زن ماسک روشن پانل بنابراین مردم با از دست دادن شنوایی می تواند لب خواندن

یک زن ایجاد کرده است ده ها تن از ماسک صورت با پاک کردن پانل به طوری که افرادی که جزئی یا کامل از دست دادن شنوایی هستند قادر به برقراری ارتباط با دیگران در طول همه گیر توسط lip-reading.

در طول مستند, اعضای عمومی شده اند را تشویق به پوشیدن پوشش صورت با هدایت شدن دقیق تر به عنوان ماه گذشت.

در ماه ژوئن اعلام شد که پوشش صورت خواهد بود اجباری در حمل و نقل عمومی در انگلستان از 15 ژوئن در حالی که یک دانشمند به تازگی اعلام کرد که در صورت ماسک های فرسوده باید در تمام محیط داخلی و محیط های عمومی به عنوان یک حفاظت و اندازه گیری در طول بیماری همه گیر.

در حالی که با پوشیدن ماسک ممکن است به کاهش خطر انتقال Covid-19 آن نیز ممکن است مانع از افرادی که ناشنوا هستند و یا از دست دادن شنوایی به عنوان آنها ممکن است قادر به درک آنچه دیگران می گویند بدون این گزینه از لب خواندن.

کلر عبور یک furloughed میخانه مدیر از دید ساخته شده است که حدود 100 ماسک روشن پانل های دوخته شده به آنها را برای افرادی که ناشنوا هستند و یا از دست دادن شنوایی.

45 ساله توضیح داد: به مستقل که او شروع به ساخت ماسک با پاک کردن پانل های پس از دوستان او که با تکیه بر لب خواندن از او خواست.

“من در آنچه که من انجام شده بود و تا به حال بارها از درخواست نه تنها از مردم که تکیه بر لب خواندن خود اما کسانی که کار با افرادی که با تکیه بر آن از جمله ارائه دهندگان مراقبت و همچنین پرستاران و پزشکان که در گفتار کلینیک” Ms صلیب گفت.

“تقاضا است که قطعا وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا افرادی که ناشنوا هستند و یا از دست دادن شنوایی باید برای تحمل و قدرت ارتباطی دیگری مانع است.”

Ms صلیب افزود که او امیدوار ساخت ماسک شفاف کمک خواهد کرد که به مردم “کمی از اعتماد به نفس” را به عنوان مستند اقدامات ادامه به آسانسور.

“اگر من می تواند کمک به شکستن این سد پایین در حالی که مردم با دادن کمی از اعتماد به نفس برای بازگشت به زندگی عادی پس از مستند پس از آن که شگفت انگیز است,” او گفت:.

(کلر صلیب)

در علاوه بر این به 100 لب خواندن ماسک, Ms صلیب نیز حدود 3000 پوشش صورت بدون پاک کردن پانل.

همه ماسک های او باعث می شود در حال اهدا کرد. اگر مردم مایل به اهدای پول به صورت خود ماسک آنها می توانید انجام دهید در یک صفحه جمع آوری اعانه توسط Ms صلیب.

“من راه اندازی یک محلی گروه خیاطی در ابتدای مستند و ما باید JustGiving صفحه جمع آوری پول برای یک موسسه خیریه محلی” او اعلام کرد.

“بنابراین اگر کسی مایل به کمک مالی برای چهره خود را پوشش می توانید آنها را اگر آنها را انتخاب کنید.”

(کلر صلیب)

در ملی کودکان ناشنوا را در جامعه انتشار بیانیه ای ترسیم که میلیون ها نفر از مردم ناشنوا می تواند به صورت “ماه بدبختی” اگر آنها قادر به دسترسی شفاف پوشش صورت.

نه موسسات خیریه از جمله ملی کودکان ناشنوا را در جامعه با ارسال نامه ای به بهداشت عمومی انگلستان و NHS انگلستان درخواست سازمان برای اصلاح این موضوع با راه اندازی تولید شفاف ماسک صورت.

فیلیپ جرارد مدیر عامل شرکت ناشنوا اقدام به تازگی به اشتراک گذاشته بیانیه ای در سازمان, وب سایت توضیح داد که “مردم ناشنوا هستند از دست رفته در مکالمات روزمره” با توجه به شيوع ماسک به خصوص کسانی که “تکیه بر لبخوانی (گفتار خوانی) و حالات چهره برای برقراری ارتباط”.

در ضمن پس از یک کمپین با عمل از دست دادن شنوایی در اواسط ماه ژوئن اعلام شد که نیاز به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی در انگلستان اصلاح شده است به تصریح می کند که حکومت “صدق نمی کند اگر شما معقول بهانه ای برای” از جمله “اگر شما در حال سفر و یا ارائه کمک به کسی که متکی بر لب خواندن برای برقراری ارتباط”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>