برای کمک به آمریکایی ها بهتر نظارت بر سلامت مالی عمده اعتباری گزارش آژانس اعلام کرده اند که آنها در حال ارائه رایگان هفتگی گزارش اعتبار برای سال آینده.

Equifax Experian و TransUnion شد در حال حاضر توسط قانون مورد نیاز برای ایجاد یک کپی رایگان از گزارش اعتبار خود را در دسترس در سال است.

گزارش اعتبار رایگان هر هفته: آنچه شما باید بدانید

پول متخصص کلارک هوارد می گوید: گسترش دسترسی به گزارش ها یک پیروزی بزرگ برای مصرف کنندگان است. “سه تن از آنها در حال حاضر به شما ارائه دسترسی به گزارش اعتبار خود را هر هفته به صورت رایگان,” او می گوید.

اینجا چرا گزارش اعتبار دسترسی است که رفتن به بسیار مهم رفتن به جلو با توجه به کلارک.

“وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از اشتباهات که در حال رفتن به ارسال گزارش های اعتباری بیش از این ماه” او می گوید. “این فرصتی است برای شما را به دیدن آنچه در جریان است با این گزارش. و هر چه زودتر شما آن را ببینید سریعتر شما می توانید چیزی در مورد تصحیح خطا.”

کلارک می گوید: برخی از مصرف کنندگان نیاز به توجه خاص به این دو حوزه می آید گزارش اعتبار دقت:

  • وام مسکن گويد: اگر شما صاحب خانه است که درخواست وام دهنده خود را برای وام مسکن شکیبایی, شما می خواهید مطمئن شوید که اعتبار خود را دریافت نمی کند dinged برای آن است.

“در حال حاضر وجود دارد با انتشار گزارشی که وام دهندگان وام مسکن با گزارش مردم به عنوان متخلف در تحمل شرایط” کلارک می گوید. “بررسی گزارش اعتبار خود را اغلب گرفتن خواهد شد که به سرعت.”

  • پرداخت تعطیلات: اگر شرکت کارت اعتباری خود را به شما ارائه می دهد یک پرداخت تعطیلات — اساسا یک گزینه به جست و خیز پرداخت حداقل برای آینده چرخه صدور صورت حساب — شما می خواهید برای بررسی برای دیدن اگر آن را نشان می دهد به عنوان پرداخت از دست رفته خود را گزارش.

“هنگامی که یک وام دهنده به شما ارائه می دهد چیزی شبیه به آن, آنها, فنی, قرار نیست به گزارش شما به عنوان متخلف” کلارک می گوید.

چگونه می توانید خود را هفتگی گزارش اعتبار رایگان

در اینجا چگونه برای دسترسی به گزارش اعتبار رایگان خود را هر هفته از طریق آوریل 2021:

  • رفتن به AnnualCreditReport.com
  • با کلیک بر روی “درخواست شما گزارش اعتبار رایگان”
  • با پر کردن این فرم است که می پرسد برای اطلاعات شخصی شما
  • تایید هویت خود را با هر دفتر اعتباری
  • پس از تایید شما فرستاده می شود به گزارش اعتبار خود را

به یاد داشته باشید اگر شما متوجه یک اختلاف یا دیدن چیزی که درست به نظر نمیرسد شما می توانید اختلاف در گزارش اعتبار خود را.

افکار نهایی

کلارک می گوید: علاوه بر این به شما گزارش اعتبار رایگان به صورت هفتگی او دوست دارم برای شما به انجام یک چیز دیگر بسیار مهم: ثبت نام برای اعتبار خوب.

تبلیغات

اعتبار خوب است “که در آن شما قادر خواهید بود برای دیدن یک رونوشت از نمره اعتباری خود را هر زمان که شما می خواهید و شما قادر خواهید بود برای دیدن گزارش های اعتباری خود را هر زمان که شما می خواهید به عنوان به خوبی,” او می گوید.

اگر شما نا آشنا با سایت و یا نیاز به برخی از کمک به خواندن تیم کلارک بررسی کامل در اعتبار خوب.

بیشتر منابع اعتباری از Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im