AC Milan تعیین استفانو Pioli به عنوان مدیر پس از بازگشت در اولین انتخاب Ralf Rangnick

آث میلان, سرمربی استفانو Pioli تا به حال قرارداد خود را تمدید برای بیشتر از دو سال این باشگاه اعلام کرده است.

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

آث میلان, سرمربی استفانو Pioli تا به حال قرارداد خود را تمدید برای بیشتر از دو سال این باشگاه اعلام کرده است. معامله را ببینید 54 ساله باقی می ماند در شارژ از سری های غول پیکر تا ژوئن 2022.

پس از در نظر گرفتن نقش در اکتبر 2019, Pioli اولیه معامله شد فقط تا پایان فصل است. اما سابق لاتزیو و اینتر مدیر با موفقیت led میلان از طریق coronavirus همه گیر و هدایت این باشگاه به پنجم در سری A جدول.

میلان اجرایی ایوان Gazidis گفت Pioli بوده است تاثیر مثبت روی تیم و باشگاه به عنوان یک کل.

"من خوشحال هستم با این توافق" Gazidis گفت. "استفانو نشان داده است که او می تواند در ارائه چشم انداز فوتبال ما برای باشگاه ما – هیجان انگیز مترقی و پرشور است.

"این یک تصمیم مبتنی بر پیروزی های اخیر اما یکی بر اساس چگونه Stefano ساخته شده است روحیه تیم و وحدت هدف راه او به بهبود عملکرد فردی بازیکنان و جمعی تیم راه او را در آغوش چشم انداز ما و راه او را به نمایندگی خود و باشگاه را ارزش."

Pioli گفت که او هیجان زده بود برای ادامه هدایت تیم توسعه است.

او گفت: "من خوشحال هستم و افتخار از اعتماد من دریافت کرده اند از آث میلان. من می خواهم برای تشکر از همه طرفداران ما که ما واقعا از دست رفته در این ورزشگاه اما همیشه نزدیک و حمایتی.

"به من گفته اند که بسیاری از بار ما در آینده است امروز ما باید متمرکز و مشخص بود ایران و به عنوان یک بازی. ما در آغاز یک مسیر فوق العاده ای. اگر ما نگه داشتن کار در این راه ما رشد خواهد کرد و بیشتر و بیشتر رقابتی است."

این باشگاه تا به حال در اصل موافقت کرد که به موقعیت به Ralf Rangnick که منتشر شد در بیانیه ای گفت: "میلان و من توافق کرده اند که آن را در حال حاضر زمان مناسب به کار با هم. با توجه به این و توسعه تیم ملی تحت, و نتایج آن است که تولید تحت زمان مربی استفانو Pioli ما تصمیم گرفته اند که من نمی خواهد یک نقش در این باشگاه است."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن