یوتیوب به سازندگان اجازه استفاده از هوش مصنوعی گوگل به طور خودکار پاسخ به نظرات

یوتیوب است نورد از آن “SmartReply” تکنولوژی برای یوتیوب معنی که نظرات شما را در این سایت ممکن است در واقع نوشته شده توسط یک انسان است.

فن آوری تجزیه و تحلیل پیام و سپس با استفاده از هوش مصنوعی به حدس زدن آنچه که یک فرد ممکن است می خواهم بگویم در پاسخ به آنها. کاربران سپس می توانید انتخاب کنید که پاسخ و ارسال آن تا کنون که بدون نیاز به نوشتن هر چیزی برای خود.

آن را در حال حاضر به نظر می رسد در جیمیل و اندروید برنامه پیام و باز است به توسعه دهندگان که می توانید آن را در داخل خود برنامه.

اما از آن است که در حال حاضر آمدن به یوتیوب که نشان دهنده ترین محل عمومی هر گونه پیام های نوشته شده توسط SmartReply نرم افزار دیده می شود.

اگر یک فرد نظرات به a تصویری درخواست زمانی که وجود خواهد داشت بیشتر از آنها مثلا SmartReply سیستم ممکن است نشان می دهد که خالق پاسخ گفت: “این ویدئو بعدی در حال آمدن است در ماه اوت”. آنها خواهد شد و سپس قادر به ارسال آن – و از دیدگاه یک اعلان دریافت می کنند که به آنها شده است در پاسخ به, بدون اینکه لزوما دانستن آن نوشته شده بود توسط یک قطعه از نرم افزار است.

گوگل گفت که نورد از هوش مصنوعی به یوتیوب را مطرح کرد چالش های خاص به دلیل ماهیت پیام هایی که تمایل به رفتن در سایت. بر خلاف طولانی و زبان رسمی یک ایمیل به نظرات YouTube تمایل به شامل “زبان سوئیچینگ, مخفف کلمات عامیانه و متناقض استفاده از نقطه گذاری و سنگین استفاده از از emoji” گوگل اشاره کرد.

اما این تصمیم به آن را به یوتیوب کاربران به دلیل سازندگان اغلب دریافت حجم عظیمی از پاسخ ها به فیلم های خود را در قالب نظرات و SmartReply ویژگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به آنها اجازه می دهد به راحتی در تماس باشید, این شرکت اعلام کرد.

به عنوان با دیگر SmartReply پیام YouTube پاسخ هنوز هم انتخاب شده توسط یک انسان چه کسی را انتخاب کنید از گزینه های مختلف ارائه شده توسط نرم افزار. تکنولوژی نمی خواهد ارسال پیام های خود را – اما باید آنها نوشته شده است.

YouTube creators همچنین قادر به ویرایش و یا گسترش این پیام در صورتی که مایل. آنها نیز تنها ارائه می شود با این گزینه زمانی که “این احتمال وجود دارد که خالق خواهد پاسخ به این نظر و وقتی که این مدل به احتمال زیاد ارائه معقول و واکنش خاص” یوتیوب گفت: به طوری که آن را به ارائه پیشنهادات بی ارزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>