اندی پطرس به جای لورن کلی برای دو هفته به عنوان او می شود به میزبان نشان می دهد

اندی پیترز است برای تبدیل شدن به مرد اول به میزبان لورن در یک دهه او به عنوان جایگزین لورن کلی برای دو هفته در این تابستان.

پیترز که در حال حاضر ارائه این رقابت ها در بخش برنامه ملحق خواهد شد مهمان قبلی میزبان کریستین لمپارد در ایستاده و در حالی که کلی دور است در طول ماه های ژوئیه و اوت.

او گفت: آینه: “من دوست دارم لورن, من شناخته ام او ده سال من در هر روز نشان می دهد با مسابقات و آن را به بخشی از آن خانواده است. پس نشستن در برای او افتخار است, Lorraine است یک موسسه.”

“تا آنجا که من می پرستمش همیشه با دادن پول در رقابت اسلات, من به دنبال به جلو برای چت به مردم و داشتن یک ساعت تمام به واقع آرامش را به آن. من یک بیت از یک chatterbox. من لذت بردن از داشتن مهمانان که می خواهند به یک بیت از یک chinwag و همچنین قادر به انجام برخی از مسائل جدی.”

لمپارد خواهد شد میزبانی این سری از دوشنبه 20 جولای تا 7 آگوست و پس از آن دوباره از 24 آگوست تا 1 سپتامبر.

پیترز از سوی دیگر خواهد سکان به مدت دو هفته از 10 مرداد ماه به 21 ماه اوت است.

لورن است که پخش هر روز هفته در ITV از ساعت 9 صبح تا 10 صبح.

کلی ستایش او به طور موقت جایگزین گفتن آینه: “من خیلی خوشحال کریستین و اندی خواهد شد برای من. آنها هر دو دوست داشتنی مردم و در کل حرفه ای.

“در واقع من تلاش برای بدست آوردن اندی به من نشان می دهد برای سنین اما او همیشه دور فیلمبرداری در مکان های عجیب و غریب. من خوشحالم که ما موفق به پین کردن او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید