30 Rock بازده برای یک ساعت خاص

30 راک تنظیم شده است به ازای یک ویژه آمریکا با شبکه NBC. به عنوان "اولین از نوع خود تمام مخاطبان چشمگیر رویداد

توسط FARDAALEFBA در 28 خرداد 1399

30 راک تنظیم شده است به ازای یک ویژه آمریکا با شبکه NBC.

به عنوان "اولین از نوع خود تمام مخاطبان چشمگیر رویداد" با پخش ساعته قسمت خدمت خواهد کرد به عنوان یک تبلیغی برای آینده NBCUniversal برنامه نویسی, اما هنوز هم ویژگی های 30 Rock شخصیت در یک داستان جدید.

Tina Fey, Alec Baldwin, Tracy Morgan Jane رسمی و Jack McBrayer در میان اعضای بازیگران که تلافی نقش خود را از تحسین طنزهای تلویزیونی.

"ما همه خوشحال به این بهانه به (از راه دور) دوباره با هم کار کنند برای ان بی سی" گفت: اجرایی تولید Fey and Robert Carlock در یک بیانیه مشترک. "به قول کنت صفحه وجود دارد تنها دو چیز عشق ما را در این جهان: تلویزیون و همه کس است."

با توجه به ادامه محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس ویژه خواهد بود فیلم برداری از راه دور.

30 سنگ زد از سال 2006 تا 2013 و متمرکز بر سوء استفاده از لیز لمون (فی) سر نویسنده از یک شنبه شب زنده-esque طرح نشان می دهد. بالدوین بازی جک Donaghy او suave جمهوری خواه رئیس و مورگان و رسمی بازی این طرح نشان می دهد سردستهزنان خواننده اپرا-ish ستاره.

این سری برنده تحسین برای آن به سرعت گام طنز و مشخصات بالا مهمان ستاره ها که شامل مت دیمون دیوید شویمر, جنیفر آنیستون, Elizabeth Banks, Michael Keaton, Bryan Cranston و رابرت دنیرو.

لیندا Yaccarino رئیس تبلیغات و مشارکت در NBCUniversal گفت: "در NBCUniversal ما هیجان زده به تولید چشمگیر است که نشان دهنده یک واقعیت جدید و جشن رابطه ما با بینندگان و تبلیغ کنندگان به طور یکسان."

"از لحاظ تاریخی این رویداد است که در مورد آینده برنامه نویسی; در این سال آن را در مورد آینده صنعت ما – آینده ای که در آن ما می تواند نیازهای مخاطبان در هر کجا که هستند با داستان است که آنها حرکت می کند."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب