7 تصویری رایگان تماس با خدمات به شما در حفظ و متصل

با بسیاری از جلسات و تجمعات نیاز به انجام از راه دور این روزها محبوبیت ویدئو کنفرانس افزایش یافت.چون تماس تصوی

توسط FARDAALEFBA در 25 فروردین 1399

با بسیاری از جلسات و تجمعات نیاز به انجام از راه دور این روزها محبوبیت ویدئو کنفرانس افزایش یافت.

چون تماس تصویری تکنولوژی بسیار ضروری است راست, در حال حاضر شما ممکن است فکر می کنم شرکت هایی که ارائه آن در حال شارژ پول بزرگ — اما این همیشه مورد نیست. وجود دارد برخی از بزرگ رایگان گزینه برای ویدئو کنفرانس خدمات.

Free Video Call خدمات

به ترتیب حروف الفبا در اینجا برخی از ویدئو کنفرانس رایگان خدمات است که شما می توانید شروع به استفاده از امروز. به عنوان یک توجه داشته باشید بسیاری از این خدمات پرداخت می شود برنامه های با امکانات بیشتر اما اینها همه از نسخه رایگان:

اواز یا موسیقی دو نفری

Google Duo has free video calling

دو محصول گوگل است که اجازه می دهد تا تماس های ویدئویی از طریق تلفن و کامپیوتر است. محصول رایگان نیز کار می کند در گوگل لانه و بر روی کامپیوتر شما.

حریم خصوصی و امنیت اطلاعات: گوگل می گوید Duo استفاده می کند پایان به پایان رمزگذاری. در این دو وب سایت می گوید: "گوگل نمی توانید ببینید و یا خود را ذخیره تماس های صوتی و تصویری."

محدودیت: تا هشت نفر در یک تماس

دانلود: Android | iOS

Facebook

Facebook Messenger has free video calling

Facebook اجازه می دهد تا شما را به انجام یک تماس تصویری با دوستان و خانواده از طریق مسنجر نرم افزار. برای شروع انتخاب شخص شما می خواهید به تماس و روی آیکون دوربین.

تبلیغات

Clark.com خبرنامه ویرایشگر چلسی شیشه ای می گوید که آن را به دوستان و خانواده Facebook Messenger video chat می کند ،

"این واقعا آسان برای استفاده. مادر من در قانون نیست که تکنولوژی روان است و هیچ مشکل با استفاده از این. هنگامی که شما شروع به یک تماس تصویری در این برنامه شما فقط با کلیک بر روی " اضافه کردن افراد آیکون و شما می توانید حلقه در دیگر Facebook دوستان است. ما استفاده از آن را به خانواده با هم!"

دانلود: Android | iOS

دانلود در: اندروید و iOS

حریم خصوصی و امنیت: Facebook می گوید شما می توانید انتخاب کنید که می توانید خود را فعال وضعیت داستان خود را با مخاطبان و استفاده از راز گفتگو در مسنجر.

محدودیت: به 50 نفر در یک تماس

FaceTime (تنها برای کاربران آیفون)

Facetime has free video calling

بسیاری از افراد با اپل در حال حاضر آشنا با FaceTime به عنوان یک گزینه ساده برای چت تصویری. ببخشید کاربران آندروید FaceTime اجازه می دهد تا مردم را به تصویری و تماس های صوتی در اپل و iPads خود را.

حریم خصوصی و امنیت: اپل می گوید FaceTime استفاده می کند پایان به پایان رمزگذاری "بنابراین هیچ راهی وجود دارد برای اپل به رمزگشایی محتوای مکالمات خود را زمانی که آنها در حمل و نقل بین دستگاه های."

محدودیت: تا 32 نفر در یک تماس

تبلیغات

دانلود: iOS

گوگل Hangouts

Google Hangouts has free video calling

Google Hangouts به شما امکان شروع رایگان تصویری یا صوتی در تماس برای انجام گفتگو با یک گروه و یا فقط یک فرد است.

حریم خصوصی و امنیت اطلاعات: گوگل می گوید که در Hangouts است "ساخته شده با شرکت پیشرو درجه امنیتی از جمله مدیریت دستگاه تلفن همراه تک ثبت بر روی دو فاکتور تأیید هویت تنظیمات admin انطباق و طاق احتباس دارای جستجو و صادرات است."

محدودیت: تا 150 نفر

دانلود: Android | iOS

اسکایپ

Skype has free video calling

اسکایپ آمده است یک راه طولانی پس از آن در سال 2003 تاسیس شد. به تماس تصویری سرویس خریداری شده توسط مایکروسافت در سال 2011 و در حال حاضر یکپارچه مایکروسافت تیم است. اسکایپ به اسکایپ تماس رایگان می باشد بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که افراد شما در برقراری ارتباط با هم برنامه دارند.

حریم خصوصی و امنیت: اسکایپ می گوید: به طور پیش فرض هر کس می تواند حساب خود را ببینید نام و نام خانوادگی محل و مشخصات تصویر اما شما می توانید این تنظیمات را تغییر دهید.

محدودیت: به 50 نفر در یک تماس

تبلیغات

دانلود: Android | iOS

WhatsApp

WhatsApp has free video calling

WhatsApp یک Facebook متعلق به برنامه تلفن همراه است که بسیار محبوب به دلیل آن را به شما اجازه می دهد تماس با مردم در سراسر جهان بدون هزینه. علاوه بر پیام های متنی رایگان این سرویس اجازه می دهد تا گروه تماس های صوتی و تماس های ویدئویی.

حریم خصوصی و امنیت: WhatsApp می گوید آن پیام ها و تماس های امن با پایان به پایان رمزگذاری که بدان معنی است که نرم افزار و یا اشخاص ثالث می توانید به خواندن و یا گوش دادن به آنها.

محدودیت: تا چهار نفر در یک تماس

دانلود: Android | iOS

زوم

Zoom has a free video call service

زوم صوتی و تصویری کنفرانس پلت فرم منفجر شده در محبوبیت در گذشته چند ماه از 10 میلیون به 200 میلیون روزانه شرکت کنندگان در جلسه شرکت می گوید در یک پست وبلاگ.

اما زوم تا به حال مسائل مربوط به آن با امنیت. این شرکت در عناوین ساخته شده که اف بی آی هشدار داد کاربران به خصوص مدارس که زوم جلسات می تواند "Zoombombed" یا ربوده است. نگرانی های حریم خصوصی نیز به وجود آمد.

حریم خصوصی و امنیت: پس از این اشتباه در اوایل ماه مارس زوم برقرار امنیت بهتر از جمله شرکت کنندگان از بین بردن ویژگی های ردیابی. در اینجا همه آنها را انجام داده ایم در جهت بهبود حفظ حریم خصوصی و امنیت.

تبلیغات

محدودیت: تا به 100 شرکت کننده در یک تماس

دانلود: Android | iOS

می دانم که دیگر رایگان ویدئو کنفرانس خدمات ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم!

بیشتر رایگان و ارزان منابع از Clark.com:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن