YouTuber جینا تیله واریز کانال بیش از گذشته استفاده از blackface

یوتیوب ستاره جینا تیله ترک کرده است و تصویری-ساخت پلت فرم در میان جنجال بر سر نژادی توهین آمیز ویدئوها قبلا به اشتراک گذاشته شده به کانال.

سرگرم کننده, که نام واقعی است, Jenna Mourey, به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را به کانال یوتیوب در روز پنج شنبه (25 خرداد) با عنوان “پیامی” که در آن او عذر خواهی کرد برای انجام یک تصور از رپر Nicki Minaj در حالی که با پوشیدن blackface در سال 2011 تصویری.

آشکار است که او تا به حال ساخته شده است بسیاری از ویدئوها خصوصی “مدتی پیش”, Mourey گفت: “این هدف من نیست برای انجام blackface… اما مهم نیست چون همه که مهم است این است که مردم به جرم و آن را به صدمه زدن به آنها و برای که من به طرز باور نکردنی با عرض پوزش.

“این نیست OK و آن را نه داشته در اینترنت برای مدت زمان طولانی به دلیل آن خوب نیست. من انجام داده اند هر چیزی را از راه دور مانند که چون من شنیده ام مردم می گویند ” این است blackface و من نمی خواهم که.'”

او ادامه داد: “من نمی خواهم به شما بگویم که چگونه باور نکردنی ببخشید من اگر من تا به حال جرم شما با ارسال این ویدئو و یا با این تصور که که هرگز قصد من. این درست نیست. آن را شرم آور. این افتضاح است. من آرزو می کنم آن را بخشی از گذشته من است.”

Mourey, ساخته شده است که کمدی در یوتیوب از سال 2010 نیز عذر خواهی کرد برای یک آهنگ رپ که برجسته شعر نژادپرستانه نسبت به مردم آسیا که به گفته او “غیر قابل توجیه” و “نباید وجود داشته است”.

در پاسخ Mourey گفت که او را ترک یوتیوب توضیح داد: “در حال حاضر من فقط نمی تواند وجود داشته باشد در این کانال… من فکر می کنم من فقط رفتن به حرکت می کند از این کانال در حال حاضر.

“من نمی دانم چه مدت آن را برای رفتن به. من فقط می خواهم به مطمئن شوید که همه چیز من قرار دادن جهان نیست, صدمه زدن به هر کسی… بنابراین من نیاز به انجام این کانال در حال حاضر و یا برای همیشه.”

یوتیوب در حال پیوستن به سنتی پخش در حساب با گذشته خود استفاده از blackface, با جیمی کیمل و تینا فی هم عذرخواهی این هفته برای استفاده از عمل.

دیدگاهتان را بنویسید