WWDC 2020: چگونه به سازمان دیده بان اپل رویداد زندگی می کنند و هنگامی که این اتفاق خواهد افتاد

اپل در مورد به میزبان خود را در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی خود را بزرگترین نرم افزار رویداد سال است.

آن را به روز رسانی به هر یک از سیستم عامل خود را به عنوان به خوبی به عنوان به طور بالقوه از دیدن این اطلاعیه از تغییرات عمده اپل مکینتاش و محصولات دیگر.

من قادر به تماشای زندگی می کنند ؟

بله – با استفاده از فقط در مورد هر پلت فرم شما می خواهم. اپل خواهد بود و جریان آن را بر روی وب سایت خود را و خود سیستم عامل در برنامه های خود را برای محصولات مختلف و همچنین در یوتیوب و وب سایت های جریان در چین است.

ساده ترین ابزار برای بسیاری از مردم است که به احتمال زیاد به یوتیوب و لینک است که در واقع در این سایت در حال حاضر. وجود دارد شما همچنین می توانید کلیک کنید برای دریافت یک یادآوری زمانی که رویداد شروع می شود به طوری که شما می توانید پرش مستقیم به جریان زندگی.

چه زمان آن اتفاق می افتد ؟

همه چیز شروع می شود در 10 در سیب محلی اقیانوس آرام زمان در دوشنبه 22 خرداد. که 6pm در انگلستان است.

این احتمالا آخرین برای یک ساعت یا دو بسته چقدر اپل می گویند. البته این می تواند کوتاه تر یا طولانی تر به خصوص از آنجا که شده است وجود دارد هرگز هر رویداد اپل مانند قبل از این.

WWDC را در واقع اجرا را از طریق تمام هفته هر چند بسیاری از رویدادها را با تمرکز بر ویژگی های جلسات برای توسعه دهندگان. دوم هیجان انگیز ترین رویداد این هفته پلت فرم خارجه اتحادیه ارائه می دهد که عمیق تر شیرجه رفتن به روز رسانی های جدید است که نشان می دهد در صبح کلیدی برگزار خواهد شد که بعد از آن در روز دوشنبه است.

چه خواهد شد?

وجود دارد قطعا خواهد شد به روز رسانی به هر یک از شرکت اپل و سیستم عامل هر چند البته چگونه کسانی که به روز رسانی ها متفاوت خواهد بود. iOS, MacOS, WatchOS, tvOS را همه دریافت های فردی خود را به روز رسانی و است که تمام شده است اما تایید کرد در دعوت نامه و اطلاعیه ها است که این شرکت ارسال می شود.

جزئیات دقیق از کسانی که به روز رسانی نشده است نشان داد بر خلاف سال های گذشته. اما شایعات پیشنهاد کرده اند که iOS می تواند یک کمی پویا تر صفحه نمایش است که وجود خواهد داشت ویژگی های تناسب اندام در آینده برای سازمان دیده بان اپل.

اما اپل اغلب با استفاده از این رویداد اعلام سخت افزار و دیگر تغییرات عمده ، و در این سال ممکن است معرفی یکی از عمده ترین این تغییرات تا کنون: انتقال دور از اینتل تراشه در آن مکینتاش به بازوی آنهایی که طراحی شده توسط خود اپل در یک تغییر است که شایعه را گسترده بهبود عملکرد خواهد شد اما همچنین نیاز به کار قابل توجهی از توسعه دهندگان برای حمایت از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید