الکسیس سانچز الهام بخش اینتر میلان به شش هدف تار و مار بیش از Brescia در سری A

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 12 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

الکسیس سانچز تولید تحمیل عملکرد برای الهام بخشیدن به اینتر میلان به یک پیروزی 6-0 بیش آ گذشت برشا در سن سیرو در روز چهارشنبه.

سانچز گل برای اینتر تنها برای دومین بار اما کمک کرد تا مجموعه ای دیگر از اهداف آنها به عنوان تثبیت مقام سوم در سری A در 64 نقطه نقل مکان کرد و نزدیک به یک اسکله در فصل آینده'€™s لیگ قهرمانان.

برشا تضعیف به پایین جدول در 18 امتیاز هشت شناور از امنیت منطقه و نیاز دراماتیک چرخش در اقبال در خود مانده و نه بازی اگر آنها را برای جلوگیری از بازگشت فوری به سری ب

"سانچز شروع به انجام خوبی گفت:" اینتر رئیس آنتونیو کونته. "او هنوز سانچز دوست من در انگلستان اما او در مسیر صحیح است. او به خوبی در برابر پارما در آینده با نگرش درست است. امروز وجود دارد تعهد در بخشی خود را, او با بازی یک بازی بسیار عالی است."

اشلی یانگ به اینتر پنجم-سرب دقیقه قبل از سانچز نشان دادن یک نگاه اجمالی از فرم تبدیل 20 دقیقه پنالتی به نفع خود.

Danilo D Ambrosio ساخته شده آن را 3-0 در سکته مغزی از نیمه وقت با روبرتو Gagliardini, Christian Eriksen و Antonio Candreva اضافه کردن به نمره در نیمه دوم.

31-در سال سانچز در وام در اینتر از منچستر یونایتد آغاز کرد و این حرکت که منجر به جوان بازکن بود که یک نیمه volleyed پایان از ویکتور موسس صلیب.

سانچز مشبک نقطه-ضربه پس از موسی تا به حال شده است به همراه صورت دوم اینتر هدف نه ماه پس از اولین بار او را در برابر سامپدوریا در اواخر ماه سپتامبر.

D Ambrosio آغاز شده به پایان رسید و در حرکت سوم در 45 دقیقه تعویض توپ گسترده ای به جوان و سپس در ادامه اجرا خود را برای دیدار با یک صلیب به پشت, ارسال, است که او با قدرت رهبری خانه.

اینتر میلان مربی آنتونیو کونته نا امید شده بود با طرف خود را شکست شانس خود را (AP)

Gagliardini را 53 دقیقه هدف از سانچز ضربه آزاد به عنوان او همچنین با هجوم به برشا جعبه به سر منزل.

اینتر نگه داشته تا فشار بی امان خود لمباردی رقبای آوردن در هر دو Romelu Lukaku و Eriksen گذشته 20 دقیقه.

Lukaku را به ضرب گلوله در 83 دقیقه ریخته شده بود توسط برشا دروازه بان جسی Joronen و Eriksen دنبال کرد تا به تقلا توپ بر روی خط برای اولین بار خود را هدف لیگ پس از حرکت از تاتنهام در ژانویه.

جایگزین Candreva که قبلا سقوط تلاش در برابر میره به پایان رسید تار و مار با سوزش گلوله دو دقیقه از وقت.

ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن