زن می گوید متصدی بار خود استفاده coronavirus ردیابی اطلاعات به پیام او در Facebook

یک متصدی بار گفته messaged یک زن در Facebook با استفاده از coronavirus تماس با ردیابی اطلاعات.

در انگلستان مشتریان در بارها و رستوران ها خواسته شده است که برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود را به طوری که در صورت Covid-19 شیوع افراد در معرض خطر را می توان شناسایی.

بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی طرح به این معنی است که اگر کسی که به بازدید از یک محل در همان زمان به عنوان شما بعد از تست مثبت برای coronavirus شما خواهد شد هشدار داده و گفت که آیا شما نیاز به از خود جدا برای 14 روز.

برخی از مردم به اشتراک گذاشته اند نگرانی هایی است که اطلاعات شخصی می تواند سوء استفاده از جمله یک زن که می گوید او تماس گرفته شد توسط یک عضو از کارکنان پس از بازدید از یک میخانه محلی.

روز شنبه, رز Lyddon یک تاریخ قرون وسطی گراد دانشجو از آکسفورد به اشتراک گذاشته تصویر از پیام او فرستاده شد در Facebook از یک مرد متصدی بار تنها چند روز پس از مراجعه به محل که در آن او کار می کرد.

“من رفتم به میخانه روز دیگر (آن خالی بود و من نشسته در خارج) و یک نوشیدنی رایگان از متصدی بار و … او فقط messaged me on facebook,” او نوشت.

در پیام این مرد را تکذیب کرد با پیگیری و ردیابی اطلاعات برای تماس با او و به جای آن گفت: مشخصات خود را در توییتر.

“سلام وجود دارد! من واقعا متاسفم برای پیام … من قطعا نمی با استفاده از است که پیگیری و ردیابی چیزی که به شما در پیدا کردن” او نوشت.

“راستش من دیدم شما در Tinder روز قبل و سپس در روز بعد از شما آمد تا به عنوان یک پیشنهاد از دوستان در Facebook. هیچ سرنخی که چگونه و یا چرا … اما من همیشه می خواستم به سعی کنید به شما صحبت می کنید و ببینید که اگر شما می خواهم به یک نوشیدنی مدتی ولی خیلی عصبی زمانی که من در هر نقطه به گرفتن شجاعت و من نمی دانم اگر آن را چون من خیلی مرعوب چگونه زیبا شما و همچنین چهره شما با یک مرد هر وقت شما در آمده [sic].”

در دوم جیر Lyddon گفت او را باور نمی کند متصدی بار داستان او به عنوان استفاده نمی شود دوستیابی برنامه در دو سال است. او همچنین اعتراف کرد این حادثه ساخته شده او را احساس ناامنی در مورد توزیع بیش از اطلاعات شخصی.

“این آتش زنه چیز نمی تواند درست باشد چرا که من از آن استفاده برای دو سال … نه فوق العاده مشتاق توزیع بیش از من نام و ایمیل و شماره تلفن برای تماس با ردیابی اگر مردان در حال رفتن به استفاده از آن برای این,” او نوشت.


Lyddon را صدای جیر جیر از دریافت بیش از 3500 دوست دارد و 1500 نظرات با بیان اینکه اعمال انسان در برابر کل حفاظت از داده ها و مقررات (GDPR) قوانین.

“من فکر می کنم شما می توانید گزارش میخانه به کمیساریای اطلاعات. این است defo یک databreach و آنها نیاز به مقابله با آن. با عرض پوزش. بسیار وحشت زده” یک نفر نوشت.

دیگری افزود: “این طوری ناخالص, من خیلی متاسفم. شما نیاز به او گزارش به میخانه سال قبل از میلاد که خیلی نامناسب و همچنین بسیار غیر قانونی [sic].”


یک شخص سوم مشترک یک صدای جیر جیر آنها نوشته شده بود تنها چند روز قبل از پیش بینی است که یک حادثه مانند این اتفاق می افتد.

“چه مدت آن را به شما بدهد تا مردم (بیایید آن روبرو هستند, عمدتا زنان) در حال ارسال نمونه از کارکنان (بیایید آن روبرو هستند, اغلب مردان) با استفاده از این اطلاعات برای تماس با آنها را برای تاریخ ؟” اولیه توییت خوانده پس از یک به روز رسانی از “پنج روز”.

مستقل است تماس, رز Lyddon برای نظر.

در حالی که این یک الزام قانونی برای بارها و رستورانها و به اطلاعات مشتری دولت است که مردم نام و شماره تلفن باید جمع آوری می شود که در آن ممکن است در تلاش برای شناسایی افرادی که ممکن است در معرض ویروس.

هدایت اضافه می کند که اگر یک مشتری و یا بازدید کننده می گوید: آنها نمی خواهند اطلاعات خود را به اشتراک گذاشته برای اهداف بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی آنها می توانید انتخاب کنید به انتخاب کردن و این که این اطلاعات باید مورد استفاده قرار گیرد برای اهداف دیگر از جمله بازاریابی پروفایل و تجزیه و تحلیل.

“شما نباید سوء استفاده از داده ها در یک راه است که گمراه کننده است و یا می تواند باعث ناموجه تاثیر منفی بر مردم به عنوان مثال به تبعیض علیه گروه از افراد” هدایت متحده است.

“مناسب ویژگی های و اقدامات امنیتی باید در محل برای محافظت از اطلاعات تماس با مشتری و ICO تولید هدایت در این است.”

انگلیسی آبجو در میخانه انجمن (BBPA) که نشان دهنده حذفی و بارها به تازگی در گفت و گو با نگرانی از جمع آوری و ذخیره سازی داده های مشتری.


ماه گذشته فضل برادلی از کمپین گروه آزادی گفت: “ما باید بدانند که چه اتفاقی برای داده های جمع آوری شده توسط سالن چه مدت آن را نگه داشته خواهد شد و چه کسی آن را خواهد گرفت و تحت چه شرایطی آن را به اشتراک گذاشته خواهد شد با دولت است.”

او اضافه وجود داشته است “هیچ تضمینی” است که تست و ردیابی داده ها خواهد بود firewalled از سازمان های دیگر مانند پلیس مهاجرت و خدمات “ترک بسیاری از مردم به درستی از ترس به تعامل با نظام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>