YouTuber Myka Stauffer می شکند سکوت پس از قرار دادن پسر به تصویب رسید با خانواده جدید: “من عذر خواهی برای اینکه خیلی ساده و بی تکلف’

Myka Stauffer بازگشت به رسانه های اجتماعی با یک عذرخواهی یک ماه پس از تصمیم او به جای او به تصویب رسید پسر هاکسلی با یک خانواده جدید موجب واکنش گسترده.

ماه گذشته Myka و شوهرش جیمز Stauffer نشان داد در یک ویدیو یوتیوب با عنوان: “بروز رسانی در خانواده ما” که هاکسلی که آنها به تصویب رسید از چین در سال 2017 و کسانی که مبتلا به اوتیسم است تا به حال یک “خیلی بیشتر نیازهای ویژه ای است که ما آگاه بودند”.

در این ویدئو زن و شوهر از کلمبوس, اوهایو گفت که آنها تا به حال دیده می شود متخصصان متعدد بود اما در نهایت تصمیم گرفت برای پیدا کردن یک خانه جدید خود را برای چهار سال.

این تصمیم باعث انتقاد و خشم از زن و شوهر را پیروان و مشترکین و منجر به راه اندازی یک بررسی خوب بودن هر دو هاکسلی و این زوج چهار فرزند بیولوژیکی.

در چهارشنبه Myka شکست سکوت او با طولانی Instagram پست که در آن او گفت که او می خواست به “عذر خواهی برای داد و بیداد و مسئولیت کامل برای همه صدمه دیده است که من ایجاد می شود.”


“این تصمیم موجب شده است تا بسیاری از مردم دل شکستگی و من متاسفم برای اجازه به طوری که بسیاری از زنان که نگاه کردن به من به عنوان یک مادر” Myka گفت. “من با عرض پوزش برای سردرگمی و درد من ناشی هستم و ببخشید که قادر به گفتن بیشتر از داستان من از ابتدا.

“من می توانم هرگز پیش بینی این حوادث رخ داد که در خصوصی سطح تا کنون اتفاق افتاده است و من در تلاش بود به حرکت سخت ترین چیزی که من تا کنون بوده است.”

در این پست Myka اذعان کرد که او “نه انتخابی و یا به طور کامل مجهز شده و یا آماده” هنگامی که او شروع به روند تصویب و که او نیاز بیشتر “آموزش”.

او گفت: “من نمی توانم بگویم من آرزو می کنم این اتفاق افتاده چون من هنوز خیلی خوشحالم که هاکسلی است که در اینجا و همه به کمک او نیاز دارد.

“من هم می دانم که حتی اگر او شادتر در خانه جدید خود را و انجام بهتر که او هنوز هم با تجربه تروما و من متاسفم هیچ adoptee سزاوار هر ضربه.”

“من می خواستم به کمک خیلی بد بود من مایل به خانه هر کودک است که مورد نیاز من,” او ادامه داد. “این برای من ساده احمق و مغرور است.”

در این بیانیه Myka همچنین ابراز تحسین و احترام به “هر adoptee تصویب والدین و نیازهای ویژه پدر و مادر” قبل از پرداختن به “یک زن کامل شایعات” درباره خانواده اش تصمیم به پیدا کردن هاکسلی یک خانه جدید.

با توجه به Myka زن و شوهر اتخاذ نمی هاکسلی که آنها اغلب به ویژه در حمایت YouTube فیلم ها و, بود که این موضوع از 27 ویدئوها مربوط به “تصویب سفر” به “به دست آوردن ثروت”است.


“در حالی که ما دریافت بخش کوچکی از پول از فیلم های هاکسلی و سفر خود را هر پنی و خیلی بیشتر رفت و برگشت به مراقبت از خود,” او نوشت:, و اضافه کرد که هاکسلی مراقبت مورد نیاز او بود “بسیار گران قیمت”.

پدر و مادر تاثیر گذار نیز ادعا را تکذیب کرد خانواده “تحت هر نوع تحقیق” توسط مقامات.


یک سخنگوی دلاور شهرستان کلانتر دفتر قبلا گفته مستقل از آن راه اندازی شد رسیدگی به رفاه هاکسلی زیر “چند پرسش در مورد رفاه” از یک کودک قرار داده شده تا برای تصویب.

“نگرانی اصلی ما این است که برای خوب بودن این کودک و همچنین دیگر فرزندان در خانواده است. ما تحقیقات در حال انجام است و شامل تماس با کودکان برای اطمینان از ایمنی خود را,” سخنگوی گفت.

Myka به این نتیجه رسیدند بیانیه که تا به حال نظرات غیر فعال شده: “ما عاشق هاکسلی و می دانم که این تصمیم درست برای او و آینده اش. دعا که هاکسلی تنها بهترین آینده در کل جهان است.”

وکلای مدافع برای Stauffers قبلا گفته مستقل زن و شوهر به حال تصمیم در مورد تصویب انحلال پس از مشاوره “با چند حرفه ای در مراقبت های بهداشتی و آموزشی عرصه به منظور ارائه هاکسلی با بهترین امکان درمان و مراقبت است.”

“با گذشت زمان این تیم از متخصصان پزشکی توصیه مشتریان ما آن را ممکن است بهترین برای هاکسلی قرار می گیرد با یکی دیگر از خانواده” وکیل گفت که فرایند پیدا کردن یک خانه جدید برای هاکسلی “را شامل نمی شود هر گونه ملاحظات برای قرار دادن در تقویت سیستم, بلکه به دست-را انتخاب کنید از یک خانواده است که مجهز به رسیدگی هاکسلی نیاز دارد.”

دیدگاهتان را بنویسید