7 نظر اجتماعی غیر قابل قبول چیزهایی را می پوشند به کار در یک heatwave

بریتانیا در حال پخت در یک سوزان heatwave این هفته با درجه حرارت افزایش به اواسط 30s در سراسر جنوب انگلستان است.

و در حالی که بسیاری از مردم هنوز هم کار در خانه با توجه به کروناویروس مستند دفاتر به آرامی بازگشایی در سراسر کشور به معنی برخی از مواجه خواهد شد با چالش پیدا کردن راه هایی برای لباس برای کار در گرما.

با توجه به این که انگلیسی ها بیشتر عادت به بارندگی نسبت به فروزان آفتاب بسیاری به ناچار مبارزه با sartorial چالش های متعادل کننده حرفه ای با راحتی.

این هیچ شاهکار متوسط پیدا کردن که نقطه شیرین از عرق فتیلهسازی پارچه و boardroom تناسب اما به عنوان ما به دوزخ مانند درجه حرارت لازم است برای اصلاح یک کار کمد لباس درآمده بنابراین ما نمی همه در نهایت هزینه های ما روز خیس در عرق است.

اما چگونه بازی گاه به گاه است و گاه به گاه بیش از حد?

وقتی که می آید به پانسمان برای کار در یک موج گرما وجود دارد یک طیف از چه چیزی است و نه به لحاظ اجتماعی قابل قبول است. در پایان یک وجود دارد floaty, سارافان پیراهن کتانی و بوم صندل. در دیگر وجود دارد مش جلیقه, تاپ, شلوار گرم و گردن پالهنگ محصول تاپ.

اشتباه در مورد آن کدام است ؟ خوانده شده در برای راهنمای ما در آنچه را می پوشند به کار در یک heatwave.

منحرف کردن شورت

شلوارک جین غیر قابل قبول در خارج از دوران نوجوانی. (گتی ایماژ/iStockphoto)

مردان در کوتاه. آن را برای تلفن های موبایل به اندازه کافی بی ضرر درسته ؟ شاید آن است که اگر شما فقط جشن تولد 16 خود را.

اما حرفه ای برای رشد یو پی اس های مو باعث می شود شما مانند یک پسر بچه که در راه خود را به فروشگاه بستنی.

رئیس خود را نیز قطعا قضاوت شما برای تحمل خود را مو گوساله به همکاران خود و که می تواند آنها را سرزنش ؟

خود را فراموش نکنید, فلیپ فلاپ

این امر حتی اگر شما تا به حال یک پدیکور (گتی ایماژ/iStockphoto)

صرف نظر از این که آیا شما فقط در خانه پدیکور و یا شما فکر می کنم پای خود را به بهترین ویژگی, فلیپ فلاپ قابل قبول نیست در اتاق هیئت مدیره. اولا ثابت clappity صدا خواهد شد درایو همه دیوانه هر بار که شما دریافت می کنید به استفاده از توالت.

در مرحله دوم با وجود داشتن یک رنسانس در میان خیابان به سبک مجموعه, فلیپ فلاپ در نهایت محو کردن از مد را زودگذر زمانه. به زودی به اندازه کافی آنها را به عنوان غیر عملی و ناراحت کننده کفش که هر ساز و برگ حداقل 70 درصد کمتر سرد است.

ثالثا هیچ کس نیاز به ببینید که چقدر از هر کسی دیگری را قبل از 10در. چوب به یک کلاسیک صندل, مگر اینکه شما یک انسان است که در آن مورد کفش لطفا.

جلیقه تاپ بدون

مهم نیست که چگونه بین شما (گتی ایماژ/iStockphoto)

مردانی که پوشیدن جلیقه به کار هستند مربوط به خیاطی معادل از مردم کسانی که به پوشیدن تاپ و با شعارهایی مانند “صبحانه خیلی سخت” – overzealous و در انتظار یک فرصت برای کسی که مورد پرسش هفتگی روال تمرین.

شاید شما عضلات بازو انجام رقیب مارک والبرگ اما مگر اینکه شما در واقع در حال مارک والبرگ, شانس هستند که هیچ کس در کار مراقبت در مورد فهم و outs از خود 6 صبح تمرین HIIT. پیدا کردن یک مناسب کتانی پیراهن برای فصل جای خود را ذخیره و مخزن تاپ برای بدنسازی, selfies.

زنان باید بیشتر در اتاق تکان دادن با حال تاپ تا زمانی که تسمه محکم و نه خیلی شکننده است که آنها لغزش کردن به فاش کردن سینه خود را با یک به طور تصادفی قوی مو تلنگر.

فراموش نکنید سعی کنید و آن را sexy back

نجات نامزدی در صدر ساحل (گتی ایماژ/iStockphoto)

اگر شما به پوشیدن یک نامزدی بالای آن می گوید: دو چیز است. اولا که شما علاقه داشتن به یکی از همکاران خود را. شما در حال پوشیدن سینه بند.

لغزش لباس

کری برادشاو در یک لباس (جنسیت و شهر/HBO)

فروتن 1990s اصلی ممکن است مشغول به کار شگفتی برای کیت ماس, Sienna Miller and Carrie Bradshaw, اما آنها آنها را می پوشند به خود 9-5 شغل ؟

حتی بنوا این روزنامه نگار مستقل است که می تواند به نحوی پرداخت هزینه یک آپارتمان یک خوابه در شمال شرق مشغول به کار از راه دور. صرفه جویی در کاغذ خود را-نازک لباس برای یک حزب پشت بام در ایبیزا, not an air-conditioned ،

صرفه جویی در محصول خود را در صدر برای جشنواره

محصول تاپ بهترین سایت متعلق به جشنواره زمینه. (رکس امکانات)

این به نظر می رسد باید توضیحی اما در تابستان گذشته وجود دارد به عنوان بسیاری از محصول تاپ در دفاتر به عنوان وجود دارد نقطه رقص لهستانی پولکا زارا لباس.

شما ممکن است استدلال می کنند که عریان خود را midriff شما را خنک نگه می دارد. حتما بیایید وانمود کنیم که بخشی از شکم خود را فقط می شود واقعا گرم است.

نه شریک شدن در سفید لاغر ژان رژه

مردان در عشق جزیره تمایل به مکرر سفید لاغر شلوار جین. (رکس امکانات)

کسی که یک بار در جایی گفته مردان به آنها نگاه بزرگ در شلوار جین لاغر. که فرد یا تماشای بیش از حد عشق جزیره و یا ستاره دار در عشق جزیره.

این ITV2 برنامه ممکن است پخش این, تابستان, اما انتخاب کمد لباس خود شرکت کنندگان خواهد با ما بماند برای زندگی است. بیشتر قابل توجه بدون توضیح تنگ نوری-شلوار جین سفید به طور معمول مورد علاقه بسیاری از نر کنندگان.

آنها کاملا به سادگی یکی از بزرگترین زیبایی جنایات زندگی مدرن است. آنها را می پوشند به کار می کنند. در واقع آنها را می پوشند در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید