ایکس باکس سری X: کنسول جدید را سرعت معماری’ از بین بردن زمان بارگذاری و اجازه می دهد برای بزرگتر, دنیای بازی, مایکروسافت ادعا می کند

مایکروسافت نشان داد جدید “سرعت معماری” بنای آینده ایکس باکس سری X.

این کنسول شامل یک طراحی است که اجازه می دهد تا آن را به انجام بهتر از مشخصات خود را ممکن است نشان می دهد این شرکت ادعا کرد که به عنوان یک نتیجه از این راه بخش های مختلف با هم کار کنند.

که افزایش عملکرد در حال حاضر اجازه شرکت برای ایجاد بازی با “کاملا جدید تکنیک های رندر برای رفع مجازی بارگذاری بار به بزرگتر و پویا زندگی می کنند جهان آن را به عنوان یک بازی شما می توانید انتخاب کنید که چگونه شما می خواهید برای کشف” جیسون رونالد مدیر برنامه مدیریت برای ایکس باکس سری X گفت: در یک پست جدید در وبلاگ.

این ادعا شبیه به کسانی که ساخته شده از پلی استیشن 5 است که انتظار می رود برای راه اندازی در کنار ایکس باکس سری X در دوره تعطیلات در پایان این سال است. هر دو شرکت ادعا کرده اند که توسعه دهندگان قادر خواهند بود به انجام دور با بارگذاری صفحات – و یا در عناصر بازی است که آنها را پنهان دور توسط دام انداختن مردم به یک راهرو به عنوان مثال – به دلیل سرعت بهبود کنسول.

Sony صرف مقدار زیادی از زمان خود را به صحبت کردن در مورد این PS5 SSD را با این استدلال که ذخیره سازی اجازه خواهد داد که دارایی ها و اطلاعات به خدمت به این بازیکن خیلی بیشتر به سرعت و به نوبه خود توقف بارگذاری و همچنین به عنوان اجازه می دهد برای مقدار غنی تر بازی.

شرکت مایکروسافت ساخته شده است که ادعاهای مشابه در مورد آن “سرعت معماری” که با هم روابط انواع مختلف قطعات سخت افزار و نرم افزار در کنسول جدید. “اگر ما سفارشی طراحی شده پردازنده در قلب ایکس باکس سری X, ایکس باکس سرعت معماری روح” آقای رونالد گفت.

چهار مولفه اصلی است که این شرکت با اشاره به سفارشی-طراحی SSD برای ذخیره سازی و همچنین به عنوان یک میزبان از نرم افزار های مختلف لایه ها را که بازی بارگذاری سریع تر. آنها سخت افزاری, رفع فشار بلوک های که اجازه می دهد تا برای بازی دارایی های ساخته شده آماده برای بازیکن بسیار سریع; جدید DirectStorage API است که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان به سرعت کشیدن فایل ها از ذخیره سازی است که باید انجام دور با بار بار; و نمونه بازخورد جریان, که بدان معنی است که ایکس باکس فقط بارگذاری بافت به یک بازی اگر آن را واقعا به آنها نیاز دارد در نتیجه مصرف برخی از بار کردن سخت افزار.

“به عنوان صنعت خلاق ترین توسعه دهندگان و میان شرکت شروع به کاوش این قابلیت های جدید ما قابل انتظار نوآوری در طول نسل های بعدی به عنوان انقلابی این معماری جدید را قادر می سازد تا به طور کامل سناریوهای جدید هرگز قبل از در نظر گرفته ممکن است در بازی” آقای رونالد ادعا کرد. “ایکس باکس سرعت معماری فراهم می کند یک سطح جدیدی از عملکرد و قابلیت های فراتر از خام مشخصات سخت افزار خود را.”

و همچنین ارائه بهتر تجربه در بازی های جدید, سرعت, معماری اجازه داده است مایکروسافت برای اضافه کردن ویژگی های جدید مانند رزومه سریع که اجازه می دهد تا بازیکن را به انتخاب کنید تا دقیقا همان جایی که آنها به سمت چپ خاموش در انواع مختلف بازی آقای رونالد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید