اندرو لوید وبر می گوید: دولت پیشنهاد موزیکال بازگشت 'بدون هیچ گونه آواز'

خداوند اندرو لوید وبر نشان داد که یک دولت گزارش توصیه شده است که موزیکال بازگشت "بدون هیچ گونه آواز" برای جلوگ

توسط FARDAALEFBA در 31 خرداد 1399

خداوند اندرو لوید وبر نشان داد که یک دولت گزارش توصیه شده است که موزیکال بازگشت "بدون هیچ گونه آواز" برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در یک هفته که دیدم آمار و ارقام صنعت هشدار می دهند که انگلستان در آستانه از "فاجعه فرهنگی" آهنگساز گفت BBC Radio 4 امروز برنامه در مورد برنامه های خود را به نگه داشتن تئاتر رفتن.

با دولتی که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای عدم حمایت از هنر در طول بحران لوید وبر توضیح داد که او تا به حال یک زن و شوهر از تماس تلفنی" با وزیر فرهنگ الیور Dowden در مورد آینده تئاتر.

"من دوست دارم بگویم که من فکر می کنم که آنها درک کمی بیشتر" لوید وبر گفت.

"من را دیده اند, گزارش, من نمی دانم چه خبر است در این گزارش در تئاتر که در روز دوشنبه (22 ژوئن) اما من صمیمانه امیدواریم که آن را شامل نمی شود برخی از چیزهایی که من دیده ام در برخی از توصیه های خود یکی از آنها بود و یکی از درخشان به صورت موزیکال – که شما مجاز به آواز خواندن."

لوید وبر مشترک برنامه های خود را به "اثبات" به جهان است که تئاتر می تواند باز بماند.

آهنگساز امیدوار است که یک عملکرد Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat پیش خواهد رفت در لندن پالادیوم در جولای توضیح داد: "ما فقط تا به حال نهایی بیت از تجهیزات تحویل به انگلستان, ما امیدواریم که که آنها را در تئاتر ماه آینده.

"همه یکی می توانید انجام دهید این است که سعی کنید و مثبت باشد. من واقعا معتقدم که ما در تئاتر باید مثبت باشد و استفاده از همه چیز را ما می توانیم نشان می دهد که ما می توانیم باز است. اگر انجام می شود که ما نتوانیم حداقل ما تلاش کرده ایم."

Coronavirus موضوع تاثیر مخربی روی تئاتر صنعت با تولید کامرون مکینتاش اعلام این هفته که فانتوم, Hamilton, Les Misérables و مری پاپینز خواهد بود نه باز کردن درهای خود را دوباره تا سال 2021 با موانعی انتظار برای کارکنان در هر چهار را نشان می دهد.

یک گزارش از رهبران صنعت نیز منتشر شده این هفته هشدار داد که بریتانیا با آن مواجه است یک "فاجعه فرهنگی" و از دست دادن £74bn و بیش از 400 ، 000 شغل در این سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن