2020 Polaris Slingshot Grand Touring لو ترکیبی از موتور سیکلت و ماشین ورزشی به یکی

هنگامی که شما می خواهید احساس یک موتور سیکلت اما در یک ماشین ورزشی, فاکتور شکل نگاه هیچ بیشتر از 2020 Polaris

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

Polaris Slingshot Grand Touring LE
هنگامی که شما می خواهید احساس یک موتور سیکلت اما در یک ماشین ورزشی, فاکتور شکل نگاه هیچ بیشتر از 2020 Polaris Slingshot Grand Touring لو. این مدل نسخه محدود است و بر خلاف پیشینیان خود, به عنوان آن می آید مجهز به 2020 AutoDrive انتقال اتوماتیک-مانند تجربه رانندگی بدون نیاز به محکم و یا تغییر و همچنین به عنوان منحصر به فرد Fairway سبز رنگ ویژه-نسخه برنز چرخ. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.این طراحی شده توسط شرکت خود را بسیار 2.0 L موتور چهار سیلندر تولید 178 hp یا برای اضافی $600, شما می توانید اضافه کردن یک مرحله 1 عملکرد کیت که افزایش خروجی به 203 اسب بخار. ویژگی های دیگر عبارتند از صندلی است که از ویژگی های اختصاصی حرارتی فناوری برای سرمایش و گرمایش صندلی در سه تنظیمات مختلف (کم, متوسط و بالا) در حالی که انعطاف پذیر گرافن مواد چرخید گرم و یا خنک کننده در سراسر پایین / پشتی. در دسترس در حال حاضر قیمت از $33,999.

SEGWAY Ninebot S Plus Smart Self Balancing Transporter - Pro Hoverboard for Adults & Kids Gift - Intelligent Following Robot - UL 2272 Certified
SEGWAY Ninebot S Plus هوشمند خود ایجاد توازن میان حمل و نقل - نرم افزار Hoverboard برای بزرگسالان و کودکان و نوجوانان هدیه - هوشمند زیر ربات - UL, گواهی 2272
  • ایمنی و دوام: Ninebot S-Plus است که به خوبی ساخته شده است با یک قوی و با دوام پایه و قاب را پشتیبانی می کند حداکثر وزن 220 پوند. UL 2272 گواهینامه تضمین آتش نشانی و ایمنی در برق. IP54 ضد آب حفاظت تضمین شود شرایط آب و هوایی.
  • صاف و سریع: 800W دارای قدرت موتور اجازه می دهد تا آن را به سرعت بخشیدن به و صعود هموار. این 329Wh باتری Li-ion با لوازم 1500W انرژی خروجی با حداکثر سرعت 12.5 مایل در ساعت و حداکثر کروز فاصله تا 22 مایل پس از یک شارژ کامل.
  • کنترل از راه دور و به دنبال: استفاده از دسته یا جوی استیک در سمت از راه دور چند منظوره برای کنترل دستگاه. هنگامی که شما هستید و نیاز به دست های خود را رایگان به نوبه خود در به دنبال حالت شما Segway S-Plus دنبال شما.
  • هوشمند روشنایی و باتری سیستم: Segway S-Plus هوشمند سیستم روشنایی به حداکثر ایمنی. سیستم هوشمند همچنین می تواند به شما یادآوری از باتری خود را بسته به شرایط از طریق تلفن برنامه.
  • هوشمند نرم افزار مدیریت دانلود Segway برنامه ضد سرقت تابع محدودیت سرعت و تنظیم خودرو خود تشخیص قابل تنظیم چراغ های محیط سیستم عامل ارتقا وسیله نقلیه کنترل از راه دور و بیشتر.

Polaris Slingshot Grand Touring LE
Polaris Slingshot Grand Touring LE
Polaris Slingshot Grand Touring LE

با آرامش می بخشد و راحت فناوری و سر عطف یک ظاهر طراحی شده بزرگ تور لو تبدیل رانندگی روزانه به ماجراهای فراموش نشدنی. حق بیمه امکانات مجموعه بزرگ تفریحی و لو جدا از بقیه از تیرکمان بچه گانه صف در حالی که تیرکمان بچه گانه جدید ProStar 2.0 L انتقال قدرت AutoDrive انتقال و دوباره طراحی داخلی تضمین می کند که رانندگی یک تیرکمان بچه گانه افزایش عادی رفت و آمد به فوق العاده ای تجربه رانندگی گفت:" کریس گروهبان معاون رئیس جمهور از ستاره قطبی تیرکمان بچه گانه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب