شما بوده ام ساختگی بیش از حد: مستند که برنده 'نمی خواهند شما ببینید' به صورت جهانی منتشر

یک محکم مستند در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که رئيس جمهور ما "نمی خواهند شما را به دیدن" است منتشر

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

یک محکم مستند در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که رئيس جمهور ما "نمی خواهند شما را به دیدن" است منتشر شده در سراسر جهان است.

داشتن شده است برگزار می شود قانونی دیگر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان چهار سال گذشته شما بوده ام ساختگی بیش از حد برداشت شده است برای انتشار و وارد خواهد شد کمتر از سه ماه قبل از سال 2020 ما انتخابات است.

این مستند به بررسی "عمیقا نگران کننده" تقابل بین تهمت و 96 ساله اسکاتلندی بیوه مولی فوربس یک و نیم دهه پس از آن کشف کرد که رئیس جمهور کارگران خاموش خانواده اش را تامین آب در حالی که ساخت یک لوکس گلف رفت و آمد مکرر در نزدیکی آبردین.

این حوادث برای اولین بار در مستند 2011 فیلم شما شده است ساختگی.

در حالی که تحقیق در این مورد مدیر آنتونی باکستر دستگیر شد و در زندان قرار داده اما اتهامات علیه او انداخته بودند. پلیس پس از آن مجبور به موضوع او عذرخواهی.

در اخیر قطعه برای نگهبان, باکستر توصیف آزادی به عنوان "مهم نقطه عطفی برای آزادی بیان مستقل فیلمسازی و مهمتر از همه پاسخگویی از ثروتمند و قدرتمند".

پیگیری به شما شده است ساختگیاست که برای اولین بار در انگلستان در بی بی سی دو در 2012 می بیند مدیر بازگشت به اسکاتلند برای پیدا کردن که فوربس و خانواده او هنوز هم ندارد و قابل اعتماد تامین آب است.

پس از این فیلم کامل شد, مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان را تهدید به شکایت هر سینما که آن را نشان داد و باعث این فیلم را ما توزیع کننده به کاهش انتشار آن پیش از انتخابات ریاست جمهوری 2016.

با این حال هر چند این تهدیدات تضعیف فیلم انتشار اولیه مشخص شد واقعی استدلال حقوقی بودند بی اساس به عنوان باکستر در مستند بود را به دقت بررسی برای افترا و استفاده عادلانه توسط پیشرو شرکت های حقوقی در ایالات متحده و انگلستان است.

در حال حاضر به لطف کارگر ماهر تصاویر این فیلم منتشر خواهد شد در سراسر جهان در iTunes, Amazon, GooglePlay, کارگر ماهر VOD و Vimeo در 18 اوت فقط کمتر از سه ماه قبل از انتخابات است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب