آنتونی جاشوا در مقابل تایسون خشم: BT Sport فاصله خود را از مبارزه مذاکرات

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

انگلیسی, پخش BT Sport اتحاد خود را به فاصله از مذاکرات بین بوکسورهای سنگین وزن آنتونی جاشوا و تایسون خشم و دانیل Kinahan که بنا به گزارش ها نقش کلیدی در توافق دو مبارزه معامله این هفته است.

WBA, IBF, WBO و IBO قهرمان جاشوا و WBC titleholder خشم به برخورد دو بار در سال 2021 با AJ را پروموتر ادی Hearn, افشای اخبار روز چهارشنبه قبل از Gypsy King تایید کرد.

خشم گرفت و به رسانه های اجتماعی به اعتبار Kinahan برای بخشی خود را در مذاکرات گفت: “من فقط بعد از خاموش شدن گوشی با دانیل Kinahan. او فقط به من اطلاع داد که بزرگترین مبارزه در بوکس تاریخچه و فقط موافقت شده است. در آنجا پسر من!

“بزرگ shoutout دن او رو این انجام می شود – به معنای واقعی کلمه بیش از خط. دو-مبارزه معامله تایسون خشم در مقابل آنتونی جاشوا سال آینده است.”

Kinahan که هیچ محکومیت های کیفری اما شناخته شده است به یک فرد مورد علاقه پلیس در کشور جمهوری ایرلند است برای سنگین انتقاد از اعلام. پسر محکوم فروشنده مواد مخدر کریستی Kinahan او تاسیس بوکس گروه مدیریت MTK جهانی در سال 2012 است.

MTK نشان دهنده خشم با همکاری رتبه های بالا و فرانک وارن قوینسبوری تبلیغات. Kinahan دیگر هیچ درگیری با MTK.

پس از انتقاد از Kinahan از بسیاری از بخش های BT ورزشی در روز جمعه مشخص شد که آنها تا به حال شده که در هر بحث در اطراف ساخت این مبارزه است.

“BT ورزشی است که در حال حاضر درگیر در تایسون خشم و آنتونی جاشوا مذاکرات” سخنگوی BT Sport گفت.

“پخش ما توافق برای مبارزه تایسون در خشم است که به طور انحصاری با فرانک وارن Queensberry تبلیغات. ما تا به حال هیچ ارتباط با MTK یا هر یک از نمایندگان خود را برای این مبارزه است.

“BT بررسی تمام ورزشی حقوق پخش و معاملات با سطح مناسب از مسئولیت و نظارت قبل از تصمیم گیری در یک دوره از عمل است.

“ما نمی توانیم اظهار نظر بیشتر در یک پتانسیل که به بهترین دانش ما تایید نشده است و آن ارائه نمی شده است به ما.”

عربستان سعودی که به میزبانی جاشوا مسابقه برگشت با اندی رویز جونیور در ماه دسامبر در حال حاضر به عنوان مورد علاقه برای مرحله اول مسابقه بین امیرحسین و خشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید