9 مشترک کار در خانه شغل جستجو کلاهبرداری

به نظر می رسد وجود دارد هیچ کمبود کار از خانه مشاغل این روزها اما متاسفانه همان را می توان گفت در مورد کار در

توسط FARDAALEFBA در 27 فروردین 1399

به نظر می رسد وجود دارد هیچ کمبود کار از خانه مشاغل این روزها اما متاسفانه همان را می توان گفت در مورد کار در خانه شغل جستجو کلاهبرداری است.

اگر شما در بازار کار, شما قطعا نیاز به در مواظب برای این نوع از طرح های. انعطاف پذیر مشاغل سایت FlexJobs.com به تازگی گرد برخی از رایج ترین کار در خانه شغل جستجو کلاهبرداری که جنایتکاران با استفاده از برای فریب مردم است.

9 مشترک کار در خانه شغل جستجو کلاهبرداری

به شما کمک کند ببینید که چگونه این کلاهبرداری نگاه FlexJobs شامل واقعی پست از کلاهبرداری شغل که ما را گنجانده ام برای آگاهی خود را. در اینجا 10 کار در خانه شغل جستجو کلاهبرداری به آگاهی از:

1. ورود اطلاعات کلاهبرداری

واقعی کار ارسال از کلاهبرداری ورود اطلاعات: "تعداد زیادی از شرکت ها به دنبال کارگران برای ارسال اطلاعات به فرم های آنلاین و آنها را به شما پرداخت سادگی در بازگشت. این یک دریافت-پولدار اما یک راه قانونی برای کسب درآمد از صفحه اصلی. برای جزئیات بیشتر لطفا به عنوان خوانده شده متصل شده است .فایل html."

2. هرم بازاریابی

واقعی کار ارسال از هرم بازاریابی کلاهبرداری: "من نام مایکل است. من آن را ساخته ام من به کمک مردم موفق آنلاین. من به طور مداوم در مواظب برای بهترین راه و روش کار شما را ساده تر و منتقل کنم به چیزهای خوب به شما. من را توسعه داده اند, بی ماشین پول نقد – این اجازه می دهد تا هر کس به یک درآمد عالی در eBay 99% به صورت خودکار. آن را تنها چند دقیقه طول می کشد به راه اندازی و هنگامی که انجام شده است شما خود را کسب و کار eBay است که به معنای واقعی کلمه اجرا بر روی خلبان خودکار! شما فقط منتظر پول در می آیند!"

3. چاشنی پاکت

واقعی کار ارسال چاشنی پاکت کلاهبرداری: "از 550$تا 3000 $در هفته. ده دلار برای هر دایره شما ایمیل...پستی رایگان...Free بخشنامه...هیچ آگهی روزنامه...هیچ تبلیغات مجله...هیچ تابلو اعلانات تبلیغات! حقوق از طریق پست برای شما در هر هفته! پیشبرد چک فرم های موجود در بسته بندی خود را!"

4. نقل و انتقال سیم

واقعی کار ارسال از سیم انتقال کلاهبرداری: "ما در حال کوچک جدید شرکت های درگیر در صادرات کالا به خارج از کشور خارج از کشور من. ما باید برنده های مختلف کوچک و صادرات قرارداد در یک زمان و یا دیگر اخیرا ما بودند (که) قرارداد برای تامین مالی برنامه های بازار و تحلیل و مدیریت پروژه های نرم افزار در ایالات متحده آمریکا بود که با موفقیت انجام می شود. ما لازم نیست که زمان زیادی به شرایط نقل و انتقال سیم و نمی تواند قبول تحویلدار چک و حواله و همچنین. بنابراین ما به کمک شما نیاز به قبول این پرداخت ها در کشور خود را سریع تر. اگر شما به دنبال ایجاد سود اضافی ما را قبول کند شما به عنوان نماینده ما در کشور خود. شما را حفظ خواهد کرد 10 درصد از هر معامله ما انجام."

5. ناخواسته کار ارائه می دهد

واقعی کار ارسال ناخواسته پیشنهاد کار کلاهبرداری: "ما در سراسر جهان شرکت است که به دنبال کارکنان جدید در های مختلف شغلی. ما در حال حاضر برای یک مدت زمان طولانی در بازار و در حال حاضر ما استخدام کارکنان برای کار از خانه. عالی ما در حال حاضر تمایل به بزرگ شدن ما در سطح کسب و کار به بیشتر کشورهای بنابراین ما تبلیغات در اینجا به امید همکاری با شما تمام. ما بسیار قدردانی صادقانه و خلاق کارفرمایان. شما لازم نیست به سرمایه گذاری هر مبلغی از پول ما نیست شما ما را با حساب بانکی خود نیازهایی! ما درگیر در مجموع رسما مجاز فعالیت و مشغول به کار در شرکت شما می تواند رسیدن به رشد حرفه ای در یک کار دائمی است."

6. آنلاین Reshipping است

واقعی کار ارسال آنلاین reshipping است کلاهبرداری: "صادقانه کارگران مورد نیاز برای یک بسته شرکت پردازش واقع در نیویورک اما هر مکان در ایالات متحده هستند خوش آمدید! ما مشتریان در سراسر جهان آغاز شده است که موقعیت را با توجه به آنها نیاز دارد. پیشنهاد ما به شما 40 دلار برای هر پردازش بسته. پرداخت باید دو بار در ماه. این شرکت نیز باید تحمل همه هزینه های حمل و نقل. حقوق و دستمزد خود را بازدید کل بستگی به توانایی خود را به کار سریع و مفید است."

7. تخفیف پردازنده

واقعی کار ارسال از تخفیف پردازنده کلاهبرداری: "پول را به سادگی با پر کردن فرم های آنلاین – وارد کردن داده ها به این شکل است که ما به شما ارائه, کلیک کنید, ارسال, نشستن و جمع آوری پول است. به شما کسب درآمد $15 تخفیف در هر پردازش شده است. فرصت ها مثل این نمی آیند با هر روز – در حال حاضر عمل!"

تبلیغات

8. مونتاژ صنایع دستی/محصولات

واقعی کار ارسال از هنر و صنعت/محصول مونتاژ کلاهبرداری: "اولین چیزی است که شما دریافت یک نمونه کارها از همه ما شرکت خود را پرداخت ترازو و چیزهایی که شما می توانید جمع آوری. که بنابراین شما می توانید انتخاب کردن کار خود را به دلیل وجود دارد در حدود 85 مشاغل مختلف را برای شما به از را انتخاب کنید و شما تضمین هر یک از این مشاغل است. ما یک بار در طول عمر ثبت نام هزینه تنها $38.95. در حال حاضر که هزینه ثبت نام حمایت با 90 روز گارانتی رضایت. همه ما از این است که شما با شرکت در این برنامه به مدت 60 روز."

9. پیشرفت حرفه ای کمک های مالی

واقعی کار ارسال از پیشرفت حرفه ای کلاهبرداری: "سلام امیدوارم که شما به خوبی انجام می دهند. ما اطلاع داده شد که شما ممکن است واجد شرایط برای پیشرفت حرفه ای کمک. اگر شما استفاده از این برنامه مهلت نزدیک است به زودی. $5,730 می تواند مستقیم به حساب سپرده باید به شما واجد شرایط برای اعطای. هفته گذشته 71 کاربران در زمان استفاده از این پیشرفت حرفه ای کمک. این یک کمک مالی از دولت و نه پرداخت می شود."

برای فهرست کامل را ببینید بیشتر در FlexJobs.com.

شما می توانید نقطه جعلی کار از خانه کار ارسال ؟

"کار از خانه مشاغل ارائه مقدار زیادی از انعطاف پذیری اما کار از راه دور بازار نیز پر از این کلاهبرداری ها می گوید:" بری رینولدز ارشد حرفه ای و متخصص در FlexJobs.com.

پس چگونه شما می دانید که شغل ساختگی? در اینجا برخی از راه برای گفتن اگر یک کار ارسال یک کلاهبرداری است.

افکار نهایی

چرا که جنایتکاران به نظر می رسد به گرفتن دقیق شما نیاز به آگاهی از آخرین کلاهبرداری به طوری که شما لازم نیست قربانی به یکی.

به یاد داشته باشید برای همیشه استفاده از سایت های معتبر در جستجوی کار خود را. اگر شما متوجه بسیاری از کلاهبرداری های خاص حرفه ای سایت شما باید فکر می کنم در مورد استفاده از منابع دیگر برای پیدا کردن شغل.

بیشتر منابع از کار Clark.com:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب