بشقاب پرنده ها جهان روز 2020: Top 10 بیگانه روبرو می شوند B-movies از عصر طلایی schlock sci-fi

بشقاب پرنده ها جهان روز است که مشاهده شده در اطراف این کهکشان در روز پنج شنبه.

به این مناسبت برگزار شد و در 2 ژوئیه در حافظه هوایی ارتش ایالات متحده و نیروهای آب و هوا بالون سقوط در راسول نیومکزیکو است که بسیاری بر این باورند بود واقعا یک بشقاب پرنده فرود تحت پوشش توسط پنتاگون.

آن مشخص شده است توسط sky-تماشای احزاب به عنوان مشتاق ufologists دریافت کنید بررسی آسمان در جستجوی شواهد تازه از زندگی بیگانه.

دیگران ترجیح می دهند به مناسبت روز 24 ژوئن تاریخ که در آن آمریکا هوانورد Kenneth Arnold گزارش لکه بینی در ناوگان نه سفینه بیش از کوه رینیر واشنگتن در سال 1947.

فرازمینی برخورد را ارائه مسائل بزرگ سینما پس از اورسن ولز اولین پخش خود شوک CBS رادیو اقتباس از HG Wells’ The War of The Worlds (1898) در هالووین سال 1938 نشان می دهد از امکانات این ژانر به هالیوود تولید گوش دادن با علاقه به عنوان کلاه برداری خبر موجب وحشت در خیابان ها.

در اینجا مختصر و مفید از 10 کلاسیک علمی تخیلی امکانات از سن اتمی.

10. Plan 9 From Outer Space (1959)

اصلی “disasterpiece”. Shlock مولف ادوارد D چوب Jr شد جاودانه شده توسط مدیر تیم برتون در سال 1994 فیلمی با بازی جانی دپ اما خود سینما است به خوبی به ارزش چک کردن.

طرح 9 نگرانی های بیگانه طرح به reanimate اجساد توسط پرش شروع خود مغز با لیزر به منظور الهام بخشیدن به ارواح قیام که به سرنگونی بشریت است. حاکم هشت قبلی طرح برای بردگی زمین ممکن است شکست خورده اند اما این بار او با اعتماد به نفس از فتح جهان توسط teatime.

اد وود “disasterpiece” Plan 9 From Outer Space (Criswell/Kobal/رکس)

بسته بندی شده با تداوم اشتباهات ضعیف, در خانه, جلوه های ویژه واضح سهام فیلم و وحشتناک اقدام, این افسانه ای کنجکاوی ساخته شده برای $20,000 (£15,000) hustled از یک کلیسای محلی سازمان امکانات Bela Lugosi فرقه شخصیت های تلویزیونی Vampira و شگفت انگیز Criswell و کرون کشتی گیر Tor جانسون در میان بازیگران آن. این فیلمبردار, William C Thompson, نابینا بود در یک چشم و به طور کامل قادر به دیدن رنگ و جزئیات است که مبالغ تولید سادگی.

9. مغز از سیاره عروس (1957)

مانند بسیاری از داستان های علمی تخیلی امکانات از 1950s توطئه در مورد بیگانه در اختیار بدن انسان اغلب به عنوان خوانده شده به صورت گذشته نگر به عنوان تمثیل معاصر نگرانی در مورد کمونیست نفوذ جامعه آمریکا محصولات McCarthyite شکار ساحره و قرمز “ترساندن” عصر. این زیبایی است که نمونه اولیه است.

ناتان Juran این فیلم مربوط به یک دانشمند هسته ای که از بدن گرفته شده توسط معلق مغز از عنوان بین کهکشانی مستبد به نام Gor که می آید به لذت بردن از زندگی به عنوان یک انسان و توسعه red-blooded علاقه خود را میزبان را تقریبا به نقطه اجازه می دهد lust خط خارج شدن طرح خود را به نگه داشتن جهان به باج.

مدیر نیز ساخته شده Attack of the 50 Foot Woman در سال 1958 و قبلا یک مدیر هنری در RKO و تا به حال برنده جایزه اسکار برای کمک های خود را به جان فورد کلاسیک, درام, فیلم How Green Was My Valley (1941).

8. داناون مغز (1953)

یکی دیگر از مغز-محور sci-fi, این داستان از یک عصب شناسی که می آید به کمک قربانیان از کوه سقوط هواپیما ارائه می دهد یک چرخش مدرن در مری شلی فرانکشتاین (1818).

زمانی که دکتر خوب مخالف متعارف اخلاق پزشکی برای آزمایش در احیای مغز WH Donovan یک بی رحمانه سرمایه دار خیلی مهم کشته در تصادف کوچک نشانی از او انتظار ارگان خفقان دور در یک ظرف پتری در آزمایشگاه خود را به شروع به کنترل ذهن خود را به شاهکارهای بد.

Lew Ayres ژن ایوانز و نانسی دیویس در داناون مغز (ضربه محکم و ناگهانی/رکس)

بر اساس یک 1942 رمان کورت Siodmak برادر بزرگ آلمانی نوآر کارگردان رابرت فلیکس Feist فیلم ستاره Lew Ayres است اما شاید بسیاری از علاقه او به دلیل شرکت ستاره: یکی از نانسی دیویس که در ازدواج با همکار بازیگر رونالد ریگان و بعد از تبدیل شدن به بانوی اول ایالات متحده است.

7. آخرین انسان روی زمین (1964)

این زامبی تریلر عنوان گرفته شده است از Richard Matheson پست آخرالزمانی رمان من افسانه هستم (1954) پایه و اساس هر دو چارلتون هستون را امگا مرد در سال 1971 و سال 2007 Will Smith فیلم های پرفروش.

وینسنت قیمت ستاره به عنوان رابرت مورگان آخرین بازمانده از یک برنامه طاعون است که در سمت چپ بقیه بشریت رومینگ خیابان به اعضای یک vampiric ذخیره کردن.

مورگان زندگی در همان خانه در حومه شهر او یک بار نگه داشته و با همسر و خانواده و صرف روز خود را با نگه داشتن ghouls در خلیج با سهام های چوبی و سیر گل radioing بیهوده برای کمک به.

یک سودا شاهکار که تمام مدرن فیلم های زامبی از 28 روز بعد (2002) به The Walking Dead (2010), مدیون یک ضمنی بدهی.

6. Devil Girl from Mars (سال 1954)

این نادر, انگلیسی, تخیلی جست و خیز نگرانی های یک مریخی خواهری که پیشه وری اراضی در ارتفاعات اسکاتلند. پس کاملا تحت اللفظی نبرد دو جنس در خانه اش سیاره که زنان برنده او به زمین آمده است در جستجوی menfolk که با آن به تکثیر شوند سیاره خود را. تا حدودی جای تعجب اسکاتلندی او برخورد در بانی چارلی میخانه تمایلی به قبول او پیشنهادهای.

دیوید مک دونالد Devil Girl From Mars با بازی پاتریشیا Laffan (Moviestore/رکس)

عجیب یادآور جاناتان گلیزر را arty sci-fi در زیر پوست (2014), Devil Girl from Mars بزرگ سرگرم کننده است.

رمان نویس Octavia E ساقی ظاهرا این را دیدم در تلویزیون به عنوان یک کودک شد و مصمم به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک نویسنده معتقد او می تواند نوشتن یک برتر اسکریپت حتی در سن 12.

5. چیزی از جهانی دیگر (1951)

نه نادیده گرفته شده این روزها با توجه به عظمت جان کارپنتر گوری 1982 بازسازی مسیحی Nyby را sci-fi, horror ساخته هوارد هاکس’ وینچستر تصاویر است که هنوز هم یک خزنده لذت.

برگرفته از John W Campbell Jr در سال 1938 رمان چه کسی می رود وجود دارد ؟ , مراکز داستان در نیروی هوایی ایالات متحده در حال بررسی مرموز سقوط در نزدیکی قطب شمال است.

نجات یک بدن از ناشناس کرافت خرابه از هوانوردان می آیند به درک که آنها ناخواسته احیا شکل تغییر فضای وحش از قطب شمال, بارش برف ،

این فیلم هشدار نهایی زندگی می کردند به عنوان یک عبارت برای پارانوئید: “به دنیا بگویید. بگویید این برای همه در هر کجا که هستند. تماشای آسمان در همه جا. به دنبال نگه داشتن. تماشای آسمان.”

4. The Quatermass Xperiment (1955)

صفحه نمایش بزرگ اقتباس از افسانه ای فیلمنامه Nigel Kneale سفید مجموعه ای به همین نام, این, انگلیسی, هیجان انگیز از وال ستاره مهمان آمریکایی noir شخصیت بازیکن برایان Donleavy که از یک موشک به زمین برای پیدا کردن که تنها یکی از آن سه اصلی فضانوردان جان سالم به در – و او به شدت بیمار است.

پس از هیولا مرد فقیر جهش ژنتیکی به فرار به ایجاد وحشت در روستاها لندن Quatermass تیم با اسکاتلندیارد بهترین بازرس لمس (جک وارنر) برای جلوگیری از سرایت در پایان با به یاد ماندنی نمایش در کلیسای وستمینستر.

3. ربات هیولا (1953)

یکی از underrated ترین از همه آمریکایی B-فیلم Phil تاکر ستاره فیلم Ro-زن و مرد و بین کهکشانی مهاجم که از نزدیک شبیه یک گوریل با یک تلویزیون تنظیم بر روی سر خود که می رسد بر روی زمین تعیین می شود به درایو بشریت به خود تخریب باد تا شهرهای خود را با “Calcinator” اشعه مرگ به امید تحریک دولت به سرزنش یکدیگر و مقابله به مثل با H-بمب.

جورج نادر و کلودیا بارت در Phil تاکر ربات هیولا (سه بعدی/Kobal/رکس)

البته Ro-مرد سقوط در عشق با یک زمین و شروع به نافرمانی دستورات را از او برتر و بزرگ هدایت با عواقب وخیم است.

مانند طرح 9این ساخته شده بود در اندک بودجه ($16,000) و بسته بندی شده با زهوار در رفته غرفه بستنی قیفی dialogue اما بازیگر جورج Barrows می شود بیشتر از خود ape, صحنه و لباس, مالکیت است که خود را نقطه فروش اصلی به عنوان یک jobbing صفحه نمایش بازیگر رومینگ لس آنجلس در زمان.

2. Invasion of the Body Snatchers (1956)

دان سیگل فیلم جک فینی رمان معاملات در چشم انداز وحشتناک از “غلاف مردم” سقوط از ستاره ها به زمین در حیاط از ساکنان کالیفرنیا شهر به جای مردم آنها برخورد شده توسط یکی پس از یکسان سازی ویژگی های فیزیکی خود را.

دید از لحاظ محتوا به جان Wyndam را به Midwitch Cuckoos (1957) و صفحه نمایش خود را ترجمه روستای جهنمیفیلم نیز طعمه بر همان حس بی اعتمادی و بدگمانی در مورد یکی از دوستان و همسایگان مغز از سیاره عروس استفاده قرار گیرد. جالب اذیت کردن-از تنش دروغ گفتن در پشت سطحی شین مادی جنگ سرد امریکا است.

1. روزی که زمین هنوز ایستاده بود (1951)

یکی از مهمترین و تحسین از تمام فیلم های علمی تخیلی از هر عصر روز زمین ایستاده بود هنوز هم ستاره Michael Rennie به عنوان Klaatu یک بیگانه بازدید کننده که وارد واشنگتن با ربات محافظ Gort برای رساندن پیام صلح به مردم جهان مداخله به موقع در هسته ای brinkmanship از یک نوع بیش از حد اغلب به عنوان اخراج خالی سرگرمی.

Michael Rennie, قفل مارتین و پاتریشیا نیل در رابرت وایز روز زمین هنوز ایستاده بود (20th Century Fox/Kobal/رکس)

Parodied در تیم برتون مریخ حمله میکند! در سال 1995 و تعمیرشده با کیانو ریوز در سال 2008 رابرت وایز اصلی دارای یک دوره جذابیت و جدی جغرافیای سیاسی پیام در مورد راه ما انجام زندگی ما است که باقی می ماند مربوطه.

Klaatu پیش بینی دیوید بووی توماس جروم نیوتن در مردی که سقوط به زمین (1976) در outsider مشاهده از امور انسانی و فراهم می کند یک کشتی که از طریق آن ما خودمان را از نو یک نگرانکننده تجربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>