زوم نتواند هدف را آشکار دولت درخواست داده

ویدئو کنفرانس شرکت زوم دهکدهای از دست رفته خود را در مهلت با توجه به یک گزارش شفافیت به درخواست دولت برای شرکت داده است.

این شرکت گفته بود که انتشار این اطلاعات در پایان آخرین ماه است. این پست شده و به روز شده برای اطلاع رسانی به کاربران است که نمی خواهد اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان آنها ممکن است امیدوار بود.

“ما در حال بهبود ما سیاست جهانی برای پاسخ به این نوع درخواست. ما رئوس مطالب این سیاست به عنوان بخشی از ما شفافیت گزارش منتشر شود و بعد از این سال” زوم نوشت.

مدیر عامل اریک یوان ادعا کرد که شرکت “پیشرفت های قابل ملاحظه تعریف چارچوب و رویکرد برای شفافیت گزارش که جزئیات اطلاعات مربوط به درخواست زوم برای دریافت اطلاعات سوابق یا محتوا.”

مستقل رسیده کردن به زوم برای جزئیات بیشتر بازه زمانی این گزارش آزاد است.

یوان اشاره به تازگی منتشر شده راهنمای جزئیات چگونه زوم در پاسخ به درخواست دولت برای داده های خود را.

در همه کشورها زوم می گوید: “درخواست دولت باید صادر شود به موجب قوانین و مقررات و از طریق کانال های رسمی از جمله نیاز رسمی امضا سند و یا یک درخواست از طریق ایمیل ارسال شده از رسمی و آدرس ایمیل از نهاد دولت.”

آن را نیز می گوید که هر درخواست باید روشن با یک مدرک معتبر مبنای قانونی و زوم را رد خواهد کرد و یا به چالش درخواست که این نیاز برآورده نمی کنند.

“ما اعمال خواهد شد اضافی موشکافی به برخی از درخواست دولت برای کاربر اطلاعات ما بر اساس اصول و علاقه در ترویج معنی دار همکاری در سراسر جهان به عنوان زیر توضیح داده شده” این شرکت نیز گفت.

اطلاعات ارائه شده توسط کاربران به زوم می تواند شامل:

  • اطلاعات هویتی شامل نام, نام کاربری و آدرس ایمیل و یا شماره تلفن و همچنین به عنوان حساب صاحب نام و صدور صورت حساب نام و آدرس و روش پرداخت (ما ذخیره نمی کند هر کاربر اطلاعات مربوط به کارت اعتباری); برای زوم کاربران تلفن های این شماره تلفن تماس گرفته شده;
  • دیگر اطلاعات حساب از جمله زبان و اولویت هش رمز عبور, عنوان, بخش, مشخصات, عکس و
  • محتوای کاربر که یک کاربر بخواهد به فروشگاه به زوم ابر و یا به ما ارائه از جمله ابر ضبط متن های چت و پیام های فوری, فایل, وایت برد های هوشمند, صوتی برای زوم کاربران تلفن.

همچنین این شرکت تصریح کرد: تعهدات قبلی آن ساخته شده است. این شامل 90 روز از ویژگی های یخ به منظور به روز رسانی آن حریم خصوصی و امنیت قابلیت ارائه پایان به پایان رمزگذاری برای تمام کاربران تبدیل کلمه عبور به طور پیش فرض اجازه می دهد داده های سفارشی مسیریابی.

به تازگی زوم آمد زیر آتش برای بستن حساب های چینی فعال ژو Fengsuo در دستور دولت چین.

حساب بسته شد به دلیل ژو و دیگر فعالان برگزار دیجیتال رویداد بزرگداشت Tienanmen مربع قتل عام.

در پاسخ زوم گفت که آن را تا به حال مطابق با قانون محلی و فعال حساب.

معلوم نیست که آیا این درخواست در حقیقت شده اند که در برابر و یا در خط با زوم را “اصول و منافع است.” مستقل درخواست شفاف سازی از شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید