Zenni Optical نقد و بررسی: 6 چیز به دانستن قبل از اولین سفارش خود را

اگر شما به پوشیدن عینک, شما می دانید که چگونه گران و ناخوشایند آن را می توان به جای آنها را هنگامی که زمان می آید.

من پوشیده عینک برای سال رفته اند و در راه بیش از حد طولانی بدون جایگزین کردن آنها را در گذشته چون من می خواستم برای جلوگیری از هزینه خودم. خوشبختانه, Zenni Optical فراهم می کند یک جایگزین ارزان تر است.

در این مقاله ما قصد داریم تا نگاهی دقیقتر به Zenni — یک گزینه بیشتر مقرون به صرفه برای خرید عینک خود را آنلاین.

6 چیزهایی که می دانیم قبل از سفارش از Zenni Optical

این که آیا شما به دنبال جایگزین فعلی خود را و یا سرمایه گذاری در یک جفت پشتیبان, Zenni Optical است که ارزش چک کردن. شما پیدا کردن قیمت های ارزان تر نسبت به سایر عینک های خروجی و تن از سبک های از انتخاب آنلاین.

قبل از اینکه شما تصمیم می گیرید که در آن به تصمیم نهایی خود را خرید در نظر بگیرید این شش چیز به دانستن در مورد Zenni Optical:

1. چه Zenni Optical?

Zenni Optical توسط یک خرده فروش آنلاین است که ارائه می دهد مقرون به صرفه تجویز عینک و عینک آفتابی برای مردان و زنان و کودکان است.

این شرکت خود را در دولت از هنر و امکانات تولید که اجازه می دهد تا آنها را برای کاهش هزینه های برون سپاری برای تولید و صدور مجوز هزینه های انبارداری و بیشتر. این بدان معناست که شما توان پرداخت حداقل مطلق برای Zenni ،

خوشبختانه قیمت های پایین نیست شاخصی از کیفیت پایین. در واقع مصرف کننده گزارش رتبه ZenniOptical.com به عنوان سوم بهترین مکان برای خرید عینک مناسب پس از Costco نوری و Warby Parker. هنوز هم اگر شما به دنبال ارزان ترین مکان برای خرید با کیفیت عینک, از سه, Zenni است دست پایین برنده است.

“از آنجا که از فروشندگان آنلاین, Costco ندارد قیمت مزیت دیگر می گوید:” پول متخصص کلارک هوارد. “از فروشندگان آنلاین که در آن شما فقط نسخه خود را پر کنید و آن را در آنلاین و عینک خود را در دو تا سه هفته…آنها بسیار ارزان تر از هر کس دیگری.”

در حالی که شما را پیدا خواهد کرد به طور گسترده ای از مارک های شناخته شده و تماس با ما یا خدمات تعمیر در Zenni شما تقریبا قطعا پیدا کردن ارزان ترین قیمت در فریم و لنز .

2. چقدر Zenni عینک هزینه ؟

در مقایسه با اکثر عینک خرده فروشان Zenni قیمت تقریبا باور نکردنی است. شما می توانید پیدا کردن مردان و زنان عینکی با شروع در $6.95 با انتخاب سبک در پایان بالاتر از مقیاس در $50. کودکان, باسن شروع در $10 و رفتن به حدود $30.

تبلیغات

در علاوه بر این به پایه تجویز لنز, Zenni نیز ارائه می دهد ترقی خواهان و جای کار برای به همان اندازه قابل توجه قیمت ها. مترقی لنز شروع در $27.95 و جای شروع به عنوان کم به عنوان $17.

“اگر شما فقط نیاز به یک پایه جفت عینک, فریم, لنز, کامل, از جمله حمل و نقل, شما باید قادر به انجام این کار همه چیز را برای حدود $15 می گوید:” کلارک. “اگر شما نیاز مترقی لنز یا جای شما می توانید اجرا جفت عینک در Zenni به آنجا که $60… اما مقایسه کنید که به آنچه که شما پرداخت می شود در گذشته!”

در حالی که حمل و نقل را شامل نمی شده است خود را آنلاین سفارش آن است که سریع و مقرون به صرفه است. استاندارد حمل و نقل هزینه های $4.95 و انتظار می رود به 14-21 روز. اعضای تیم کلارک که دستور داده اند از Zenni انتخاب این گزینه و گزارش شده است که عینک خود را وارد اوایل هر زمان. اضافی و گزینه های حمل و نقل نیز در دسترس هستند در یک نرخ بالاتر.

3. آنچه در دسترس در Zenni Optical?

A few pairs of Nicole's Zenni Optical glasses
Zenni Optical, عینک, دستور, توسط, تیم, Clark, عضو, نیکول

خرده فروش آنلاین حمل یک انتخاب عظیمی از عینک و عینک آفتابی از جمله انواع قاب سبک و ویژگی های لنز. شما می توانید فهرست موجود در عینک آنلاین.

Zenni ارائه می دهد بیش از 2,200 قاب های منحصر به فرد را انتخاب کنید از, از جمله زنان و کودکان را در سبک. شما پیدا هشت اشکال مختلف از جمله هوانورد چشم گربه دور و میدان مادر و همچنین به عنوان یک تنوع از اندازه است. نیز وجود دارد یک نمایشگاه انتخاب هر دو پلاستیکی و فریم فلزی.

از همه مهمتر, شما پیدا کردن انواع مختلفی از لنز و لنز ویژگی های موجود در Zenni. در حالی که برخی از گزینه های زیر رایگان هستند و برخی دیگر در دسترس برای هزینه های اضافی:

 • جای
 • ترقی خواهان
 • تک چشم انداز فاصله و یا خواندن عینک
 • نسخه با منشور اصلاحات
 • عدم تجویز عینک
 • آستیگماتیسم تصحیح لنز
 • عینک محافظ و عینک
 • اواسط شاخص و شاخص بالا لنز
 • مقاوم در برابر ضربه لنز پلی کربنات
 • لنزهای قطبی
 • آینه لنز
 • Trivex لنز
 • پوشش لنز

در حالی که برخی از این گزینه ها (مثل جای کار) ممکن است مورد نیاز برای نسخه خود را در حالی که دیگران (مانند پوشش لنز) می تواند اجتناب شود به منظور کاهش هزینه نهایی. یکی از اعضای تیم کلارک نیکول دستور داده است تا از Zenni Optical چندین بار در گذشته است. او توصیه می کند که شما نگه داشتن این ویژگی ها را به حداقل برساند به منظور جلوگیری از بالاتر-از-لازم است در کل.

“شما باید این گزینه برای اضافه کردن بسیاری از زنگ ها و سوت. به یاد داشته باشید هر یک از این افزودنی هزینه پول” هشدار نیکول. “من نگه داشتن هزینه های پایین چون من نمی اضافه کردن هر گونه افزودنی به منظور غیر از نازک شدن. اما even اگر برخی از اضافی برای شما مهم هستند, شما هنوز هم می آیند بسیار ارزان تر از سفارش از طریق روش های سنتی.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در ویژه نسخه و ویژگی های اضافی مطمئن شوید برای بررسی از Zenni را در صفحه پرسش و پاسخ.

4. آنچه شما نیاز دارید قبل از سفارش

قبل از شما نشستن به محل سفارش خود را, مطمئن شوید که شما تمام اطلاعات لازم. مهمتر از همه شما نیاز به دانستن خود را تا تاریخ نسخه و خود را از مردمک فاصله.

نسخه خود را به احتمال زیاد خواهد شد در آخرین چاپ های شما را از دکتر چشم خود را. اگر شما یک حساب آنلاین با مطب شما حتی ممکن است قادر به ورود به سیستم برای دسترسی به این اطلاعات است.

تبلیغات

خود را از مردمک فاصله ممکن است یا ممکن است ذکر شده در همان محل. اگر آن نمی باشد و بهترین راه برای دریافت آن از طریق تماس با دکتر چشم خود را ، متناوبا, شما می توانید خود را اندازه گیری فاصله مردمک در خانه به دنبال دستورالعمل های ارائه شده توسط Zenni.

5. نحوه سفارش عینک از Zenni Optical

Zenni Optical glasses ordered by Team Clark member, Beth
Zenni Optical, عینک, دستور, توسط, تیم, Clark, عضو, بث

پس از شما جمع آوری کرده ایم شما عینک تجویز و نمیفهمد خود را از مردمک فاصله آن زمان برای تصمیم گیری در یک جفت قاب و سفارش خود ،

برای شروع جستجوی خود را با نوع نسخه شما نیاز دارید و هر گونه تنظیمات است که شما باید تا آنجا که رنگ و شکل و مواد و اندازه. اگر شما مطمئن نیستید که کدام نوع فریم شما در نظر بگیرید رفتن به یک فروشگاه در نزدیکی سعی کنید در چند اندازه و سبک های مختلف ، هنگامی که شما چیزی را دوست دارید در فرد به دنبال یک شبیه قاب آنلاین در Zenni.

Zenni نیز ارائه می دهد یک مجازی سعی در ابزار است که اجازه می دهد تا شما را به ضبط یک ویدیو کوتاه و انتخاب قاب برای دیدن آنچه که آنها می خواهم نگاه در چهره خود را. به عنوان شما پیدا کردن عینکی که شما می توانید آنها را به لیست علاقه مندی های خود و در ادامه به مرور.

هنگامی که شما تصمیم گرفته اید در قاب کلیک کنید “انتخاب لنز” را وارد کنید و نسخه خود را. این زمانی است که شما نیاز به اطلاعات نسخه خود را و مردمک فاصله دستی. بعد از شما وارد تمام اطلاعات مورد نیاز شما باید قادر به محل سفارش خود را.

اگر شما نیاز به هر گونه کمک اضافی سفارش از Zenni Optical, سازمان دیده بان این شرکت تصویری در نحوه سفارش عینک خود را آنلاینفهرست صفحه پرسش و پاسخ و یا تماس با Zenni خدمات مشتری.

6. Zenni Optical سیاست بازگشت

در حالی که Zenni ارائه نمی دهد امتحان کنید-در دوره و یا تمدید گارانتی شما باید 30 روز برای بازگشت به عینک خود را.

به بازگشت شما به تماس Zenni ظرف 30 روز از تاریخ دریافت عینک به درخواست بازگشت مجوز شماره. شما می توانید این عینک به صورت 50 درصد بازپرداخت و یا برای یک بار-استفاده از 100% فروشگاه های اعتباری. هر دو گزینه حذف حمل و نقل. هنوز تیم کلارک نیکول معتقد است که شما نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد بازگشت آنها.

“از کشف Zenni Optical, من دستور داد از هر جای دیگری و من دستور داد شش جفت از آنها را,” او می گوید. “کیفیت عالی و قیمت های ما حتی بهتر!”

طول اولیه دوره 30 روزه شکسته فریم را می توان بدون پرداخت هزینه. علاوه بر این در حالی که جایگزینی بینی پد و پد بینی پیچ برای عینک فریم های ارائه شده برای زندگی, عینکی, Zenni ارائه خدمات تعمیر.

برای کسب اطلاعات بیشتر را بررسی کنید Zenni را برمی گرداند به صفحه سوالات متداول.

تبلیغات

افکار نهایی

به طور کلی, Zenni Optical یک محل عالی برای فروشگاه آنلاین برای نسخه های ارزان عینک.

اگر شما در حال خرید به طور منظم فریم و لنز شما می توانید انتظار به پرداخت حدود $15 کل در پایان پایین تر. جای, ترقی خواهان و دیگر گزینه های در دسترس برای هزینه های اضافی, اما آن را به احتمال زیاد هنوز هم ضرب و شتم قیمت شما پرداخت می شود در گذشته است.

در حالی که شما نمی خواهید برای پیدا کردن نام تجاری عمده نام در Zenni شما یک انتخاب عظیمی از قاب های منحصر به فرد در انواع اشکال و رنگ ها و اندازه های مختلف. فقط مطمئن شوید که شما می دانید که نسخه خود را و مردمک فاصله قبل از تلاش برای محل سفارش خود را.

اگر شما شاد با تجربه خود را در نظر بگیرید با اشاره اچ. شما دریافت 5 دلار اعتبار برای هر فرد شما اشاره, که بدان معنی است که شما صرفه جویی حتی بیشتر در آینده جفت از عینک است.

آیا شما تا به حال دستور داد از Zenni Optical? به ما بگویید که در مورد تجربه خود را در نظرات زیر!

بیشتر Clark.com مطالب و محتوا برای کمک به شما در صرفه جویی در:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر