الهام میلان می گوید Snooky تقلید مسخره امیز بود یک "بیانیه سیاسی" به عنوان او آدرس blackface اتهامات

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

الهام میلان می گوید او گذشته Snooky طنز – که به تازگی منجر به اتهامات blackface – یک "بیانیه سیاسی" در تجسم ایتالیایی-آمریکایی ها بر ما تلویزیون است.

این بازیگر که رد blackface ادعا می کند و آنها را به نام یک "کمپین اسمیر" خواسته شد تا در مورد اتهامات در یک مصاحبه جدید با کمدین Ziwe Fumudoh.

Fumudoh میزبان این برنامه با عنوان Baitedهر پنج شنبه در Instagram زندگی می کنند. گذشته مهمانان باید شامل مواد غذایی نویسنده آلیسون روم تاثیر گذار کارولین Calloway نمایشنامه نویس جرمی O هریس و میلان سابق مفتون شرکت ستاره Rose McGowan.

طی آخرین مصاحبه Fumudoh خواسته میلان: "آیا شما تا به حال فرسوده blackface قبل از؟"

میلان پاسخ داد: "من هرگز فرسوده blackface." او سپس گفت که او یک بار بود یک "تقلید مسخره امیز از جرسی شور" برای کمدی پلت فرم Funny or Die, که درگیر بودن تبدیل به نیکول "Snooky" Polizzi یکی از ساحل نیوجرسی's ستاره.

"تصاویر وجود دارد از من در سراسر اینترنت در tanface," میلان اضافه شده است. "و این چیزی است که مردم می گویند – که من blackface."

میلان که می آید از یک ایتالیایی-آمریکایی خانواده گفت: او احساس نقل مکان کرد و در آن زمان به نظر Jersey Shore's تجسم ایتالیایی-آمریکایی است.

Polizzi متولد شیلی و تصویب شده توسط ایتالیایی-آمریکایی پدر و مادر است. Jersey Shore یک موضوع از جنجال در زمان انتشار آن در سال 2009 به عنوان برخی از انتقاد آن تصاویر جوان ایتالیایی-آمریکایی deeming آن را توهین آمیز و کلیشه ای است.

در مصاحبه با Fumudoh Milano افزود: "وجود دارد بسیاری از مردم که انجام داده اند blackface, اگر چه. و من نمی دانم که در ادراک که شاید سرگرم کننده از Snooky را قهوهای مایل به زرد نیست بزرگترین حرکت به خصوص با اینترنت است.

"اما من می خواهم در آن زمان من در ساخت یک بیانیه سیاسی در مورد چگونگی ایتالیایی-آمریکایی به تصویر کشیده شده."

در ماه ژوئن میلان در پاسخ به blackface اتهامات در توییتر نوشته: "هی یک*******. تصویر زیر که من parodying جرسی شور و Snooky را قهوهای مایل به زرد. Snooky را قهوهای مایل به زرد (او یک یار راه) شایسته parodying به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن 'قهوهای مایل به زرد'. بنابراین به f*** خودتان را با کمپین اسمیر."

مستقل در تماس است, میلان نماینده برای نظر بیشتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب