Alicia Silverstone نشان دهنده در حال کار با شایان ستایش' Clueless در شرکت ستاره بریتنی مورفی

Clueless ستاره Alicia Silverstone شده است تأمل در کار با اواخر بریتنی مورفی در آمار سال 1995 فیلم. یاد کمدی رم

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

Clueless ستاره Alicia Silverstone شده است تأمل در کار با اواخر بریتنی مورفی در آمار سال 1995 فیلم.

یاد کمدی رمانتیک که جشن آن 25امین سالگرد بیش از آخر هفته ستارهدار Silverstone به عنوان غنی از بالا, دختر مدرسه Cher هوروویتس.

مورفی در ضمن بازی تای فریزر همکلاسی جدید به آنها Cher تصمیم می گیرد به یک makeover.

"من فقط به یاد داشته باشید فکر او آنقدر بزرگ بود برای بخش" Silverstone گفت وگ. "من نمی تواند به یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از دختران در آمد به استماع تای آن روز اما من به یاد داشته باشید بریتنی که واقعا شایان ستایش است.

"او خیلی خوب در کمی لهجه چرا که او تا به حال یکی از در حال حاضر, اما من فکر می کنم او فقط تحت فشار قرار دادند آن را به ارتفاعات جدید. من او را در بر داشت بسیار فوق العاده و به من گفت: به [مدیر] امی [Heckerling] حق دور " من فکر می کنم او یکی! او یکی از بهترین شما بچه ها!' امید آنها به توافق برسند. او مانند " آه آره duh. البته او بهترین او یکی است.'"

Silverstone همچنین صحبت در مورد او و مورفی که تنها نوجوانان و کار بر روی فیلم است.

"من به یاد داشته باشید [بریتنی] مادر بود و در تنظیم بسیاری," او گفت:. "من مادر من در اطراف کمی و همه ما را با هم می گذرانند. اما من فکر نمی کنم ما تا به حال هیچ فکری ایده ای در مورد ما بودن و بدو خدمت در یک فیلم بزرگ چون ما نمی دانیم که ما در یک فیلم بزرگ. شاید دیگر مردم می دانستند اما من خیلی بی گناه است."

مورفی درگذشت ناگهانی در سن 32 در سال 2009. مرگ او رسما حکومت یک تصادف ناشی از پنومونی کم خونی و چند دارويی مسمومیت.

در اوایل سال جاری یک فیلم مستند جدید در مورد ستاره نشان داد که پزشکی قانونی پاتولوژیست هنوز هم "متحیر" با مرگ او.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب