بشقاب پرنده ها جهان روز 2020: 10 تا از بهترین های بیگانه, فیلم از همکاران: The Extra-Terrestrial به زیر پوست

شاید این نشان دهنده کاهش نفوذ X-Files اما بشقاب پرنده بیگانگان و محافل محصول دیگر نمی کشد تا فضای بسیار زیادی در فرهنگی آگاهی – حداقل نه در همان راه آنها 15 یا 20 سال پیش. بنابراین آن را حس می کند که ما به جای بشقاب پرنده ها جهان بعد سالانه یادآوری است که فضا همچنان به نگه دارید بی نهایت رمز و راز و خدمت به عنوان یک منبع بی پایان از الهام برای بسیاری از ما مبتکر ترین فیلمسازان.

اما اگر شما نمی خواهید برای ادامه به تماشای آسمان همیشه وجود دارد گزینه ای را برای نگه داشتن تماشای تلویزیون – ترجیحا کوک به یکی از بسیاری از sci-fi کلاسیک است که منابع درام ترور و در برخی بیشتر تو رفتگی در دیوار, موارد عجیب و غریب تحریک کردن از موجودات بیگانه به زمین غلت.

حجم خالص احتمالی برای بالا 10 بدان معنی است که برخی از کلاسیک به ناچار مجبور به ترک کردن همراه با بیگانه-مجاور شاهکارهای است که به مراتب بیش از حد در ذهن خود به طور کامل به اختصار به عنوان “بیگانه”. بنابراین امثال Starship Troopers, مخزن, مرد یا ادویه جهان: فیلم فقط نمی تواند فشرده در.

حرکت را از طریق گالری زیر برای پیدا کردن انتخاب های ما از 10 کلاسیک بیگانه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>