مشابه با مفهوم Token Tuber ، کاپیتان بیت کوین میزبان محتوای ویدئویی است و برای انجام کارهای تعیین شده پاداش های مالی را ارائه می دهد. در مورد کاپیتان بیت کوین ، این پاداش ها با یک مسابقه ارجاع فعال می شوند و باعث می شوند مشخصات سایت به سمت هدف آن در 100k کاربران قبل از راه اندازی افزایش یابد. هم اکنون کاپیتان بیت کوین در حال حاضر 15،000 دلار BTC برای کاربرانی که به ساخت جامعه و همچنین 1000 نشان کاپیتانی برای هر مراجعه موفق کمک می کنند ، ارائه می دهد.

در آینده ، این سایت قصد دارد روزانه 1000 دلار به ازای هر BTC بدهد ، و کاربران با تماشای حداقل دو فیلم در روز ، واجد شرایط هستند. در حال حاضر ، این سایت در مرحله قبل از راه اندازی قرار دارد ، بنابراین در حال حاضر امکان پذیرفتن ادعای گلدان جایزه امکان پذیر نیست ، زیرا محتوای ویدیوی لازم هنوز وجود ندارد. همانطور که ایستاده است ، کاپیتان بیت کوین یک مفهوم جذاب است که می تواند ضمن تقویت یادگیری ، مشارکت بیشتر محتوا را تحریک کند.

5 منبع آموزشی که باعث افزایش دانش Cryptocurrency شما می شود

Bitcoin.com
اگر به دنبال مقدمه ای مزخرف برای cryptocurrency هستید که به شما امکان می دهد هر چه سریع تر از بین بروند ، Bitcoin.com از منابع مفیدی برخوردار باشد. از معرفی سریع بیت کوین گرفته تا چگونه می توانم بیت کوین را به راحتی خریداری و بفروشم؟ دروس و آموزش ها دانش لازم را برای خرید و ذخیره كریپتو و شركت در اقتصاد دیجیتال به شما ارائه می دهند.

برای توسعه دهندگان ، Bitcoin.com به همان اندازه آموزشی است ، ارائه ابزار و پشتیبانی برای توسعه محصولات در blockchain Bitcoin Cash. این امکان ایجاد برنامه های مقاوم در برابر سانسور و همچنین گزینه های تجارت blockchain را فراهم می کند ، در حالی که طیف وسیعی از منابع آموزشی را بطور خاص برای توسعه دهندگان در نظر می گیرد.

یادگیری مادام العمر
این که آیا شما یک تازه کار بیت کوین هستید یا یک علاقه مندان به رمزگذاری ، به دنبال خنثی کردن هر شکافی در دانش خود هستید ، چاههای اطلاعات خوبی وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. در حالی که پاداش بلند مدت حاصل از کاوش در این منابع این است که شما را به دانش غنی تر کنید ، کمی غنی سازی کوتاه مدت از جیب به شما آسیب نمی رساند. یادگیری مبارک

چه منابع آموزشی رمزنگاری دیگری را پیشنهاد می کنید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید.

اعتبار تصاویر: دانستنیهای بازار ارز و سکه

آیا می دانید می توانید هرگونه معامله تایید نشده بیت کوین را با ابزار Bitcoin Block Explorer ما تأیید کنید؟ به سادگی یک جستجوی آدرس بیت کوین را مشاهده کنید تا آن را در blockchain مشاهده کنید. به علاوه ، به نمودارهای بیت کوین ما مراجعه کنید تا ببینید چه اتفاقی در این صنعت رخ می دهد.

در اینجا نحوه تهیه غذا از خانه شما با استفاده از Cryptocurrency آمده است
در اینجا نحوه تهیه غذا از خانه شما با استفاده از Cryptocurrency آمده است
خدمات | 26 مارس 2020