بدترین. قسمت. تا کنون: چرا رسول TV سنت کلیپ نشان می دهد که نیاز به پایان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Eبسیار, تابستان, من خودم اجازه می دهد به افراط در عشق جزیره. و هر تابستان من می گویند “هرگز دوباره” – تنها برای پیدا کردن خودم در مقابل تلویزیون 12 ماه بعد از تماشای سری بعدی در حالی که من از طریق عشق جزیره الگوهای رفتاری بر روی گوشی من. با وجود شکایت از یک “خسته کننده فصل” و یا تجدید نظر به “بازگرداندن دروغ سنج” پخش از طریق توییتر مشاهده شماره های باقی مانده فصل – 2019 سری تماشا شش میلیون نفر در آن بیشترین تعداد از نشان می دهد در شروع 2015. بدون شک در این سال بود دنده به یکی دیگر از شکستن رکورد فصل است. در عوض بهترین عشق جزیره قرار داده تشخیصی بر روی چیزهایی; تماشای “همه dramz” آشکار شدن بار دوم در اطراف فقط ممکن است نشان می دهد ناامید کننده آهنگ قو.

زمانی که ITV اعلام کرد عشق جزیره خواهد بود بدون برو این تابستان به صورت واضح همه گیر-دلایل مربوط – شوکه طرفداران توییتی در ترس (و من اعتراف چشم انداز تماشای حشری داغ مردم در آفتاب را لحظه ای روشن تیره دن از انزوای بیش از حد). اما ما باید آن را دیده اند در حال آمدن است. تحسین شده نشان می دهد مانند دری دختران و میلیاردر-حمایت از فیلم های پرفروش مانند کریستوفر نولان را شعار و وس اندرسون فرانسه اعزام شده اند تحت فشار قرار دادند بنابراین این ایده که عشق جزیره – نشان می دهد که در آن شرکت کنندگان به طور منظم عبور masticated مواد غذایی از طریق هر یک از دیگر دهان مثل بطری-دباغی نوزاد پرندگان – خواهد بود gracing ما صفحه نمایش به نظر می رسد حق ظالمانه است. و برای یک سری که در آن بزاق عوض شده است به طور مداوم و یکی دباغی اندام است که تقریبا همیشه در هم پیچیده با پنج نفر دیگر ایده پوشش صورت گرفت محتمل و اجتماعی فاصله, خنده دار.

اما آنها به تلاش برای جلب رضایت یک درام تشنه مخاطبان و پس مخوف کلیپ نشان اعطا شده است بر ما. مشترک و در عین حال ناسزا سنت در تلویزیون استفاده شده توسط هر تلویزیون نشان می دهد از سیمپسونها به Torchwoodیک کلیپ نشان می دهد که یک قسمت است که ویژگی های مجموعه ای از برجسته از گذشته اقساط. بهترین عشق جزیره چه آن را در قلع می گوید; یک حلقه از به یاد ماندنی ترین صحنه های سراسر آن پنج فصل است. عمل لگد کردن با اولین از سه قسمت: “عشق جزیره: همه Dramz”. آن را سریع آتش دنباله ای از کلیپ های به تصویر می کشد واقعیت نشان می دهد در اوج واقعیت نشان می دهد: فریاد ادای سوگند به عرق کردن huffing و تنومند.

مانند هر کلیپ نشان می دهد هر چند این حیله قدیمی می شود سریع. در زمان پس از فیلم اول پخش این صحنه را calcified به parodic نسخه از خود را به این محصول نگاه نارنجی دعوا به نظر می رسد بیشتر قسمتها و مرموز رشته کشیده پشت لنز قطعی به نظر بیشتر است.

تماشای آزاردهنده خشمگین مایکل ایستاده دست در دست همراه با دختر جدید جوانا به عنوان کهربا بازگشت از Casa Amor متوجه باشید که او تا به حال نمی ماند وفادار احساس می کند و حتی بدتر در دوم مشاهده. و نه در خوب و صالح نوع خشم-از راه بدستآمده برای اولین بار در. در حال حاضر آن را فقط احساس غم. جدا از (ظاهرا) high-stakes, درام, نشان می دهد, این کلیپ و قسمت – سقوط تخت.

و در حالی که از دیدن تام از ترس دولا شدن مانند یک پسر بچه کوچک که Maura ریپ به او است که هنوز هم بسیار مسهل احساس رضایت است که تنها کسری از آنچه در آن در سال گذشته بود. و قطعا نه به اندازه کافی برای جبران بد سلیقه چپ از rewatching امی رسیدن به نقطه شکستن بعد از او و دل در مقابل یک دوجین یا بیشتر دوربین های دیجیتال و شش میلیون غریبه – تا زمانی که او در نهایت مجبور به ترک فیلمبرداری در دسترس نباشد.

استفاده از این کلیپ نشان می دهد فرمت به عشق جزیره تا به حال یک نتیجه ناخواسته. با دیدن این حوادث جدا شده یکی پس از دیگری کشیده به تمرکز اخلاقی انشعابات نشان می دهد که وجود آن ها بستگی دارد تولید اشک بداخلاقی و نمایشهایش – بدون توجه به هزینه. تعداد Ofcom شکایت اتحاد رسید از فقط 13 در سری اول به 3,104 در تابستان گذشته فصل است.

اخلاق به کنار اگر چه وحی که عشق جزیره‘s کلیپ نشان می دهد بد است و نباید به عنوان یک شگفتی آمده. دوم-رای دادن فرمت یک منفور سنت در تلویزیون است. آن آدمخوار rehashing از مواد است که معمولا متعلق به اواخر-در-این-سری اسلات زمانی که هر دو بودجه و نویسنده اتاق باید از اجرا و خشک. قسمت های بدون مواد جدید اجازه دهید کسانی که در پشت دوربین صرفه جویی در پول گرفتن در یک برنامه تنگ, تسلیم شدن به یک لحظه خلاق خستگی و یا در مورد عشق جزیره – رک درآمد تبلیغ در طول یک بحران جهانی است.

Fresh Prince of Bel-Air, Mr Bean, پیشتازان فضا: نسل بعدی – بسیاری از ما محبوب ترین نشان می دهد در حال گناه از آن است. انگلیسی, تلویزیون کمتر است و اغلب مقصر است اما هنوز هم گاهی اوقات یک ورقه از طریق ترک: فقط احمق ها و اسب ها, من بیان و Torchwood که خود را تسلیم این وسوسه قرار دادن یک کلیپ پیش پا افتاده نشان می دهد. پنج شش که دوستان جرأت هوا در طول آن 10 فصل رتبه بالاترین در IMDb. زمانی که پیشتازان فضا: نسل بعدی انداخت پیشنهاد خود را بر روی بخار شمع “سایه های خاکستری” شد به طور گسترده ای به عنوان بدترین از آن سری است. منتقدان آن را به نام “god-awful”; یک “مضحکه می خواند”. سیمپسونها موفق به نگه کردن تا زمانی که فصل چهار به انجام یک کلیپ نشان می دهد و زمانی که آنها ارائه شده آن را با شرمندگی عنوان: “پس از آن آمد به این: سیمپسونها کلیپ نشان می دهد”. اگر یک بررسی به نام تلاش خود را “به خوبی به عنوان یک کلیپ نشان می دهد تا کنون می شود” بود که تعریف بسیار محکم با ضعف ستایش است.

ما تبدیل شده ایم به طور فزاینده ای بالا ابرو در مورد تلویزیون ما و کلیپ نمایش فرمت نشان دهنده آن در اکثر تنبل. امثال True Detective (به طور خاص فصل یک) قتل حوا (همچنین فصل یک) من ممکن است شما را از بین ببردو محافظ را خراب ما را با ابتکاری داستان شخصیت های با عمق و تیغ تیز گفت و گو است. هر چیزی کمتر احساس می کند مانند یک اتفاقی سازش از جمله slap-dash تلفیقی از خاطرات زور و اجبار نوشته شده به یک اسکریپت از طریق چشم-رول-القا کلیشه: داشتن یک شخصیت سقوط به کما عمدی مهم زندگی تصمیم گیری – یا تمیز کردن اتاق زیر شیروانی. در جای مناسب آخر مستر امضا کردن آن اولین و تنها فصل بازیافت پیر skits در حالی که او reminisced بیش از اقلام موجود در انبار خود را.

زمانی که دفتر ما در بازگشت از شش هفته وقفه به طرفداران یک کلیپ نشان می دهد در آن فصل ششم یک فن شروع subthread در ق با عنوان: “ما همه می توانند به توافق برسند بانکدار (S6.14) بدترین قسمت از سری yes??” داده است که آن را نشان می دهد پایین ترین رتبه در قسمت همیشه چشمگیر جواب بله است. مردم سخن گفته اند: توقف این کلیپ نشان می دهد.

کهربا دیویس لوسی Donlan و مولی-مای لاهه در فصل پنج از عشق جزیره (ITV)

و یک کلیپ از یک سری واقعیت مانند جزیره عشق همان است که به عنوان یکی از کمدی مانند دفتر – آن را بسیار بدتر است. عشق جزیره و دیگران از آن ilk طراحی شده اند به تماشا در یک اجاق گاز فشار. یک دلیل وجود دارد که قسمت هوایی تقریبا هر شب این هفته; این همان دلیل که چرا هر هفته وجود دارد اضافی ساعته غربالگری Aftersun. و پس از آن وجود دارد اجتناب ناپذیر watercooler انتخاب روز بعد تشریحی شب گذشته حوادث: چه کسی را بوسید/مواجهه/خیالی چه کسی ؟ برای شش تمام هفته ما عاشق جزیره در مغز زیرا حقیقت این است که اگر ما اجازه دهید تا هوا حتی برای یک ثانیه (اجازه دهید به تنهایی پنج سال بین فصل اول و کلیپ های که در حال حاضر پخش در بهترین) ما متوجه است که واقعا صادقانه ما اهمیتی نمی دهند.

استثنا وجود دارد; در این تابستان برادر بزرگ: بهترین نشان می دهد تا کنون – یک فصل ویژه جشن بزرگترین قسمت از واقعیت رقابت – مورد ستایش قرار داد به عنوان نهایی مستند نشان می دهد. اما برادر بزرگ چیزی عشق جزیره نیست یا حداقل هنوز رتبهدهی نشده است: نوستالژی. مخاطبان شده اند سپاسگزار برای حافظه هلن و پل عشق یا روز از چالش های ساده مانند که همخانه می توانید اقامت در یک جعبه مقوا طولانی ترین.

مانند بسیاری دیگر, من تا به حال امید زیادی برای بهترین عشق جزیره. شاید این امر می تواند تسکینی برای از دست تابستان و یا حتی فقط یکی دیگر از فعالیت بی فکر به تصویب زمان. اما پس از تماشای اولین قسط از آن کلیپ های سری من نمی خواهد تنظیم به صورت دیگری است. پس از ظهور یوتیوب, جریان, خدمات, و, آسان, رایگان, نرم افزار ویرایش کلیپ نشان می دهد که تبدیل به یک غیر ضروری شر است. با سوپر طرفداران اختصاص کل Instagram حساب به Maura را clapbacks یا کریس و Kem دوستی که نیاز کل یک قسمت از بازیافت محتوا ؟ حتی آین استرلینگ را تفسیر نمی تواند احیا مرگ با فرمت.

و بیشتر از آن, آتش سریع مدل از این کلیپ نشان می دهد نشان داده است با وضوح بیشتر از همیشه سایه اخلاق نشان می دهد که در آن آشفتگی عاطفی ترجمه به معنای واقعی کلمه به نمایش و پول است. شاید این واقعیت است که ما خاموش کردن عشق جزیره برای خوب – و نه فقط این واقعیت آنها قرار ما برای دیگری بد کلیپ نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید