YouTuber Shane Dawson از دست می دهد سرسام آور تعداد مشترکان پس از Willow Smith واکنش

یوتیوب ستاره Shane Dawson دهکدهای از دست داد تعداد زیادی از مشترکین پس از واکنش به محتوای توهینآمیز او عذر خواهی کرد برای ارسال.

روز پس از انتشار عذرخواهی تصویری در 28 ژوئن داوسون از دست داده و بیش از 700 ، 000 مشترکین.

فقط بیش از یک هفته بعد از آن هر چند خود تعداد مشترک کاهش یافته است بیش از یک میلیون از 23.1 میلیون دلار به 22.1 میلیون.

در این ویدئو با عنوان “در نظر گرفتن مسئولیت پذیری”, Dawson, 31, عذر خواهی کرد برای اقدامات خود از جمله پوشیدن blackface با استفاده از نژادپرستانه تهمت و شوخی در مورد قتل قربانیان.

مدت کوتاهی پس از تعدادی از کلیپ های دیگر شروع تیراژ در رسانه های اجتماعی.

یک ویدئو نشان می دهد داوسون ظاهر تظاهر به جلق زدن در مقابل دیزنی پوستر بید اسمیت و سپس 11 در حالی که با اشاره به او ضربه آهنگ “شلاق مو من”.

بید برادر Jaden و مادر خود Jada Pinkett Smith, هر دو توییتی انزجار خود را در این ویدئو در تاریخ 27 ژوئن.

“SHANE DAWSON من منزجر توسط شما” Jaden توییتی. Pinkett Smith افزود: “به Shane Dawson … من دارم انجام می شود با این بهانه.”

در عذرخواهی خود را پست داوسون گفت: “این تصویری است که از یک محل فقط مایل به خود به من s*** مایل به خود به همه چیز من انجام داده ام در اینترنت است که به افراد صدمه دیده – که اضافه شده است به این مشکل است که به خوبی. من باید برای همه چیز.”

داوسون گفت: او برداشته و هر فیلم او می تواند پیدا کردن که توهین آمیز شد اما هنوز برای اظهار نظر در مورد Willow Smith تصویری.

او شده است نسبتا سکوت در رسانه های اجتماعی پس از یک ردیف با همکار Instagram ستاره Tati وستبروک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>