7500: جوزف گوردون-لویت است ‘ترس’ و ‘پرچین’ ربودن هیجان انگیز در دسترس برای جریان در حال حاضر

با کمبود فیلم جدید منتشر شده با توجه به همه گیر آمازون نخست تصویری فقط جدید پرده برداری هیجان انگیز که گرفتن بسیاری از وزوز.

با عنوان 7500, فیلم ستاره جوزف گوردون-لویت در نقش اول خود را در مدت چهار سال) به عنوان یک خلبان مجبور به دفع کردن تروریست ها اواسط پرواز.

آن را به عنوان “ترس potboiler” و در حالی که این بررسی باید در محدوده زمانی معین از دو تا چهار ستاره آن را به نام ارزش به صرف 90 دقیقه.

گوردون-لویت اعلام کرد انتشار این فیلم در توییتر نوشته: “اولین فیلم من آمده ام در پس 2016! در زمان برخی از زمان وقتی که من تا به حال بچه ها و برای اولین بازیگری شغل من واقعا می خواستم برای پیدا کردن یک خلاق و منحصر به فرد به چالش بکشد.”

اصلی انتقاد مسطح بودن در برابر این فیلم است که آن تصویر کلیشه ای از تروریست ها.

فیلم نگار آمون Warmann نوشت: “من بسیار نا امید شده بود با تصمیم خود را به بچه ها بد بود تروریست ها مسلمان. که منفی کلیشه ای ما اصلا تا به حال نیاز به دیدن بر روی صفحه نمایش دوباره.”

هانا ولز از CoverMediaNews افزود: “توافق! و آنچه بدتر است این است که آنها داده می شود و هیچ عمق و یا به سختی هر گونه انگیزه! آنها به معنای واقعی کلمه کم عمق کلیشه. سرد نیست.”

فیلم داستان ادیتور Simon دم نوشت: “به مدت 60 دقیقه که فیلم من را کاملا فلج کرده است. و سپس بیرون آمد هالیوود کلیشه تروریست ها مسلمان از چند دهه پیش و من مجبور به عذر خواهی به من ارشد برای من با صدای بلند تکواندو.”

مدیر ریچارد شپرد (Netflix فیلم ع) نیز برجسته “تروریستی کلیشه” اما وارد که “فیلمسازی است که برای اولین بار رای” و به نام فیلم “پرچین” و “زمان”.7500 – از مدیر پاتریک Vollbrath – در دسترس است در آمازون نخست فیلم در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید