ما برچسب ها را چاپ می کنیم ، این کاری است که ما انجام می دهیم ، اکنون مدتهاست که آن را انجام می دهیم و تعداد زیادی از آنها ، بیش از 100 میلیون نفر را ساخته ایم ، در واقع. این یک منطقه متخصص است که نیاز به مهارت های پیشرفته و ماشین آلات اختصاصی دارد. چند رسانه چاپی و چسب به همراه اشکال و طرح های سفارشی بدان معنی است که ما باید از نظر آموزش مداوم کارکنان و موجودی گسترده گیاهی از بازی جلوتر بمانیم.

چاپ استیکر به منظور حفظ وعده های خود برای تحویل سریع و نوسانات تقاضا ، باید افزونگی تولید را حفظ کنیم. این ماشین آلات اضافی فوق و فراتر از شرایط معمول است بنابراین اگر اتفاقی بیفتد مانند نقص عملکرد چاپگر ، کمبود کارکنان ، افزایش ناگهانی تقاضا یا هر یک از موارد زیادی ، آنگاه ما توانایی سازگاری و تعهدات خود را داریم. این منجر به نزدیک به 100٪ نرخ تحویل به موقع و میانگین ارزیابی رتبه بندی 4.96 / 5.00 از مشتریان شده است.

فرآیند چاپ برچسب.
از لحظه شروع سفر سفارش چاپ برچسب خود ، ما در پشت صحنه هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که روند تا حد ممکن پیش می رود. کارکنان فروش و طراحی گرافیک ما برای مشاوره و راهنمایی شما در نتیجه عالی از نظر کیفیت چاپ ، وضوح طراحی و مقرون به صرفه بودن در دسترس هستند. به محض دریافت سفارش ، یک گردش کار با تجربه شروع می شود.

همه چاپگرهای ما دارای انعطاف پذیری گسترده ای در رسانه هستند ، یکی از حدود پنجاه مواد ، پایان ، چسب و ترکیب رنگ روی یکی از چاپگرهای ما آماده دریافت طرح شما بارگیری می شود. گزینه های مختلف می تواند کاغذ یا وینیل ، گاهی اوقات پوشیده یا روکش ، مات یا براق باشد. به طور خاص ، وینیل با طیف وسیعی از اثرات سطحی مانند فلز برس ، مروارید و فلورسانس ارائه می شود. چسب قبل از زایمان انتخاب شده و روی ورق ها تهیه می شود بنابراین مواد صحیح با چسب برای چاپ روی آن بارگذاری می شود.

رنگهای جوهر

رنگهای جوهر
چاپگرهای ما پیشرفته تر از نسخه هایی هستند که ممکن است از آنها استفاده کنید و از جوهرهای مختلف استفاده می کنید ، بنابراین همه جلوه ها و مواد مختلف از آنها تهیه می شود. پایه اصلی CMYK (سیان ، مگنتا ، زرد و سیاه) موجود است اما در بعضی از چاپگرهای ما ، هر رنگ دارای یک همتای تاریک و روشن است. چاپ با کیفیت بالا انواع مختلفی دارد اما 8 رنگ پیشرفته ترین بوده و باعث ایجاد عکس-واقع گرایی بالاتر ، کاهش دانه بندی و شیب نرم تر می شود. برخی از چاپگرهای ما از قابلیت چاپ سفید برخوردار هستند ، این 5 دستگاه رنگی برای مواد شفاف مانند برچسب پنجره و پروژه هایی با پس زمینه تیره هستند.

با توجه به جانشینی های کم و با وضوح پایین ، برخی از شرکت ها با به خطر انداختن رنگ و وضوح برای دادن یک محصول تمام شده پایین ، هزینه های خود را کاهش می دهند. ما هزینه های خود را بدون کاهش کیفیت پایین می آوریم.

جوهرهای حلال سازگار با محیط زیست
جوهرهای سازگار با محیط زیست برای ایجاد یک محیط کار مناسب و مشتری پسندتر از آن که توسط حلالهای اصلی “قوی” یا “تهاجمی” اصلی VOC (ترکیبات ارگانیک فرار) تولید شود ، آورده شده اند. این موارد اغلب برای محافظت از اپراتورهای چاپگر نیاز به تهویه و استخراج اجباری دارد و می تواند بوی طولانی بگذارد. تمام جوهرهای مایع ما فقط از حلال سازگار با محیط زیست استفاده می کنند.

جوهر به روش های مختلفی بستگی به سطح محیط چاپ دارد. در مورد وینیل ، حلال ماده را لحظه به لحظه حل می کند و به جوهر اجازه می دهد تا درون سطح قرار گیرد. چاپ برچسب روی کاغذ با استفاده از یک تونر خشک برای یک ترد به دست می آید ، تونر با حرارت ثابت می شود تا برچسب های شما از مطبوعات داغ شوند.

مخلوط های رنگی

چاپ استیکر فوری سفارشی با کیفیت
RBG ممکن است رنگهای اولیه ، ثانویه و سوم را از مدرسه به خاطر بیاورید اما نظریه مدرن رنگ موضوعی پیچیده است. RGB و CMYK متداول ترین مدل ها هستند و در شرایط مختلف بهتر کار می کنند. RGB یا قرمز ، سبز و آبی رنگهای اصلی هستند و می توان از آنها برای تولید رنگهای دیگر استفاده کرد ، این یک مدل افزودنی است که در آن نور هر رنگ برای تولید اثر مطلوب ترکیب می شود و اشباع کامل به رنگ سفید خالص است. بیشتر در دستگاههای تولید کننده نور مانند صفحه نمایش های LED یا CRT استفاده می شود.

CMYK یا cyan ، magenta ، yellow و black یک مدل تفریق است که به معنای اضافه شدن سه مورد اول است که از آن خارج می شود و اشباع سیاه می شود. این مدل در فرآیندهای مانند چاپ در جایی که رنگ ها اضافه شوند ، استفاده می شود. برای صرفه جویی بیش از حد از سه رنگ دیگر ، رنگ سیاه اضافه می شود.

فرآیند
چاپ ، به اشکال مختلف ، هزاره ها ادامه داشته است. روش های تولید مثل ابتدایی با مهر و تمبر به حدود 3500BC برمی گردد ، در چین آنها در حدود 200AD در مورد چاپ چوب قفل آزمایش می کردند و در قرن 15th ، اولین چاپخانه در آلمان توسعه یافت.

به طور کلی ، با تکنولوژی به طور کلی ، سرعت پیشرفت در 50 سال گذشته یا تقریباً افزایش یافته است که جت جوهر و لیزر جایگزین روش های سنتی شده اند. سطح جزئیات بدست آمده توسط پرینترهای مدرن ما تا آنجا غیر قابل تشخیص است. در روزهای ابتدایی ، حتی ساده ترین متن روی کاغذ حفظ ثروتمندان بود ، امروزه چاپ کیفیت عکاسی برای چند پنس موجود است.