روز جهانی پناهندگان: چالش های پیش کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل به عنوان 100 میلیون نفر مجبور به فرار از خانه در دهه گذشته

در این روز جهانی پناهندگان UNHCR گزارش می دهد که تا پایان 2019, بی سابقه 79.5 میلیون نفر آواره شده بودند به. این بالاترین مجموع گزارش آژانس از زمان آغاز آن در سال 1950.

بیش از 100 میلیون نفر نیز مجبور به ترک خانه های خود در دهه گذشته و در حالی که 1990s دیدم حدود 1.5 میلیون بازگشت هر سال این تعداد در حال حاضر کاهش یافته است به 385,000.

ادامه داد: فقدان اراده سیاسی و تمایل به کشف در دراز مدت قطعنامه تضمین می کند که چشم انداز بازگشت برای آوارگان را پایین باقی می ماند. سوریه پناهنده بحران است که در حال حاضر در دهمین سال و جابه جایی در افغانستان در پنجم آن دهه است.

فیلیپو Grandi سازمان ملل متحد کمیساریای عالی پناهندگان توضیح می دهد که به مستقل: “حمایت عمومی برای پناهندگی کرده است منحرف در سال های اخیر است. و در بسیاری از موارد جوامع است که میزبان پناهندگان احساس ضعف و یا فراموش شده است. اما پناهندگان جریان ‘بحران’ تنها زمانی که ما اجازه دهید آنها را تبدیل به پس با تفکر کوتاه مدت با عدم آدرس آنها را در شیوه ای جامع و غفلت جوامع آنها وارد می شوند.”

کشورهای shouldering بار آواره قادر به ارائه مناسب مسکن و سرپناه آموزش و پرورش و معیشت فرصت باید دریافت پشتیبانی در حالی که پایدار و دراز مدت راه حل را می توان یافت.

رواندا: Faustin, 16, فرار Kichanga در جمهوری دموکراتیک کنگو به دلیل درگیری های جاری (برنج Dowling/EAA)

سودان: سلیمان, 18, فرار خانه خود را در دارفور مرکزی پس از پدرش کشته شد در سال 2005 (برنج Dowling/قطر خیریه)

رواندا: سارا 14 وارد در Kigeme اردوگاه پناهندگان در سال 2012 (برنج Dowling/EAA)

“پناهندگان فرار از زندگی-شرایط تهدید و تبعیض آزار و اذیت و خطر است. آنها منبع خطر است. متاسفانه در برخی نقاط جهان از جمله اروپا و روایت در اطراف پناهندگان و مهاجرت شده است عمدا سیاسی در سال های اخیر با عواقب بسیار منفی. کسانی که هم بزنید تا افکار عمومی علیه پناهندگان و مهاجران باید مسئولیت در ایجاد یک آب و هوا از بیگانه ستیزی که بسیار نگران کننده است.”

سودان: Soheiba, 14 بود فقط یک کودک هنگامی که پدر او به قتل رسیده توسط Janjaweed (برنج Dowling/قطر خیریه)

یونس, 56, یکی از تقریبا 470,000 آوارگان داخلی در سریلانکا (برنج Dowling)

بسیاری از ورود پناهندگان در اروپا که فرار کرد, جنگ داخلی یا جنگ در کشور خود دارای تنوع زیادی از مهارت ها و برخی از متخصصان مجرب; معلمان و وکلا و دندانپزشکان و مهندسین و پزشکان بسیاری از آنها کار کرده اند در خط مقدم در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

غم انگیز آسمان در بنگلادش که در آن بسیاری از آواره Rohingya مهاجران در حال حاضر اقامت (برنج Dowling/DEC)

عراق: بیش از 300 ، 000 ساکنان موصل منطقه هنوز هم آواره با هیچ خانه برای بازگشت به (برنج Dowling/EAA)

کشور نیاز به اتخاذ یک سیاست از ورود به مطالعه. “ادغام پناهندگان به بازار کار است که یک چالش بزرگ است. هر کس مذاکرات در مورد چگونه آنها می خواهند برای کمک به پناهندگان اما این روند باید ساده” توضیح می دهد که Willem van der Schalk مدیر عامل از آلمان, حمل و نقل بین المللی فورواردر A. Hartrodt.

“ما واقعا می توانید سرزنش پناهندگان سیاسی یا اقتصادی که قادر به ارائه برای خود و یا خانواده خود را? نه ما می توانیم. ما باید برای تغییر طرز فکر ما و شروع به دیدن پتانسیل این افراد به اقتصاد ما. ما نیاز به حمایت و توانمند سازی آنها برای تبدیل شدن به الگو و الهام بخش جامعه پناهنده کمک خواهد کرد که به منظور تسهیل یکپارچه سازی موفق.”

لبنان: Afat, 12 سمت چپ خانه اش در سوریه شش سال پیش مجبور کردن جنگ داخلی است که آواره 13.2 میلیون نفر (برنج Dowling/EAA)

اردن: ترک محل بازار در جرش اردوگاه, یکی از ده به رسمیت شناخته اردوگاه پناهندگان فلسطینی (برنج Dowling/UNRWA)

اوگاندا: Niyosenga, 12, وارد از جمهوری دموکراتیک کنگو در سال 2016 (برنج Dowling/EAA)

در حالی که چندین کشور اروپایی محدود ورود به پناهندگان عمدتا از آفریقا و خاورمیانه در سال 2015 و 2016, آنگلا مرکل صدراعظم آلمان تغییر قانون اجازه می دهد تا 1.4 میلیون برای درخواست پناهندگی از آن نصف شد و سوریه.

کودکان ایستاده در خارج از محیط حصار از یک مدرسه در Bidibidi پناهندگان حل و فصل (برنج Dowling/EAA)

یک کودک پناهنده می ایستد در یک کوچه Bourj al-Barajneh اردوگاه بیروت (برنج Dowling/UNRWA)

“در روز جهانی پناهندگان این مهم است به یاد شجاعت و انعطاف پذیری از پناهنده و آواره در سراسر جهان و به یاد داشته باشید این جوامع که پناهگاه آنها را با شفقت و انسانیت. آنها گاهی اوقات به میزبانی و حفاظت پناهندگان برای سال و یا حتی نسل و در ادامه به رعایت این ارزش ها در یک زمان همه گیر قدرتمند پیام امید و همبستگی” Grandi نتیجه می گیرد.

Nadeen, 22: نوار غزه به برخی 1.4 میلیون فلسطین پناهندگان (برنج Dowling/EAA)

اکوادور/کلمبیایی مرز: بحران اقتصادی مجبور شده است میلیون ها نفر از ونزوئلا به ترک خانه های خود را به فرار به کشورهای همسایه (برنج Dowling/مراقبت بین المللی)

شما می توانید کمک به UNHCR coronavirus اضطراری درخواست تجدید نظر در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید