است. کور قبیله ای وفاداری است و هیچ بهانه ای در اینجا. جاشوا و خشم هر دو باید خود را منتقدان; شخصیت های که در حال حاضر آنها را احاطه کرده و حتی بیشتر از آن. و برای کسانی که احساس عمیقا مضطرب در مورد این از نظر اخلاقی ورشکسته از عینک تنها گزینه باقی مانده است که نشان می دهد برخی از فردی آژانس و رد یک بلیط سیرک.

متاسفانه هیچ یک از این تغییرات این واقعیت است که مبارزه بین جاشوا و خشم خواهد بود که بزرگترین در تاریخ بریتانیا, بوکس. آن را کاملا غیر قابل تصور هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید