آنجلینا جولی در مورد زن توانمندسازی و عوامل سیستمیک است که زنان به عقب

آنجلینا جولی به صحبت در مورد اهمیت زنان دانستن ارزش خود را و عوامل سیستمیک است که بسیاری از دستیابی به پتانسیل

توسط FARDAALEFBA در 23 تیر 1399

آنجلینا جولی به صحبت در مورد اهمیت زنان دانستن ارزش خود را و عوامل سیستمیک است که بسیاری از دستیابی به پتانسیل کامل خود را.

روز چهارشنبه موسسه دموکراتیک ملی در یک کلیپ در توییتر از شیطان ستاره صحبت با وزیر امور خارجه سابق مادلین آلبرایت و مجری تلویزیون میکا برژینسکی از طریق تماس تصویری.

در بخشی از این گفتگو آلبرایت گفت که یکی از عمیق ترین نتایج حاصل از توانمند سازی زنان در سراسر جهان است که زنان قادر به تصمیم سیاسی تفاوت های در حال اجرا برای دفتر" و "بودن بخشی از مکانیسم تصمیم گیری".

جولی در ادامه به ویژه برخی از عوامل اجتماعی که برگزاری شده است زنان به عقب و اضافه کرد: "زنان کمک بسیار, آنها در حال دادن, در حال پرورش, طبیعت, جامعه-ساختمان طبیعت قوی و باهوش هستند و در عین حال آنچه در آن است که ما عقب نگه?

"من فکر می کنم زمانی که شما صحبت از ارزش آن چیزی است که واقعا با نشستن. چرا از آن است که بسیاری از زنان هنوز هم نمی دانم ارزش خود را?"

او ادامه داد: "آنچه در آن است که انجام شده است به ما که آیا آن تجاوز و عدم پاسخگویی برای تجاوز به, که آیا آن خشونت خانگی که آیا آن بود ... این سوال که ما هنوز ما هنوز هم می گویند "لطفا جلوگیری از صدمه زدن به من' و 'لطفا کسی نگه به حساب اگر آنها به من صدمه دیده است'. "

برژینسکی اظهار نظر که آن را "شگفت انگیز" برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد زمانی که زنان احساس ارزش خود را و احساس قدرت.

"حتی در صنعت در ایالات متحده زمانی که من مربیگری در دانستن ارزش خود را از آن است که سخت به آنها را به آن را ببینید," او گفت:. "آنها تقریبا به نظر می رسد سپاسگزار به کار می شود که در واقع این شرکت ها باید خوشحال به آنها را داشته باشد."

آنجلینا جولی به یک زمان طولانی فعال است ادامه داد: صحبت کردن در مورد مسائل از جمله سوء استفاده از فقر و سفید امتیاز در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ماه گذشته Jolie مورد بحث نژاد پرستی و تبعیض در آمریکا و توصیف یک "سیستم" است که خود محافظت می کند اما ممکن است در محافظت از دخترش به خاطر او سیاه و سفید است که به عنوان "غیر قابل تحمل".

صحبت به هارپر بازارهای بشردوستانه اعلام کرد که "قوانین و سیاست های" نیاز به تغییر در سفارش به "آدرس ساختاری نژادپرستی و مصونیت از مجازات".

"یک سیستم است که کمک می کند اما ممکن است در محافظت از دختر من – یا هر مرد و زن و یا کودک در کشور ما بر اساس رنگ پوست – غیر قابل تحمل است ،" 45 ساله گفت.

"ما نیاز به پیشرفت فراتر از همدردی و نیت خوب به قوانین و سیاست هایی که در واقع آدرس ساختاری نژادپرستی و مصونیت از مجازات. پایان دادن به موارد نقض حقوق بشر در پلیس فقط آغاز است.

"آن را می رود به مراتب فراتر از آن است که به تمام جنبه های جامعه از سیستم آموزش و پرورش ما به ما سیاست است."

جولی و شوهر سابقش بازیگر براد پیت شش فرزند است. سوم قدیمی ترین فرزند 15 ساله Zahara به تصویب رسید جولی از یک یتیم خانه در Ethiopa زمانی که او شش ماه است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن