شما ممکن است به شما معرفی ‘اجتماعی فاصله’ در فیدر پرنده بیش از حد

People در بریتانیا خوراک به 196 میلیون پرنده از یک سال و با 60000 تن پرنده مواد غذایی در کل هزینه £300 میلیون. تمام کسانی که در باغ فیدر کمک کرده اند افزایش جمعیت ده ها گونه پرنده از جمله باغ به طور منظم آبی ایرانی که تعداد باید افزایش 26 درصد بیش از 50 سال گذشته.

اما می تواند ما خیرخواهی توان آسیب رساندن به پرندگان ؟ در آلمان یک پنومونی کشنده مانند بیماری شده است مؤثر بر چندین هزار جوانان آبی رنگ. تست های آزمایشگاهی تایید کرد که ارگانیسم مسئول شیوع یک باکتری به نام Suttonella ornithocolaاست که به خوبی تثبیت در انگلیسی آبی-tit جمعیت بیش از حد با موارد این بیماری معمولا در اوج بهار است. علائم آن شامل از دست دادن اشتها و تنفس مشکلات ungroomed پر و تمایل به رویکرد انسان, در حالی که سالم پرندگان تمایل به اجتناب از ما.

S ornithocola شد اولین جدا شده از ریه ها از یک چرخ ریسک آبی در 1990s بوده است دیگر در بر داشت tits گونه اگر چه چرخ ریسک آبی به نظر می رسد در حساس ترین. در طول فصل بهار در انگلستان به این بیماری است که تصور می شود مسئول آنجا که 13 درصد از تمام مرگ و میر ناشی از جوانان آبی رنگ.

آبی ایرانی یک باغ منظم در انگلستان (گتی/iStock)

باغ پرندگان شناخته شده برای حمل دیگر عفونی و ویروس ها و باکتری ها و قارچ ها از جمله ویروس نیل غربی سالمونلا و مقايسه. این میکروب هستند زئونوز به این معنی که با توجه به شرایط مناسب آنها می تواند از حیوانات به انسان است. در سال 2019 مقايسه شد مربوط به مرگ ده ساله اش در گلاسکو پس از استنشاق قارچ ها از مدفوع کبوتر.

اگر چه بومی آبی بزرگ تنها مهاجرت در انگلستان وجود دارد بسیاری از دیگر باغ پرندگان مانند بید سسک و منی که مهاجرت هزاران مایل و از کشور است. وجود دارد در حال حاضر شواهدی از این پرنده وحشی مهاجرت کمک به گسترش بیماری در میان پرندگان و انسان ها مانند ویروس نیل غربی در آمریکا سالمونلا در سوئد و سودوموناس در ایتالیا. توانایی این پرندگان به سفر در مسافت های طولانی در دوره کوتاه از زمان به ارمغان می آورد بیشتر در معرض خطر به عنوان سنگین فیزیکی استرس همراه با سرکوب سیستم ایمنی بدن می تواند باعث گسترش سریع بیماری های عفونی.

در حالی که داروهای موجود برای درمان عفونت مانند S ornithocola, آن را نمی ممکن است به طور موثر درمان پرندگان وحشی. دادن به حیوانات آنتی بیوتیک ها ممکن است حتی باعث بیش از آسیب خوب به عنوان آن را از خطرات ایجاد ویروسهای است که می تواند مقاومت در برابر آنتی بیوتیک ها به آن بودند هنگامی که حساس است.

نگه داشتن یک چشم را برای پرندگان است که در حال غیر فعال و یا موفق به پرواز به دور زمانی که با نزدیک شدن (گتی/iStock)

باغ وحش سلامت نظارت پروژه های اجرا شده توسط بریتانیا بزرگترین پرنده حمایت و حفاظت از موسسات خیریه تشویق مردم به نگاه کردن به نشانه هایی که پرندگان در مجاورت مریض هستند به طوری که کارشناسان می توانید نگه داشتن یک پایگاه داده ملی از حیات وحش بیماری حوادث. علائم به نگاه کردن شامل بی حالی – هنگامی که پرندگان در حال آرام و غیر فعال و یا موفق به پرواز به دور زمانی که با نزدیک شدن – fluffed plumages های نامنظم از دست دادن پر و ضایعات پوستی (که معمولا آشکار در اطراف منقار و چنگال).

باغ فیدر و آب حمام می تواند به عنوان بیماری عفونی نقاط مهم برای پرندگان به عنوان آنها را به تعداد زیادی از افراد به تماس نزدیک. بهترین چیزی که به پرنده علاقه مندان می توانید انجام دهید این است برای تمیز نگه داشتن این مناطق و امن است. این شامل تشویق بیمار پرندگان برای پراکنده با کاهش مقدار مواد غذایی و یا متوقف کردن تغذیه به طور موقت اگر بسیاری از تحت تاثیر قرار پرندگان در حال دیدن همان فیدر. به عبارت دیگر تشویق بیمار پرندگان به اتخاذ اجتماعی فاصله.

نکات بالا

  • تمیز کردن و ضد عفونی کردن فیدر پرنده به طور منظم. این RSPB نشان می دهد 5% محلول ضد عفونی.
  • استفاده از ظروف جداگانه برای تمیز کردن فیدر و اجتناب از آوردن این به خانه.
  • به دست آوردن مواد غذایی تازه از منابع معتبر.
  • تغذیه در حد اعتدال به طوری که فیدر تخلیه هر روز.
  • حرکت خود را فیدر به یک مکان جدید حداقل یک بار در ماه برای جلوگیری از تجمع مدفوع و باقی مانده غذا در زیر.
  • اگر شما از ظروف آب (از جمله فرورفتگی آشامیدنی و حمام آب) این باید شستشو روزانه.
  • اگر شما هر گونه بیمار یا مرده پرندگان از جمله آبی های گزارش آنها را به باغ وحش سلامت.

Joana GC Rodrigues یک دانشیار و مدرس دانشگاه در علوم پزشکی در Anglia Ruskin University. Caray واکر یک مدرس ارشد میکروبیولوژی در Anglia Ruskin University. Harisree Paramel Nair یک فوق دکتری پژوهش های مرتبط در میکروب شناسی مولکولی در Anglia Ruskin University. این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در این گفتگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید