X Factor پاسخ پس از Misha B می گوید نشان می دهد در سمت چپ او خودکشی بیش از ابهام اتهامات

X Factor showrunners باید با صدور بیانیه ای بعد از, خواننده, Misha B به یاد می آورد که چگونه ادعاهای “قلدری” برای او ایجاد ناراحتی قابل توجهی.

میشا به نظر می رسد به عنوان یک شرکت کننده در نشان می دهد در سال 2011 زمانی که او 19. در طول رقابت های, او گفت که او تا به حال “نگرش” توسط قضات Tulisa Contostavlos و لویی والش.

والش همچنین ادعا شده که شرکت کنندگان در رده خود به او آمده بود با شکایت در مورد رفتار و expresed نگرانی است که او می تواند تبدیل به “خیلی بیش از حد اعتماد به نفس” را به عنوان یک بازیگر.

به عنوان یک نتیجه از حادثه Misha دوبله شد “Misha قلدر” در مطبوعات تلخیص و داستان به دنبال او در طول زمان خود را در سری.

صحبت کردن در Instagram Live, Misha B ادعا کرد که رقیب شرکت کننده در نشان می دهد در حال گسترش شایعات مخرب در مورد او به والش و شرکت کنندگان دیگر – از جمله نهایی برندگان کوچک مخلوط کنید.

او همچنین گفت که “زمانی که از این اتهامات و تمام است که f**kery اتفاق افتاده است, من تا به مربی. من در خود من, من تصمیم به نشستن در خود من من فقط نیاز به زمان برای تنفس”.

او ادامه داد: “من فقط به یاد داشته باشید به فکر راه هایی برای پایان دادن به زندگی خود من است. رسیدیم پشت در قصر و تمام من می توانم فکر می کنم در مورد در حال اجرا بود دور. فقط خارج شدن از وجود دارد.”

یک فاکتور X سخنگو گفت: Metro: “ما بسیار نگران به گوش میشا نظرات در مورد تجربه خود را در X Factor در سال 2011.

“ما در حال حاضر به دنبال این موضوع و رسیدن به میشا به بحث در مورد مسائل مهم او مطرح است.

“رفاه شرکت کنندگان اولویت ما است و ما متعهد به تنوع و برابری است.”


میشا را Instagram پست می آید در میان متداول از یک کلیپ که نشان می دهد Walsh, groped, سابق Spice Girls خواننده Mel B در طول مصاحبه برای Xtra Factor بخش نشان می دهد.

پس فاکتور X, Misha نامزد دریافت جایزه شده است برای یک Mobo جایزه و منتشر شد دو EPs و تعدادی از تک جمله 2019 را “نامه ای به من siStars”.

به بحث در مورد هر چیزی که شما را ناراحت کننده شما می توانید با سامریان 24 ساعت شبانه روز و 365 روز در سال است. شما می توانید تماس بگیرید 116 123 (از هر تلفن) و یا ایمیل [email protected] شما همچنین می توانید تماس ویلز زبان خط در 0300 123 3011 (7 بعد از ظهر تا 11 شب هر روز).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید