خرید رپورتاژ

Z-Triton Amphibious Bike House Boat
لتونی-based design studio Zeltini رهبری طراح Aigars Lauzis ایجاد Z-تریتون که ترکیبی از سه چرخه های کوچک و الکتریکی قایق را به یکی. شما می توانید یکی را خرید اما این استودیو قصد دارد در اجاره کردن خودرو توسط 2021. پس از شما انجام می شود, دوچرخه سواری, چرخ برابر به شما اجازه می با خیال راحت وسیله نقلیه را از زمین به آب است. در روی زمین جلو شبیه سه چرخه با یک دوچرخه صندلی برای راننده اما زمانی که در آب آن می شود قایق استرن. ادامه مطلب دو فیلم تصاویر بیشتر و اطلاعات است.این دوزیست خودرو دارای مقدار زیادی از اتاق را برای دو بزرگسال و حتی یک آشپزخانه باید به شما تصمیم می گیرید به اردوگاه برای آخر هفته توسط دریاچه. زمانی که Z-تریتون است قبل از شارژ شما سفر برای 24.8-مایل (40 کیلومتر) بر روی زمین و پس از آن شما می توانید برای یکی دیگر از 6.2 مایل (10 کیلومتر) در آب است. سپس شما به سادگی نیاز به پیدا کردن یک محل برای شارژ کردن آن و شما قادر خواهید بود به نگه داشتن رفتن.

فروش

Razor RSF350 Electric Street Bike
تیغ RSF350 برقی دوچرخه در خیابان

  • طراحی شده توسط یک گشتاور بالا زنجیره ای محور موتور در یک جراحی داربست-قاب شاسی طراحی و خیابان هندسه با مشخصات پایین شیشه جلو اتومبیل
  • ویژگی های سفارشی 10 اینچ 3-صحبت mag چرخ و لاستیک عقب سیستم تعلیق متغیر با سرعت پیچ و تاب-گاز گرفتن و دست عمل عقب دیسک ترمز
  • 24V (دو 12V) مهر و موم شده سرب اسید باتری قابل شارژ با تغییر سریع محفظه و تا 30 دقیقه استفاده مداوم
  • همچنین شامل قابلیت تنظیم زاویه سحر سبک, فرمان, لاستیک نرم مدتها جمع شدن پایه تاشو پا گیره و محفظه ذخیره سازی. مونتاژ محصول ابعاد: 43.7 x 22.8 x 29.5 اینچ (1110 mm x 580 mm x 750 mm)
  • توصیه شده برای سنین 13 به بالا; پشتیبانی از سواران تا 140 پوند

Z-Triton Amphibious Bike House Boat
Z-Triton Amphibious Bike House Boat
Z-Triton Amphibious Bike House Boat
Z-Triton Amphibious Bike House Boat
Z-Triton Amphibious Bike House Boat

بنابراین آن را بسیار زیبا اجازه می دهد تا به شما برای رفتن به طور مداوم بیش از زمین و آب است. آن را فقط به شما می دهد یک تجربه منحصر به فرد به دلیل وجود دارد هیچ چیز مانند. بدیهی است که شما واقعا می تواند غوطه ور در طبیعت است. شما نمی نیاز به تکیه بر روی هر چیز دیگری” گفت: Aigars Lauzis.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de