پس از یک رویا پیروزی لیورپول ممکن است فقط یک شب بی خوابی به دور از عنوان

وجود ندارد که آشنا غرش در پایان اما وجود دارد که تحقق این ممکن است شیرین ترین احساس کسی احساس در آنفیلد برای 3

توسط FARDAALEFBA در 5 تیر 1399

وجود ندارد که آشنا غرش در پایان اما وجود دارد که تحقق این ممکن است شیرین ترین احساس کسی احساس در آنفیلد برای 30 سال است.

که دانش است که لیورپول در حال یک نتیجه از یک عنوان برای اولین بار پس از سال 1990 است. آنها حتی ممکن است یک شب از یک عنوان برای اولین بار پس از سال 1990; یکی از خواب به عنوان مدرن تعبیر می رود. می آید که پس از یک عملکرد است که خیلی کامل آن را نیز ممکن است شده اند یک رویا است.

تمام توجه به استمفورد بریج در روز پنج شنبه. که در حال حاضر یک رویداد مناسب. تا آنجا که تعیین کننده نهایی در عمل به عنوان آن را به خوبی می تواند که منچستر سیتی "از دست دادن آن" به جای لیورپول برنده آن است.

که خواهد در این مورد اگر چلسی پیروزی و یا تساوی در برابر پپ گواردیولا ،

این امر به معنی آنفیلد نیست مرحله برای شیرین ترین احساس از همه: تایید که بله لیورپول در حال قهرمانان دوباره.

Sadio یال جشن لیورپول به ثمر رساند چهارم (AP)

شاید که عجیب مناسب در شرایط, و آن را فقط به عنوان به خوبی از آنها کسب عنوان زمانی که آنها در حال بازی نیست به جای بازی در مقابل خالی می ایستد.

همچنین narratively اتصالات – و یکی از کسانی که کمی تاب که فوتبال به طوری که اغلب می اندازد تا – که چلسی دست لیورپول عنوان پس از غیر قابل بحث و خرمن کوبی کریستال پالاس. این شد دو طرف است که آنها را تکذیب کرد که در دردناک ترین عنوان شکست در سال 2014.

این امر تنها به تقویت چگونه کاملا همه چیز تبدیل شده است در اطراف برای لیورپول برای این سزاوار ترین و قاطعانه عنوان برنده است.

قبل از آنها می گویند که اگر چه آنها را مجبور به رفتن را از طریق احساسات از تماشای این بازی – اگر آنها می توانند.

چلسی و شهرستان خواهد شد البته می گویند که آنها در حال بازی خود را به پایان می رسد, اما آنها ذاتا می دانیم آن است که در مورد پایان مقصد این عنوان است.

دفاع از قهرمان خواهد شد مبارزه برای حفظ این وضعیت تا زمانی که ممکن است و سعی کنید به لیورپول کار که کمی سخت تر برای خود جایزه. یک شهر برنده خواهد البته معنی این عنوان می رود به بعد ثابت که فقط اتفاق می افتد به لیورپول سفر به Eastlands. پپ گواردیولا را در کنار مطمئنا حداقل برخی از حرفه ای رضایت در طولانی لیورپول صبر و ساخت آن همه که کمی تملق گفتن.

در روشی مشابه چلسی ممکن است vibe شهر خاموش انرژی در روز پنج شنبه به جرقه spikier بازی. که آنچه اتفاق افتاده است زمانی که چلسی را تکذیب کرد تاتنهام که با بدنام 2-2 دو سال پیش. وجود بدیهی نیست همان رقابت با شهر به عنوان وجود دارد با اسپرز – و یا برای که ماده لیورپول – اما یک بیت از تاریخ اخیر. چلسی-شهر بازی از دسامبر 2016 بازی به پایان رسید و در یک نزاع و جدال در تونل.

چلسی آخرین پادشاه-ساخت بازی در تاتنهام را دیدم یک نزاع و جدال قبل از آنها حتی به تونل و قبل از آن به پایان رسید.

هر آنچه در مورد 'نبرد پل' لیورپول را به یک بطری از شهر هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید. در این مرحله آنها را فقط به عنوان.

بسیار احساس می کنید که بازی خواهد بود گفتن. و احساس از این پیروزی بر کریستال پالاس بود و هنوز هم کنجکاو.

Sadio یال لیورپول جشن با Mohamed Salah (2020 استخر)

این قطعا یک بازی – شاید بالاتر از همه دیگران تا کنون از جمله Merseyside دربی در سراسر جاده ها – که در آن عدم وجود یک جمعیت که به طور مستقیم مربوط به چگونه آن را انجام. این شرایط به معنای آن است که غیر ممکن است به تصور آن در شرایط عادی است.

با لیورپول تنها دو بازی از این عنوان قبل از آن آغاز شده است بسته بندی شده Anfield شده اند شور و شوق رانندگی آنها را در. آن شده اند که یکی از آن نادر وسایل هیجانی, انتظار, با پیش بینی همه به طور کامل آگاه در مورد آنها به گواه تاریخ است.

هر لحظه خواهد غنی شده – نه کم که درخشان باز کردن هدف است.

سوت پایان خود می شده اند یک رویداد اخراج توسط دانش که دفعه بعد آنها گام بر روی زمین آنها را می توان قهرمانان.

به عنوان آن بود لیورپول بازی می کردند بدون این که نیروی عاطفی در پشت آنها. آنها مجبور شدند برای حفظ حمایت در ذهن به جای احساس آن را بر روی پشت خود را.

اما آنها با یک مقدار بیشتر باد در پشت آنها از روز یکشنبه. آنها در آن از همان آغاز مجبور کریستال پالاس حق را از شروع.

Fabinho جشن به ثمر رساند لیورپول سوم (2020 استخر)

یکی از گسترده تر نظریه در مورد کمبود جمعیت است که در آن تاثیر منفی فشار دادن و همچنین ریسک پذیری. این باور است که بازیکنان نمی احاطه شده توسط همان شدت بنابراین کاملا نمی همان قصد.

بزرگ متغیر در اینجا البته وسوسه انگیزی جایزه که پیروزی بزرگ است. لیورپول بازی می کردند مانند قهرمانان و قطعا به ثمر رساند مانند قهرمانان.

همه از اهداف بودند, کامل, کاملا, نمایشگاه بسیاری از کیفیت های مختلف. حوادث – مثل همیشه – شروع از full-back. ترنت الکساندر-آرنولد نمایش داده می شود تحویل که ویران شده است بسیاری از دفاع البته این از عالی ضربه آزاد به جای یک صلیب است. Mo صلاح و سپس به ثمر رساند که بیشتر Mo صلاح از اهداف در حال اجرا در پشت دفاع به طوری دهیم در Fabinho خوب پاس بلند قبل از انحراف آن به net. Fabinho خود را به ثمر رساند و سپس آنچه که باید در تبدیل شدن او, در هدف. آن بود که او در برابر شهر است که در ماه نوامبر برنده است که رفت و یک راه طولانی برای شلیک این افزایش. برزیل دارای ناب ترین حملات توپ مانند یک فلش آن را به عنوان برگ خود را ،

اگر تا کنون وجود دارد که هدف موجه جمعیت آن بود که. اگر تا کنون وجود دارد که عملکرد بود و آن این بود.

لیورپول پس از آن گل که بیشتر از لیورپول اهداف زیر Jurgen Klopp: سوزاننده ضد حمله. آن بود البته Sadio یال که در نهایت به ثمر رساند به جاست اتمام صلاح منتقل می کند. ستاره ها ترکیب شده بود. همه چیز با هم. همه که از دست رفته بود از شب بود از جمعیت.

همه که از دست رفته است از این فصل و این صبر طولانی است و یک نتیجه. آنها ممکن است در حال حاضر تنها باید منتظر یک شب.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن