‘اجازه می دهد آنها را به کثیف’: 10 راه برای به دست آوردن فرزند خود را به طبیعت

With ترین اردوگاه های بسته استخر تعطیل و تفریحی توقیف به خاطر رمان coronavirus همه گیر وجود دارد که اغلب نادیده گرفته گزینه هنوز در دسترس کودکان و نوجوانان در تابستان امسال: طبیعت.

و هر چند که خبر فوق العاده برای دوستدار طبیعت به کودکان, این مشکل برای بچه ها که می ترسم از اشکالات ترس به دریافت کثیف یا حوصله توسط درختان مسیرهای پیاده روی و سنگ – و یا به سادگی برای کسانی که ترجیح می دهند به داخل نشستن در تمام طول روز با بازیهای رایانهای.

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل طبیعت خوب است برای بچه ها, از جمله هر دو فیزیکی (جنبش کاهش فشار خون) و روانی (مردم احساس بهتر فقط با صرف زمان در طبیعت). و در حال حاضر با آب و هوای گرم و هیچ مدرسه زمان ایده آل برای بچه ها در خارج. شما به سادگی نیاز به کشف کردن که چگونه به فریب آنها وجود دارد.

ما برخی از پیشنهادات.

1) آنها را به فضای خود را. جنیفر Gulizia گل کشاورز و وبلاگ نویس در Hood River, اورگان, حک شده, یک فضای کوچک در خانواده مزرعه گل پس از او پنج سال می تواند رشد کند و گل های شاخه بریده. Gulizia پیشنهاد دادن کودکان یک منطقه کوچک در باغ یا حیاط خلوت برای خود تماس بگیرید. این حتی می تواند یک محیط داخلی گلدان فقط به آنها استفاده می شود به طبیعت (و در نهایت حرکت در خارج از منزل). اضافه کردن چند دانه و آن را به یک مینی باغ. آن را می شود کودکان و نوجوانان عادت به احساس و خاک و یادگیری در مورد گل و درک است که هیچ یک از آن ترسناک است یا چیزی برای جلوگیری از.

2) بازی با باگ ها و کرم ها. “ما یک مزرعه کرم و مورچه مزرعه می گوید:” Elle ناچیز استرالیا مبتنی بر بنیانگذار, در بیرون اتفاق می افتد یک وبلاگ است که کمک می کند تا مردم ایجاد کمی طبیعت پناهگاه در پشت حیاط خود را. “اکثر بچه ها شیفته تمام کرم ها wriggling در اطراف.” ناچیز گفت: بازی با باگ ها و کرم ها است که سرگرم کننده برای بچه ها است و ممکن است جذاب تر به آنها را از سادگی در تلاش برای متقاعد کردن آنها را به افزایش. بچه ها او را مانند به حفاری را از طریق خاک به دنبال کرم ها – به خصوص پس از باران.

3) اجازه می دهد آنها را به کثیف. کودکان نیاز به اجازه کاوش آزادانه در طبیعت و نیست که همیشه قشنگ و آن را همیشه بهترین چیز برای طبیعت خود می گوید: ویکتوریا هیلتون بنیانگذار و مدیر اجرایی پله سنگ مهد کودک و مدرسه در شیکاگو است. او گفت که آن را OK به اجازه کودکان انتخاب گل و گهگاه پایکوبی از طریق باغ. “گاهی overprotectiveness نسبت به همه چیز طبیعی می تواند کودکان را به ترس از تعامل با طبیعت خود است.” بچه ها باید مجاز به دریافت کثیف و کاوش و اگر چه آنها باید یاد بگیرند به احترام طبیعت آنها نیز نیاز به آزمایش هیلتون می گوید. حتی در حال اجرا را از طریق چمن گیر یک کرم شب تاب است یک راه کلاسیک به بازی در طبیعت و یاد بگیرند که چگونه شگفت انگیز و جذاب می توان آن را (و آن را به ارائه یک فرصت برای آموزش بچه ها در مورد این که چرا کرم شب تاب براق).

اجازه دهید کودکان و نوجوانان استفاده می شود به احساس خاک – و این واقعیت نیست ترسناک (گتی/iStock)

4) بزرگتر یا کوچکتر است. به سادگی راه رفتن به جنگل و انتظار کودکان برای پیدا کردن عشق خارج از منزل برای خود غیر واقعی است برای بسیاری از بچه ها که عادت به تحریک ثابت می گوید: نیک Wilkesmann رئیس آموزش و پرورش در Haileybury Rendall مدرسه در استرالیا. سعی کنید با اجاره دوچرخه کوهستان, دوچرخه قایق اسکی ، یا اسباب بازی های دیگر شما می توانید زمان را صرف خارج از منزل بیشتر جالب است. از سوی دیگر پدر و مادر ممکن است وسوسه به رفتن پر شیب با یک سفر کمپینگ و یا یک پیاده روی طولانی اما ممکن است بیش از حد برای برخی از کودکان و نوجوانان بنابراین فکر می کنم در مورد فرزند خود را قبل از شما را انتخاب کنید ماجراجویی خود را. اگر فرزند شما آماده برای غوطه ور شدن در جنگل بروید و به آرامی می گوید: Jenn Wisegarver که اجرا می شود خصوصی در صفحه اصلی-مهد کودک و یک مدافع برای جنگل مدارس برای Illinois. “ارائه یک کاسه گلکاری خاک بازی کامیون در داخل پرده و یا tarp,” او گفت:. و یا اجازه دهید آنها را به بازی با اشکال و سپس آنها را نشان می دهد تصویر کتاب از اشکالات. آنها را آموزش بخش هایی از حشرات و اجازه دهید آنها را به تعجب در توابع خود را. (برای مثال یک عنکبوت spinnerets می توانید ظریف تخم مرغ ساس برای نوزادان خود را.) سپس به کاوش در آن حشرات در خارج از منزل.

5) سرمایه گذاری بر روی مواد غذایی است. شامل فرزندان خود را در کاشت مواد غذایی که آنها دوست دارند به غذا خوردن و یا چیزهایی که شما می خواهم آنها را امتحان کنید ناچیز می گوید. “بچه های من عاشق توت فرنگی به طوری که آنها را کاشته ایم توت فرنگی و گیاهان و آنها را در هر روز آنها را,” او می گوید. آنها باید یاد بگیرند که مواد غذایی خود را رشد نمی کند در سوپر مارکت و آنها ممکن است آن را درک و حتی بیشتر. به علاوه اگر آنها کاشته ایم خود را با میوه ها و سبزیجات آنها را بیشتر به احتمال زیاد به واقع آنها را بخورند. شروع به خرید آنها را برای دانه; این همچنین می توانید آنلاین انجام می شود. “هنگامی که دانه می رسند آنها مسئولیت خود را” ناچیز می گوید. “آنها گیاه آنها را آب آنها و بعد از آنها نگاه کنید از دانه برداشت.” این می تواند انجام شود حتی بدون یک حیاط با در نظر گرفتن مراقبت از گیاهان در گلدان.

6) ایجاد یک طبیعت با مضمون شکار لاشخور. نوشتن اشیاء برای کودکان خود را برای پیدا کردن در خارج از منزل و یا تصاویر قرعه کشی اگر آنها نمی توانند به عنوان خوانده شده و در عین حال گفت: Marybeth Hamilton, مینه سوتا مبتنی بر وبلاگ نویس و مادر دو. بهترین بخشی از یک شکار روبنده این واقعیت است که بچه ها می توانید آن را با چشم خود را اگر آنها می خواهم به جای شرکت خود را به دیگر حواس همیلتون می گوید. ترجمه: این فوق العاده است برای بچه ها که آماده نیست به لمس طبیعت است.

اجازه دهید آنها را یک حیوان خانگی آنها می توانید پس از نگاه و بازگشت به طبیعت پس از یک یا دو روز (گتی)

7) تبدیل طبیعت به یک بازی است. گروهی, ستاره فیلم سکسی, لب گنده, مشهور پرستار بچه مستقر در لس آنجلس می گوید او را دوست دارد به راه اندازی یک “جنگجوی نینجا” البته در حیاط خلوت. اول او نشسته با بچه ها به بحث در مورد چه نوع از موانع آنها می خواهند. هنگامی که وجود دارد یک بازی واقع گرایانه برنامه شروع به کار با کودکان و نوجوانان. “داشتن آنها را ایجاد و ساخت این البته مانع ارائه خواهد شد مقدار زیادی از هیجان اما همچنین یک حس موفقیت است” میسون می گوید. هنگامی که آنها دوره کارشناسی ارشد با استفاده از یک تایمر و آنها می توانند رقابتی است.

8) شروع یک مجموعه است. تشویق بچه های خود را برای جمع آوری طبیعت با مضمون اشیاء مانند پوسته سنگ یا برگ میسون می گوید کشیده شده از مکان های مناسب. (به یاد داشته باشید برای گرفتن آیتم های از پارک های ملی و دیگر زیستگاه های حفاظت شده و برای آموزش بچه ها در مورد ترک هیچ اثری.) ارائه یک فضای تعیین شده برای این مجموعه و اجازه دهید بچه ها نشان دادن آنچه که آنها foraged به هر کسی و هر کس. کمک به کودکان خود را در تحقیق آنها جمع آوری کرده ایم.

9) مانع جدید حیات وحش حیوان خانگی. اجازه دهید بچه ها در تعامل با غیر در معرض خطر فراوان حیات وحش محلی می گوید: Jodi ویلر-Toppen یک علم مربی و نویسنده این کتاب به عنوان خوانده شده با یک کرم. “تقریبا هر فرد بالغ طبیعت شما را به داستان از نگهداری حیوان قورباغه مارمولک سوسک کرم شب تاب و جمله” او می گوید. “چیزی است که وجود دارد در مورد قرار دادن یک موجود کوچک در یک ظرف و نامگذاری آن است که نژاد عشق به طبیعت در کودکان است.” ویلر-Toppen پیشنهاد کمک به بچه های خود را تحقیق چه موجودی نیاز به زنده ماندن و داشتن آنها بازگشت حیوان وحشی پس از یک بعد از ظهر و یا چند روز. یکی دیگر از کلید حیات وحش درس: آموزش بچه های خود را که برخی از مواد غذایی است که نه چندان خوب برای حیوانات (یعنی don’t feed the deer).

10) زندگی می کنند به عنوان مثال. اگر شما بچه ها گفتن به خارج و بازی, اما آنها نمی بینم شما آن را انجام می دهند آنها می شود کمتر احتمال دارد به خارج از خانه میسون می گوید. “اگر آنها را مشاهده کنید پدر و مادر خود و یا مراقبان نشسته در داخل bingeing TV, خوردن Wotsits آنها به احتمال زیاد به تقلید از این رفتار” او می گوید. “اگر آنها آنها را در خارج با داشتن یک انفجار و یا فقط لذت بردن از روز آنها را سریع به دنبال دارد.”

© واشنگتن پست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>