اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی در حال به چالش کشیدن فدرال اجرای قانون را با استفاده از تشخیص چهره نظارت tech.

طرح دعوی در دادگاه واصل شد پنج شنبه در برابر وزارت امنیت داخلی ایالات متحده (DHS) گمرک و حفاظت از مرزها (CBP), مهاجرت و گمرک (ICE) و امنیت حمل و نقل آمریکا (TSA).

این سازمان بنا به گزارش موفق به تطابق با درخواست های ثبت شده تحت قانون آزادی اطلاعات.

بنابراین آیتالله سیستانی درخواست یک دادگاه فدرال به منظور هر بخش به نوبه خود بیش از پرونده های مربوط به صورت نظارت و داده های بیومتریک.

“بر خلاف دیگر روش های تایید هویت یک فرد را تشخیص چهره, تکنولوژی می توانید با فعال کردن مداوم نظارت دولت در یک مقیاس گسترده” اشلی گورسکی, کارکنان, وکیل با آیتالله سیستانی ملی پروژه امنیت در بیانیه ای گفت:.

همانطور که از ژوئن 2019, CBP اسکن لیوان بیش از 20 میلیون مسافر ورود و خروج ایالات متحده با توجه به ACLU پست وبلاگ. چندین خطوط هوایی و TSA نیز همکاری با حفاظت از مرزها در صورت نظارت طرح های.

“مردم حق می دانم که از کجا و چگونه دولت است که با استفاده از تشخیص چهره” او ادامه داد. “و آنچه در پادمان در صورت وجود در محل برای محافظت از حقوق ما است.”

طرح دعوی در دادگاه است که بخشی از آیتالله سیستانی را در جریان تلاش های را به صورت فن آوری نظارت تحت کنترل دموکراتیک.

تعدادی از شهرها و شهرداری ها در سراسر کشور در حال حاضر تصویب و یا با توجه به ممنوعیت اجرای قانون استفاده از نرم افزار تشخیص چهره, با توجه به سازمان های غیر انتفاعی.

“که ما حتی نیاز به رفتن به دادگاه به فضولی کردن این اطلاعات را بیشتر نشان می دهد که چرا ما باید با احتیاط از ضعیف صنعت طرح و به همین دلیل نمایندگان مجلس به فوریت نیاز به توقف … استفاده از این تکنولوژی” Gorski گفت. “می تواند وجود داشته باشد هیچ معنی دار نظارت و یا پاسخگویی با چنین بیش از حد غیر دموکراتیک پنهان کاری.”

CBP یخ و TSA کاهش یافته است به نظر در انتظار دادخواهی; امنیت بلافاصله پاسخ به کامپیوتر درخواست برای نظر.

بیشتر در Geek.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im