زوم می گوید پایان به پایان رمزگذاری در دسترس خواهد بود به هر دو رایگان و پرداخت می شود کاربران در عمده U-turn

زوم گفت: آن را به تمام کاربران از آن مکالمه تصویری پلت فرم end-to-end encryption شروع با یک تست بتا در ماه آینده.

این شرکت نوشت: در یک پست وبلاگ که رایگان و پرداخت می شود کاربران برای دسترسی به این ویژگی است.

به تازگی زوم شده بود انتقاد خود را برای عدم end-to-end encryption.

زوم و سپس اعلام آن را رول کردن ویژگی – اما تنها به مردم با پرداخت به حساب. مدیر عامل اریک یوان گفته بود که تصمیم گرفت به طوری زوم می تواند اجازه اجرای قانون دسترسی به آن تماس.

که منجر به تپش انتقاد از فعالان حریم خصوصی و گروه های که استدلال کرد که برنامه بی ارزش به خطر انداختن مکالمات.

این شرکت همچنین تعطیل کردن حساب از یک میدان تیان آن من فعال که تا به حال حساب پرداخت می شود در دستور دولت چین. حساب بعدها دوباره.

پایان به پایان رمزگذاری به معنی تنها برقراری ارتباط کاربران می توانند پیام به عنوان خوانده شده. این ویژگی از خدمات پیام رسانی مانند واتساپ و سیگنال اما نمی Facebook Messenger و یا پیام های متنی.

پیام و یا تماس هستند که پایان به پایان رمزگذاری شده هستند و کمتر خصوصی نسبت به کسانی که.

هر دو رایگان و پرداخت می شود کاربران از زوم نیاز به رفتن را از طریق یک فرایند زمان در هنگام برقراری تماس به منظور بررسی هویت خود را مانند تایید شماره تلفن از طریق پیام متنی به منظور رسیدن به پایان به پایان رمزگذاری.

حساب مدیران قادر خواهد بود برای فعال کردن پایان به پایان رمزگذاری بر روی هر گروه تماس به منظور اجازه می دهد تا خطوط تلفن یا کنفرانس, اتاق های همراه برای دسترسی به تماس.

“بسیاری از شرکت های پیشرو در انجام مراحل مشابه در ایجاد حساب برای کاهش جرم ایجاد سوء استفاده از حساب. ما مطمئن هستیم که با اجرای مبتنی بر ریسک و اعتبار و در ترکیب با فعلی ما ترکیبی از ابزارها — از جمله ما گزارش عملکرد کاربر — ما می توانیم همچنان به جلوگیری و مبارزه با سوء استفاده” زوم نوشت.

“ما در حال heartened که زوم گوش به مصرف کنندگان گفت:” موزیلا معاونت حمایت اشلی, Boyd “به خصوص در زمانی که میلیون ها نفر از مردم با تکیه بر روی پلت فرم به ماندن متصل در میان همه گیر و سازماندهی در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند.”

موزیلا در کنار بنیاد مرز الکترونیک یکی از شرکت های سازماندهی دادخواست برای زوم به پیاده سازی پایان به پایان رمزگذاری با آن استدلال کرد که تماس تصویری نرم افزار می تواند بسیار مهم برای کمک به معترضان و فعالان سازماندهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید